PDA

Zobacz pełną wersję : Mój początek .



Vilen
04-04-10, 23:32
Witam ,mam 15 lat mierze 167cm wzrostu ,a waga aż wstyd się przyznać ,że wynosi 47 kg ,możliwe dlatego ,że będąc mały miałem kłopoty ze zdrowiem ,ale nie poto tu piszę ,lecz ,by się spytać co do mojego żywienia.
Więc tak wstaję rano jem na śniadanie płatki z mlekiem ,a potem po drodze jakiś owoc ,w szkolę zjem drożdżówke i bułkę ,przeważnie z serem żółtym ,ogórkiem czy jajkiem.Przychodzę do domu jej zupę i obiad ,potem koło godziny 18 zjem sobię ryż przeważnie z jogurtem ,czy jabłkiem ,a na kolacje jem jajecznice z 2-3 jajek.
Czy to odpowiednia dieta ,żeby troszkę przytyć ?
I jeszcze jedno ponieważ chciałbym sobię wyrobić barki ,brzuch itd. i tu moję pytanie kiedy ćwiczyć ,co nalezy zjeść przed treningiem ,lub po i jaki czas będe musiał czekać na efekty ,żebym przytył i nabrał tzw. kaloryfera.

Pozdrawiam.

szycha77
04-04-10, 23:37
Ćwiczymy WSZYSTKIE mięśnie a nie tylko wybrane, no! Jedz mięcho z ryżem, makaronem i do tego warzywa. Poszukaj diet w tym dziale, bo jest ich dośc sporo. A co do efektów, to jest SPORT DLA CIERPLIWYCH A NIE PRZED WAKACYJNYCH SEZONOWCÓW!!!

Vilen
04-04-10, 23:39
Mi zależy ,żeby jakoś wyglądać ;p
Będe mieć tylko same hantle ,więc nie wiem czy mi starczy ;x ?

szycha77
04-04-10, 23:45
Same? tzn?

Vilen
04-04-10, 23:51
Będe mieć tylko hantle do podnoszenia i rurke ,na której będe się podciągał czy to mi starczy ?

D3
04-04-10, 23:55
Będe mieć tylko hantle do podnoszenia i rurke ,na której będe się podciągał czy to mi starczy ?

Niestety nie, nie czarujmy się. Wpisz sobie w google trening domatora i poszukaj. Lepsze to niż nic, ale cudów nie oczekuj.

Vilen
04-04-10, 23:56
To w co musiałbym jeszcze zainwestować ?

Bull2
05-04-10, 00:00
w karnet albo lawka,sztanga,obciazenie

Vilen
05-04-10, 00:02
Może mi ktoś linka do tych rzeczy na allegro zapuścić ?
I ,je się przed treningiem czy po ?

D3
05-04-10, 00:12
w karnet albo lawka,sztanga,obciazenie

Najlepiej w karnet i olać kompletowanie sprzętu na domową siłownię. Ale jeśli musisz w domu ćwiczyć to na pewno ławka, gryf olimpijski, sztanga łamana + obciążenie


Może mi ktoś linka do tych rzeczy na allegro zapuścić ?
I ,je się przed treningiem czy po ?

Stary, je to się przez cały dzień, najlepiej 5-6 posiłków o stałych porach, pełnowartościowe.

Vilen
05-04-10, 00:32
Możesz mi dać linki na allegro do tych wszystkich rzeczy ?

KowalX
05-04-10, 00:34
To w co musiałbym jeszcze zainwestować ?
Możesz trenować spokojnie tylko hantlami,na rurce ;) i pod z ciężarem własnego ciała.Nie każdy musi zaraz być kulturystą.

Vilen
05-04-10, 00:37
Ja chcę tylko przytyć i jakoś wyglądać ,a nie odrazu zostać jakimś pakerem ;p

Vilen
05-04-10, 00:40
Tutaj z tego co widze ,to mi Hantle i rurka spokojnie powinny starczyć.
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?3733-Video-Atlas-%C6wicze%F1

D3
05-04-10, 01:10
Jak chcesz wyglądać zwyczajnie jak chłopak, który coś tam ćwiczy i bardziej celować w sportową sylwetkę to tak.