PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie poczatkujacego



Squall
06-04-10, 18:48
Witam. Mam 23 lata, 188 cm wzrostu i waga to około 82,5 - 83 kg. Czyli waga niby taka jak powinna być. Dlatego problem jest taki, iż uważam iż odkąd przestałem grać w piłkę troszkę mi się uzbierało za dużo na brzuchu i po bokach. Chodzi o to, że nie chce tracić na wadze a jedynie zamienić tkankę tłuszczową na mięśniową. Od jakiegoś miesiąca zacząłem w miarę możliwości brać się na nowo za siebie (2 x w tygodniu po 50 długości na basenie) i 2 x w tygodniu bieganie po ok. 30 minut no i od dziś co 2 dzień planuje robić na zmianę brzuszki na ławeczce skośnej 5 serii po 20 i co 2 dzień pompki 4 serie po 50 dziennie (tutaj na klatkę czy na mięśnie rąk nie narzekam). Chodzi o to, ze chcę zgubić jak najszybciej ten zbędny kawał tłuszczu na brzuchu i po bokach nie tracąc jednocześnie na wadze. Czy powinienem zakupić jakieś suplementy? Jeśli tak to jakie najlepiej?

Essen
06-04-10, 21:10
Po pierwsze nie zamieniamy tluszczu na miesnie!!!!!!!!!!!
A jesli chcesz zgubic brzuszek to klaniaja sie aeroby i dieta. wszystko o obu tych rzeszczach znajdziesz w odpowiedznich dzialach.

KowalX
06-04-10, 21:54
Po pierwsze nie zamieniamy tluszczu na miesnie!!!!!!!!!!!
A jesli chcesz zgubic brzuszek to klaniaja sie aeroby ...
Przecież napisał ,że biega i pływa :]


@Squall
Jeśli nie masz diety i średnio ze spożyciem białka to możesz zakupić właśnie białko (izolat,koncentrat).Tylko pamiętaj przy tym ,że należy pić dużo płynów i zwiększyć spożycie błonnika(znajdziesz go w produktach z pełnego ziarna).Przy takim treningu powinny być efekty.