PDA

Zobacz pełną wersję : 7 miesiecy .



Rafael
09-04-10, 19:57
Witam , mam taki maly dylemat moj staz treningowy to 7miesiecy jestem szczupły, i chcialem jak najszybciej zdobyc kilka KG . Diete mam ale cwicze 5 razy w tygodniu na silowni i sztuki walki 3 razy , wysilek mam duzy i nie udaje mi sie zlapac wagi lecz ja utrzymuje .A pytanie brzmi jakie odzywki byście radzili brac ?? Cos co mozecie polecic ...

rafio83
09-04-10, 20:04
Cos kiepska ta dieta jak nie poszła nic masa przez 7 miesięcy!
Jezeli idziesz na mase to dobry gainer z duża zawartoscią białka lub samo białko. Ciężko powiedzieć bo to ma być dodatek do diety a my nie wiemy jak ona wygląda(wrzuc zerkniemy).
Ewentualnie jeszcze kreatyna, ale pamiętaj bez dobrej diety to nic Ci nie pomoże!

Jakie sztuki walki trenujesz?

dzbanekzwd
09-04-10, 20:10
powiedzmy że wierze że dieta dobra.
5 dni na mase to nie jest dobry pomysł - 3 dni max, w porywach do 4.

możesz skonsumować kreatynke mono (tanie i na pierwy raz dobre)

ale jak dieta nie zbyt to gainer/białko na uzupełnienie

Rafael
09-04-10, 20:41
W pierwszym poscie troszke sie pospieszylem i nie napisałem do konca , na silowni cwicze 7 miesiecy a diete na mase od 2miesiecy i ja stosuje , wczesniej nie moglem bo bylem przydzielony w odpowiedniej kategori wiekowej do 70 kg ale zmieniam kategorie i potrzebne mi kg , cwicze Taekwondo. Nom i racjonalnie sie zastanowic to cwiczyc tyle co ja to raczej lipa by kg byly widoczne :/ Ale dzieki wam za rady.

burn
09-04-10, 20:49
Jedz jak facet i zrób cykl na monohydracie :)
Kg będą musiały przyjść.