PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie



krzyniu221
04-04-10, 14:36
Mam zamiar zacząć biegać. Chcę się dowiedzieć czy mogę biegać codziennie? Zależy mi na zrzuceniu brzucha, bo trochę go mam i na lepszej kondycji.

Wiek: 16 lat.
Waga: 68 kg.

Biernaczek
04-04-10, 16:30
Czemu byś nie miał biegać codziennie ?
Biegi + rowerek skakanka, polecam basen.
Do tego np A6W.
Dieta by się przydało włączyć.

Micek185
04-04-10, 16:45
zacznij od 3razy w tyg masz dużą nadwage?jesli tak to polecam rowerek lub basen,do biegania uzywaj butów na grubej podeszfie zebys sobie krzywdy nie zrobił.dieta to podstawa przy zrzucaniu nadwagi!

BuryZenek
04-04-10, 17:39
zacznij od 3razy w tyg masz dużą nadwage?jesli tak to polecam rowerek lub basen,do biegania uzywaj butów na grubej podeszfie zebys sobie krzywdy nie zrobił.dieta to podstawa przy zrzucaniu nadwagi!

W tamtym roku jak biegałem to tak mi paluchy popuchły , takie bąble się zrobiły ze szok.
Widocznie miałem złe buciki ;D

D3
04-04-10, 18:01
Polecam buty Asics'y i to bzdura, że do biegania trzeba mieć buty o grubej podeszwie.

Biernaczek
05-04-10, 00:46
Polecam buty Asics'y i to bzdura, że do biegania trzeba mieć buty o grubej podeszwie.
Tak jest. BZDURA - Gruba podeszwa do biegania ? micek 185 za dużo reklam albo za dużo czytania a za mało praktyki.
Nie biegaj jedynie w nówkach butach bo se opierdolisz pięty to wszystko!
Każdy but jest dobry, ja jakoś biegam w zwykłych bucikach i nie mam problemu,

krzyniu221
05-04-10, 10:08
A po ile dziennie polecacie biegać? Myślałem o 1h. Nie za dużo?

Fifam
05-04-10, 10:32
1h to dużo. Ja biegam 6 razy w tygodniu wieczorami, zajmuje mi to może 20-30minut.

Mirmillo
05-04-10, 13:58
Samo bieganie nie wystarczy. Każdy Ci tu powie, że dieta najważniejsza.

A co do butów to muszą być wygodne- nic poza tym. Jeden woli taką podeszwę drugi inną. Ja tam lubię bez butów brzegiem plaży ;d

Micek185
05-04-10, 14:08
Tak jest. BZDURA - Gruba podeszwa do biegania ? micek 185 za dużo reklam albo za dużo czytania a za mało praktyki.
Nie biegaj jedynie w nówkach butach bo se opierdolisz pięty to wszystko!
Każdy but jest dobry, ja jakoś biegam w zwykłych bucikach i nie mam problemu,
Zalezy gdzie biegasz jesli zamierzasz biegac po lasch lub miękkiej nawierzchni to spoko mozez na boso biegac ale jak wylecisz na asfalt w halówkach po kilku ssjach poczujesz kręgosłup lub chociażby pięty bo właśnie tam się skupia ciężar ciała tak samo wygląda sprawa jesli biega sie po ratanie,nie mówię tego z książek bo sam biegałem w gimnazjum i liceum byłem w kadrze szkoły w biegach na 400 i 1000metrów więc swoje wybiegalem w życiu,proszę aby na takie tematy wypowiadały sie osoby z jakimkolwiek stażem nie sucha wiedzą z for czy gazet.
pozdro

mtm
05-04-10, 14:10
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?24563-Bieganie-A-Z

Micek185
05-04-10, 17:05
komentarze użytkowników pod tym artem mówią same za siebie soryy mtm...