PDA

Zobacz pełną wersję : Jaką kupić kreatynę na 2 cykl ?



Marcin92
08-04-10, 23:10
Witam,
Chciałbym was się poradzić jaką kupić mam kreatynę na 2 cykl. Chciałbym przybrać na masie i zwiększyć siłę. Radziłem się kolegi który mi proponował żebym kupił x-panda ale obawiam się że za wcześnie na to. Czytałem że kreatyna Vitalmax zielona jest w miarę dobra Mam chude ręce więc zależy mi żeby z 2-3cm urosły. W pierwszym cyklu brałem kreatynę mono olimpa ale jakiś specjalnych efektów nie zauważyłem. Mam dietę i biorę do tego jeszcze gainera mutant mass. Dużo biegam ponieważ trenuję piłkę nożną i ciężko mi rosnąć w szerz samą dietą i gainerem a chciałbym przyśpieszyć wzrost siły i masy ponieważ trochę szkoda mi czasu. Chcę poćwiczyć jeszcze 3 miesiące i zrobić przerwę wakacyjną dlatego proszę was o pomoc.

KowalX
09-04-10, 01:33
Jeśli nie miałeś po mono olimpu to po vitalmax też nie będziesz miał.Są dwie przyczyny,albo kreta ciebie nie klepie,albo lipa dieta.Ile kalorii spożywasz przy jakiej masie wzroście i wieku?Ja już Ciebie sprawdzę :twisted:
No może jeszcze trening do dupy. ;)

Marcin92
09-04-10, 16:41
Ważę 70kg i mam 183cm wzrostu. Nie wiem jak się liczy te kalorie ale mogę napisać moją dietę 1 śniadanie 3 jajka 2 kromki chleba razowego 2 śniadanie ryż + pierś z kurczaka później jem obiad następnie trening pije gainera wracam do domu jem ryż i na kolację twarożek i oliwa.

Marcin92
09-04-10, 16:42
i mam 18 lat