PDA

Zobacz pełną wersję : Białko i Trening POMOCY



Makary347
04-04-10, 11:47
Witam ćwiczę od równego miesiąca , biorę do tego białko i tutaj mam pytanie czy białko mam brać też w te dni które nie ćwiczę ?? na siłownie chodzę we wtorki , czwartki oraz Niedziele . I jeszcze jedno czy białko brać przed czy po treningu ?? Z góry dzięki :yawn::happy:

Mirmillo
04-04-10, 11:53
Białko według braków w diecie. Najlepiej po treningu i przed snem.

Micek185
04-04-10, 12:46
białko bierzesz wg tego ile brakuje ci w diecie jesli z pokarmów przyjmiesz np 100g a potrzeba ci 120g to dorzucasz te 20g z prochu,po drugie najlepiej bierz białko po treningu wtedy z carbo jest ci najbardziej potrzebne,na noc musisz jesc produkty zawierające kazeine która rozklada sie w twoim organizmnie prez ok 5-7godz białko czy to serwatka czy inny rodzaj nie zapewni ci takiej ochrony max na 3godz,nie ma róznicy czy bierzesz je w dzien treningowy czy nie tak mozesz dawkowac węglowodany w diecie czyli wiecej wegli w dni treningowe,pamietaj najpierw dieta pozniej suple.
pozdro

Makary347
04-04-10, 13:09
Dzięki wam bardzo za pomoc ;)

Andrew_ace
04-04-10, 13:11
Dietę musisz trzymać cały czas. Po treningu najefektywniej jest zjeść w ciągu pół godziny, gdyż (jak czytałem) przyswoisz wtedy najwięcej energii. Jeśli po wysiłku masz nikły apetyt, dobrym wyjściem jest gainer (możesz coś dorzucić do białka, zjeść je z płatkami, z miodem i masz imitację gainera). Wszystko po to aby zminimalizować procesy kataboliczne.

A jeśli chodzi o regenerację to następuje ona głównie podczas snu ale i następnego dnia po treningu. Więc wiesz, kiedy brać białko. Inaczej jest z paliwem, to spożywasz bardziej przed jak po.

Roket1q
04-04-10, 13:18
A propo tego kupuje sobie białko ostrowia wpc.Moge do tego dokupić carbo?:)

Makary347
04-04-10, 19:00
Własnie mam białko ostrowia wpc 80 ;D i do tego Activlab CARBOMAX Energy Power to jest to ?

Roket1q
05-04-10, 14:35
Chyba tak>.Długo ostosujesz tą ostrowie?.Widzisz jakieś efekty po nim>?

Makary347
06-04-10, 20:38
W sumie to nie ;p ale co wy na to mam massacre 1,3 kg misiac juz trenowalem moge zaczać brać ??:yawn:

mtm
06-04-10, 20:47
misiac juz trenowalem
Chłopie ty już daj se na spokój . przy takim stażu "już" ćwiczyć nie trzeba .