PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie a Siłownia.



Tomek86
06-04-10, 15:32
Witam. Chciałem się dowidzieć coś na temat biegania podczas budowania masy mięśniowej. Chcę zacząć biegać by zgubić zbędny tłuszcz z brzucha i Uda. Mam pare suplementów na których zacznę cykl o to One : SuperPump250, Sieze On, Glutabolic firmy Nutraboliks, Białko Ostrowia i HMBolon Olimpa. Chciałbym biegac 2 razy tygodniowo plus brzuszki i możee skakanka. Zastatawiałem sie czy nie dokupic BCAA i brac przed bieganiem. jakie wpływy biegi beda miały na budowanie mięśnia czy on też bedzie sie spalał podczas biegu ??

Mirmillo
06-04-10, 15:56
BCAA na pewno pomoże by nie stracić mięska, ale przy odpowiednio dużej ilości białka w diecie nic złego się nie stanie, a budowana przez Ciebie masa będzie dużo lepszej jakości.

Thunderbreaker
06-04-10, 16:00
Jak będziesz biegać to spalać się będzie tłuszcz. Z mięśniem nic złego ci się nie stanie. Przy okazji to brzuszkami brzucha nie wyrzeźbisz, spróbuj ABS II.

Pioter1994
06-04-10, 18:10
Staraj się robić przerwy minimum 36 godzin między bieganiem a treningiem na siłowni by odzyskać zapasy glikogenu i sprawić byś trening na siłowni wykorzystał w 100 procentach.

Najlepiej jakbyś ćwiczenia na skakance, rowerek, stepper czy co tam chcesz robić robił zaraz po treningu na siłowni wtedy więcej tego tłuszczyku spalisz.

Pozdrawiam

fallenursus
06-04-10, 20:24
Staraj się robić przerwy minimum 36 godzin między bieganiem a treningiem na siłowni by odzyskać zapasy glikogenu i sprawić byś trening na siłowni wykorzystał w 100 procentach.

Najlepiej jakbyś ćwiczenia na skakance, rowerek, stepper czy co tam chcesz robić robił zaraz po treningu na siłowni wtedy więcej tego tłuszczyku spalisz.

Pozdrawiam


przepraszam szefie, mozesz mi wytlumaczyc roznice miedzy treningiem aerobowym, a treningiem aerobowym?

Pioter1994
06-04-10, 21:38
przepraszam szefie, mozesz mi wytlumaczyc roznice miedzy treningiem aerobowym, a treningiem aerobowym?

Przykro mi, szef nie kuma aluzji :D.

fallenursus
06-04-10, 22:01
twoje odpowiedzi powinni sie znajdywac w dziale Hyde Park, reszte dzialow mozesz tylko czytac w takim razie.

Pioter1994
06-04-10, 22:11
twoje odpowiedzi powinni sie znajdywac w dziale Hyde Park, reszte dzialow mozesz tylko czytac w takim razie.

Po co ja w ogóle komentuje wypowiedzi osób z IQ poniżej 90? :D

szycha77
07-04-10, 02:12
Staraj się robić przerwy minimum 36 godzin między bieganiem a treningiem na siłowni by odzyskać zapasy glikogenu i sprawić byś trening na siłowni wykorzystał w 100 procentach.

Najlepiej jakbyś ćwiczenia na skakance, rowerek, stepper czy co tam chcesz robić robił zaraz po treningu na siłowni wtedy więcej tego tłuszczyku spalisz.

Pozdrawiam
Czym się różni bieganie od jazdy na rowerze? Czym się różni trening aerobowy od treningu aerobowego? Kumasz? Piszesz a nie masz pojęcia o czym?

Tomek86
07-04-10, 15:13
Panowie, nie mieliście się sprzeczać tylko mi pomóc. I tego oczekuje od was

szycha77
07-04-10, 23:41
Panowie, nie mieliście się sprzeczać tylko mi pomóc. I tego oczekuje od was
Proszę bardzo, biegaj.

Tomek86
08-04-10, 15:15
Jak masz zamiar śmiecić forum lepiej się wyloguj, dowcipnisiu

KowalX
08-04-10, 15:29
Witam. Chciałem się dowidzieć coś na temat biegania podczas budowania masy mięśniowej. Chcę zacząć biegać by zgubić zbędny tłuszcz z brzucha i Uda. Mam pare suplementów na których zacznę cykl o to One : SuperPump250, Sieze On, Glutabolic firmy Nutraboliks, Białko Ostrowia i HMBolon Olimpa. Chciałbym biegac 2 razy tygodniowo plus brzuszki i możee skakanka.

Zastatawiałem sie czy nie dokupic BCAA i brac przed bieganiem. jakie wpływy biegi beda miały na budowanie mięśnia czy on też bedzie sie spalał podczas biegu ??

Białko bierz według braków w diecie
super pump tak jak na pudle z czasem możesz zwiększyć dawkę.SizeOn chyba najlepiej popijać w trakcie treningu.
Nie biegaj interwałów tylko po treningu 30min aeroby lub w dni nietreningowe.Po joggingu glutamina.Hmb nie wiem ile jest w 1kapsółce,ale co do momentów brania to łykaj jak na opakowaniu.

Pioter1994
08-04-10, 19:15
Chcę zacząć biegać by zgubić zbędny tłuszcz z brzucha i Uda.

Jednego??? :evil:

Tomek86
08-04-10, 23:00
Jednego??? :evil:


Tak wiesz jednego. :pray: To chyba logiczne ze z obydwu.

szycha77
08-04-10, 23:52
Jak masz zamiar śmiecić forum lepiej sie wyloguj, dowcipnisiu, he he.

fallenursus
09-04-10, 03:11
Jednego??? :evil:
mi na bombie skurczylo sie tylko lewe jajko
http://img204.imageshack.us/img204/6591/73793739.gif