PDA

Zobacz pełn± wersję : S.o.s. :)



Krzysiek1906
08-04-10, 15:34
Witam. Od paru lat bardzo nieregularnie sobie amatorsko "ćwicze" w domu i wreszcie chciałbym zacz±ć robić to choć trochę bardziej fachowo:) mam do dyspozycji ławeczke ze sztang± i hantle oraz dr±zek. Od paru mies regularnie ćwcze według wławsnego "programu".Tak 2-3 razy wtyg 6 seri po 12 powt pompek na krzeslach potem 6 s pompek glowa w dol i 3 razy po 2 podciagniecia na drazku. Do tego 1-2 razy wtyg barki: 3 serie unoszenie hantli do boku, 3s unoszenia hantli w opadzie, 3 s unoszenia gryfu z przodu, wyciskanie sztangi zza glowy i sztugsy po4 serie oraz 2 razy w tyg biceps 4 cwiczenia po 4 serie. Teraz maj±c do dyspozycji ławeczke planowalem zamiast pompek robic 4 s wyciskania w poziomie, 4 w skosie, 4 rozpietki. Mam 20 lat 84 kg wagi i spory brzuch. Aby to zmienic od mies chodze na basen i biegam planuje rowniez niebawem zaczac a6 weidera. Co s±dzicie wogule o takim planie cwiczen na silke niestety nie mam czasu wiec wykorzystuje sprzet jaki mam dodam ze najbardziej zalezy mi na rzeĽbie. Nigdy nie zabieralem sie za cwiczenia wedlug jakiegos programu diete rowniez mialem gdzies i wiekszych efektow nigdy nie bylo. Teraz chcialbym podejsc do sprawy troche bardziej powaznie, jesc czestsze mniejsze zdrowsze posilki a nie sniadanie + czasem obiad czasem fast food w ogromnych ilosciach i mega kolacja, o scislej diecie wyliczonej co do kal mowy nie ze wzgledu na tryb zycia, oraz przestrzegac okreslonego planu poleconego przez kogos kto siedzi w temacie, z góry dziekuje za każd:twisted:e rady i sugestie pozdrawiam:)

Thunderbreaker
09-04-10, 17:30
Co tu radzić? Najpierw weĽ sobie jaki¶ trening na masę z podwieszonych, bo żeby rozpocz±ć trening na rzeĽbę to trzeba mieć co rzeĽbić. No i jedziesz.

Krzysiek1906
10-04-10, 10:51
Co tu radzić? Najpierw weĽ sobie jaki¶ trening na masę z podwieszonych, bo żeby rozpocz±ć trening na rzeĽbę to trzeba mieć co rzeĽbić. No i jedziesz.
mase to ja mam wiecej póki co mi nie potrzeba...

wolnickee
10-04-10, 13:16
chodzi ci o mase w sensie tkanka tłuszczowa, czy miesniowa?

ErWeider
10-04-10, 13:39
pewnie tluszczowa, znam ziomow ktorzy maja fecik i mowia ze biora sie za rzebze bo maja mase ^^ błędne myslenie, jesli masz tluszcz to spal go zrob mase miesniawa i potem rzezba...

Krzysiek1906
12-04-10, 12:52
pewnie tluszczowa, znam ziomow ktorzy maja fecik i mowia ze biora sie za rzebze bo maja mase ^^ błędne myslenie, jesli masz tluszcz to spal go zrob mase miesniawa i potem rzezba...

nie generalnie tluszcz mam tylko na brzuchu i troszke na klacie. Ogólnie to po prostu chcialem jakis odpowiedni dlamnie plan z wykorzystaniem tego sprzetu jaki mam do dyspozycji czyli sztangi laweczki i dwoh hantli 6 kg

szycha77
12-04-10, 14:42
A co do tej sztangi?

Krzysiek1906
12-04-10, 16:25
60 kg obciazenia 4x10kg i4x5kg