PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na mase !!!:)



Roket1q
03-04-10, 09:07
Witam wszystkich.Zamierzam kupić sobie na mase białko ostrowia wpc i połączyć je może z carbo,podobno dobre połączenie.Do tego wprowadze sobie dietke na mase.Największym mojm problemem jest to,że nie mam plau treningowego typowo na przyrost masy.Dlatego prosze o pomoc w ocenie jakości produktu białka ostrowia wpc.Może ono być połączone z carbo?.Także prosze o rozpiske jakiegoś planu treningowego (uwzględniając w nim intensywność ćwiczeń ,godziny ćwiczeń,dni treningu poszczególnych partii ciała itd.Prosze też o opinie na temat białka ostrowii wpc i czy można ją połączyć skutecznie z carbo??.Jak tak to jak można połączyć te dwie rzeczy?.POzdrawiam wszystkich:)xd .Z góry dziękuje za jakieś odpowiedzi :)

Essen
03-04-10, 09:21
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?20417-Przykładowe-plany-na-masę-(split)

Roket1q
03-04-10, 09:34
Wybrałem swój terening.Będe go prowdził po 1,30godziny dziennie.Myśle,że da rade>.Więc ten trening na mase tp;
Poniedziałek: klatka + biceps
Środa: nogi + barki
Piątek: plecy + triceps

Klatka
- wyciskanie sztangi na płaskiej 4x10-8
- wyciskanie sztangielek na skosie w góre 4x10-8
- wyciskanie sztangi skos w dół 4x10-8
- rozpiętki na płaskiej 3-4x12-10

Biceps
- uginanie przedramion ze sztangą łamaną na modlitewniku (wąsko) 3x10-8
- uginanie na przemian przedramion ze sztangielkami siedząc chwytem młotkowym 3x10-8
- uginanie przedramion na wyciągu 3x10-8
- uginanie przedramion ze sztangielką w podporze o udo 3x12-10

Nogi
- suwnica 4x12-8
- prostowanie siedząc 4x12-8
- uginanie leżąc 4x12-8
- ściąganie nóg w siadzie 4x12-8

Barki
- wyciskanie zza karku 4x10-8
- wyciskanie sztangielek 4x10-8
- unoszenie ramion na boki siedząc 3x12-10
- unoszenie ramion w opadzie tułowia 3x10

Plecy
- wiosłowanie półsztangą wąsko 4x12-8
- ściąganie drążka wyciągu do klatki chwytem neutralnym 4x12-8
- wiosłowanie sztangielką 4x12-10
- ściąganie drążka wyciągu do karku 4x12-8
- grzbietki 2-3 x max

Triceps
- wyciskanie wąsko na płaskiej 4x12-8
- francuz leząc 4x12-8
- ściąganie drążka wyciągu górnego 3x12-10
- wyciskanie sztangielki zza głowy 3x12-10

Prosze o opinie na temat białka ostrowii wpc? i czy można ją połączyć skutecznie z carbo??.Jak tak to jak można połączyć te dwie rzeczy?

Tadel
03-04-10, 10:14
Przeładowany trening - jaki masz staż? Utnij sobie do 9 serii na małe partie i do 12 na duże

Roket1q
03-04-10, 12:11
1 miesiąc wiem mało.To jak mój trening ma wyglądać żeby było dobrze???

Radossi
03-04-10, 13:30
z takim stazem i z takim treningiem mozesz sobie krzywde zrobic.. popatrz w dziale dla poczatkujacych

Andrew_ace
03-04-10, 14:20
Pewnie myślisz jak każdy początkujący, że zjesz wiadro odżywek i będziesz dwa razy większy. Oj nie, to wymaga czasu. Nie zawracaj sobie głowy na razie odżywkami. Widzisz to, że będziesz je kupował non stop? Nic z jednorazowej akcji. Stracisz tylko kupę kasy a efekty, bez doświadczenia jak i diety będą mizerne. Zalecam później, jak będziesz miał zastój a i w głowie miał sporo teorii jak i doświadczenia oraz wiedział, że to sport dla Ciebie, na lata, na zawsze ;-)

Co do Ostrowii to nie jest zła.