PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta a inne niezdrowe jedzenie



Nikos
03-04-10, 16:24
Witam.Obecnie jem to co zdrowe tzn platki kukurydziane lub owsiane <ble>kasza gryczana oliwe rodzynki tunczyk itd

Cwicze w domu i moim celem jest masa .

Ciezko jest mi przybrac na wadze, pije gainera oraz kreatyne dobylo mi okolo 3 Kg przez miesiac i dla mnie to za malo moze musze wiecej jesc ale nie moge ciagle siedziec w kuchni i jesc bo sa tez inne obowiazki i mam do was pytanie .czy moge jesc troche niezdrowych rzeczy tzn frytki kebaby pizza itd ?? waze okolo 63 kg i nawet jesli by mi przybylo tluszczu to raczej dobrze ?
moge wloczyc do zdrowej diety raz dziennie jakies tluste posilki ??

czy jesli zjem takie ilosci jedzenia moja dieta bedzie wystarczajaca aby przybrac na masie ? potrzebuje ponad 3000 kcal


2X jajko cale
kasza gryczana 2 X 100 gram = 200 g
platki kukurydziane 100 gram
tunczyk w wodzie puszka
oliwa okolo 20 g
rodzynki 40g
orzechy wloskie 40
mleko okolo 0.5 litra
2-4 kromki lub bulki zbozowe z pomidorem ,szynka lub serem
Gainer mass xxl rozcienczonego w mleku250 ml, 200 gram gainera ,4 porcje po 100 ml co 3-4 godziny-->http://allegro.pl/item949462982_gainer_mass_xxl_4_8_kg_mega_masa_1_k g_gratis.html

Ida Swieta wiec chyba cos tlustego trzeba zjesc bo mozna oszalec ;)

tifia
03-04-10, 17:06
nie ten dział, spytaj w dziale "dieta" ..

Pusia
03-04-10, 18:59
brakuje miesa !

Andrew_ace
03-04-10, 20:34
Mówisz, że 3kg w ciągu miesiąca to mało? HeHe opamiętaj się. Jak wielu o drobnej posturze dążyłem bezkrytycznie do zwiększenia masy a teraz muszę myśleć o pozbyciu się brzuszka. Duży nie jest, ale JEST. Przybieraj powoli aby mieć nad tym kontrolę. A mięśnie tak szybko nie rosną ( u Ciebie było to jednak możliwe z racji zażywania kreatyny ). Co do tłuszczu, to jest on łatwiej przyswajalny dla organizmu jak węglowodany (źródło "Focus"). Może nie musisz go unikać, ale specjalnie go do diety nie ładuj.

W ogóle to masz jakiś trening, bo nic o tym nie wspomniałeś?