PDA

Zobacz pełną wersję : trening na rzeźbę- początki



kotanski94
09-04-10, 21:38
witam, mam 15 lat 169cm wzrostu i 61kg wagi. zbliżaja się wakacje i chciałbym do tej pory wyrobić sobie ładną rzeźba, siłę i wytrzymałość. dodam tyle ze chodze w sobote na kurs ratownika wopr no i jak mam czas to sobie sam trenuje plywanie juz od 3 lat. bardzo bym prosil o ulozenie mi lub podanie jakiegos treningu na wyrobienie tego co pisalem wczesniej do wakacji (bardzo bym prosil zeby ten trening byl oparty na uzyciu tylko wlasnego ciala czyli pompki brzuszki, przysiady itp.). z góry dziekuje i pozdrawiam :)

mtm
09-04-10, 22:08
A co ty chcesz "wyrzeźbić" skórę czy kości ?

kotanski94
09-04-10, 22:21
hehe xD a co to za pytanie wogóle? no po prostu chce dobrze wyglądać- wiesz o co mi chodzi ;) no zwiększyć masę mięśniową jakiś kaloryfer na brzuchy, zrzucic oponke itp. no wiesz miec po prostu sexowe cialo no :) to co masz cos odpowiedniego na taki trening 2 miesieczny do wakacji?? :)

Pioter1994
09-04-10, 22:21
bym prosil o ulozenie mi lub podanie jakiegos treningu na wyrobienie tego co pisalem wczesniej do wakacji (bardzo bym prosil zeby ten trening byl oparty na uzyciu tylko wlasnego ciala czyli pompki brzuszki, przysiady itp.).

Jak masz zamiar robić tylko takie ćwiczenia to będzie bardzo dobrze jak wyrobisz sobie rzeźbe do wakacji za rok - to już będzie sukces.

kotanski94
09-04-10, 22:23
dobra no ale to chociaz troszke ją podrasować ze tak powiem xD to moglibyscie zaproponowac jakic trening??

Pioter1994
09-04-10, 22:35
Ok, ale i tak bez diety oraz sprzętu będzie Ci ciężko, Chociaż jakiś gryf i sztangielki by Ci się przydały. Poczytaj i sklej z tego jakiś plan a potem wklej do oceny:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Najwyżej pomożemy Ci poprawić:

Powodzenia!

kotanski94
09-04-10, 22:39
hmmm... bardzo interesujące to co mi dałeś. wiesz ja do jutra wieczór postaram sie skleic jakis plan i tak ok. 20 wysle go w odpowiedzi ok? mam nadzieje ze pomozesz mi jezeli bedzie cos nie tak ;) ale to jutro ;) dzienx wielkie !;)

Pioter1994
09-04-10, 22:49
Ok. Nie śpiesz się tylko. Dobry plan to jeden z elementów drogi do sukcesu.

KowalX
09-04-10, 23:55
Ok, ale i tak bez diety oraz sprzętu będzie Ci ciężko,

Przecież to nieprawda.Bez sprzętu również da się nieźle zbudować.Na plażę w sam raz.

Pioter1994
10-04-10, 17:17
Tak, ale zajmię to dużo czasu. Szybciej i efektywniej wypracować sylwetke na siłce. Nie wiem jak wybuduje na ćwiczeniach domowych np: biceps, czy plecy.

D3
10-04-10, 19:33
hehe xD a co to za pytanie wogóle? no po prostu chce dobrze wyglądać- wiesz o co mi chodzi ;) no zwiększyć masę mięśniową jakiś kaloryfer na brzuchy, zrzucic oponke itp. no wiesz miec po prostu sexowe cialo no :) to co masz cos odpowiedniego na taki trening 2 miesieczny do wakacji?? :)

Ja mam, 2 sesje w McDonaldzie dziennie i rób 1000 pajacyków...
A tak na poważnie daj sobie spokój, bo nie masz minimalnej wiedzy z zakresu treningu, diety, suplementacji. W ogóle nie jesteś ogarniety jeśli liczysz, że w 2 miesiące osiągniesz bóg wie co. Wymieniłeś 3 rzeczy, które ze sobą kolidują, bo wymagają innego rodzaju podejścia, ale jak już wspomniałem nie jesteś za grosz ogarnięty. Idź lepiej pograć na komputerze, a sexowe ciało sobie zrób w Photoshop'ie kolego sezonowcu. Cały rok nic nie robiłeś ze swoim ciałem, a teraz się obudził nagle z ręką w nocniku.

hubi1910
10-04-10, 19:36
Rzeźba bez chodzenia na siłownie jest jak najbardziej możliwa znam kolesia który uprawia Parkour i ma wszystko wyrzeźbione jak należy a nigdy nie miał doczynienia z siłownią (wiadomo że bicepsa dużego nie ma) poczytaj trochę o rzeźbie o potem bierz sie za pisanie treningu...
http://www.u.waw.pl/trening-na-rzezbe2.php

Pioter1994
10-04-10, 20:10
Rzeźba bez chodzenia na siłownie jest jak najbardziej możliwa znam kolesia który uprawia Parkour i ma wszystko wyrzeźbione jak należy [/URL]

Tak ale uprawia go pewnie kilka lat a nie 2 miesiące.

hubi1910
10-04-10, 20:17
nie pisałem nic o 2miesiąsach ale jak już tak chcesz wiedzieć to dobra rzeźba jest możliwa w ciągu 3miesięcy tylko trzeba mieć dostęp na siłownie intensywny trening plus dobra dieta zdziałają cuda...

Pioter1994
10-04-10, 20:29
ale jak już tak chcesz wiedzieć to dobra rzeźba jest możliwa w ciągu 3miesięcy tylko trzeba mieć dostęp na siłownie intensywny trening plus dobra dieta zdziałają cuda...

...plus brak fatu i dobra genetyka to się zgodzę.

D3
11-04-10, 00:18
nie pisałem nic o 2miesiąsach ale jak już tak chcesz wiedzieć to dobra rzeźba jest możliwa w ciągu 3miesięcy tylko trzeba mieć dostęp na siłownie intensywny trening plus dobra dieta zdziałają cuda...

Rzeźba, ale chyba kości.

Dawidhardcore
11-04-10, 01:00
hehe xD a co to za pytanie wogóle? no po prostu chce dobrze wyglądać- wiesz o co mi chodzi ;) no zwiększyć masę mięśniową jakiś kaloryfer na brzuchy, zrzucic oponke itp. no wiesz miec po prostu sexowe cialo no :) to co masz cos odpowiedniego na taki trening 2 miesieczny do wakacji?? :)

koles wroc do przedszkola czego tu szukasz??debila co ci pomoze w 2miesieczym treningu TYLKO DO WAKACJI???najpierw dorosnij,a potem sie zastanow czy dobrze robisz,ze piszesz takie bzudry na forum;/

Gangsta Latino
11-04-10, 10:39
Ja jak zaczynałem to robiłem to: http://www.100pompek.pl/zasady-programu/ a do tego dorzuć np. ABS... graj w gałe ( piłke nożna xD), dużo się ruszaj itp;) Brzuch się robi w kuchni jak to sie mówi, więc nie opychaj się byle czym ( fast food, słodycze itp), tylko jedz produkty z dużą zawartością białka itp. Na razie nie masz pojęcią o kulturystyce, więc porządny trening ci moze tylko zaszkodzić...

Sosna91
11-04-10, 10:55
dział Doping i moze w 2 miesiace uda nam się coś wymyśleć.

D3
11-04-10, 11:46
dział Doping i moze w 2 miesiace uda nam się coś wymyśleć.

Sosna chyba żartujesz. Jeszcze chłopak sobie umiejętnie igłę wbije w oko i będziemy mieć problemy, bo prokuratura się dopieprzy.