PDA

Zobacz pełną wersję : powrot do formy....



rysio
06-04-10, 22:15
mam 20 lat w wieku 16 zaczelem cwiczyc niestety jak skonczylem 19 lat zaprzestalem tego.... mam teraz prace siedzaca i jak to czesto bywa utylo mi sie ;/

mam takie pytanko jakie stosowaliscie wy sposoby na zrzucenie tluszczu ??
mam w piwnicy silownie rowerek wiosla itp no i po lesie by sie pobiegalo czy cos....

prosze o jakies plany treningowe sposoby itp

Micek185
06-04-10, 22:43
jak masz rowerek to rób sesje aero 5 razy w tyg po 40min do tego w dziale dieta wybierz sobie diete na redukcje i masz juz redukcje pełna gębą,jak masz siłkę w oiwnicy zapewne ławke jakies hantle i sztange to w dziale trening masz podwieszone tematy i przykładowe plany na mase wybierz jeden wklej ti i sprawdzimy jak to u ciebie stoi.dużo tego chcesz zrzucić?
pozdro

D3
06-04-10, 22:50
Podaj więcej szczegółów.

rysio
07-04-10, 18:52
duzo ??? xD z 20 kg sie uzbieralo chociaz nigdy nie bylem jakis szczuply.... wiecej szczegolow ?? ale jakich ;/

Hermann
07-04-10, 19:34
Z Twojej wypowiedzi wynika że nie jestes nowicjuszem i że ćwiczyłeś około 3 lat. Masz więc na sobie nie tylko tłuszcz ale z pewnościa sporo mięsni. Aby bezmyślną dietą i chaotycznym treningiem nie stracić tych mięśni musisz podejść do sprawy rozważnie. Musisz uważnie poczytać tematy poświęcone redukcji w działach TRENING , DIETA . Należałoby dobrac odpowiednie suplementy aby ocalić mięśnie ,mam tu na myśli BCAA , białko itp. Są pewne zasady dotyczące redukcji a jedną z ważniejszych jest to co napisał Micek aby po każdym treningu siłowym robić aeroby przez określony czas aby spalić tłuszcz a ocalić mięśnie. Wszystko to znajdziesz na tym forum a z konkretnymi problemami pomoga uporać Ci sie fachowcy.Czytaj a w razie wątpliwości pytaj.