PDA

Zobacz pełną wersję : WINO+PROPINICUM i COS do TEGo ?????



Keni
02-04-10, 17:00
Mam 98 kg 183 cm 40 cm biceps potrzebuje zredukowac chyba wage bo juz jeden mi mowil w poprzednim poscie ze jakie problemy z sylwetka mam. Mialem 4 cykle w zyciu teraz przerwy 3 lata. Te cykle bralem nie dokladnie czasami bez odbloku glupota. Chce zaczac wszystko od poczatku. napiszcie prosze jak mam to z glowa zrobic niechce sie znowu zalac woda i estrogenami.

Keni
02-04-10, 17:49
Mógłby mi ktos pomoc chyba po to jest to forum ???

fallenursus
02-04-10, 17:51
jaksie ogarniesz to moze ktos zuci okiem na twuj problem. jak narazie sam ine wiesz co chesz. nikt ci nie bedzie rozpisywal kilka cykli na raz jak sobie zazyczyles w drugim temacie.
wypelnij pozadnie czytelni eankiete bez klamstw i wogole.
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?199-Zanim-zadasz-pytanie!

Keni
02-04-10, 18:38
Wiek 24 lata
Waga 98
Wzrost 183
Biceps 40
Staż 4 lata z przerwama
klatka 120
Chce zrobic cykl na sucha mase miesniowa jeden gosciu w poprzednim poscie poradzil mi prop a ja chcialem sie zapytac jak go mam wziasc i czy moge go zmieszac z winstrolem to jest moje pytanie albo czy umiecie mi poradzic inny cykl. Mialem 4 cykle nie udane.

Keni
02-04-10, 18:50
Potrzebuje jeden a konkretny cykl rozpisac niechce zalac sie woda i estrogenami a ogarniety jestem

D3
02-04-10, 19:05
Myślę, że prop+winko dla Ciebie byłoby w sam raz i wodą cię nie zaleje.

Keni
02-04-10, 19:21
a do tego moge jeszcze dorzucic clen ???? . Nigdy praktycznie po cyklu sie nie odblokowalem ???? dlatego wieksza retencja wody mi zostala i nabralem wiecej tkanki tuszczowej niepotrzebnej diete kiedys stosowalem
a czy po tym cyklu moge zaczac cykl na masa. a mam jeszcze jedno pytanie Propinikum i winstroj daje lapszy efekt zwiekszenia miesni i redukuje tkanke tuszczową ???? Jestem lajikiem dlatego mam moze takie pytania prosze o odpowiedz dzieki

D3
02-04-10, 19:29
prop+winko jeśli Twoim celem jest sucha masa mięśniowa. Na Twoim miejscu teraz bym się poredukował maksymalnie i dopiero wtedy pomyślał o saa. Clen może pójść jak najbardziej na koniec, odblok to już Ci tutaj chłopaki musieliby rozpisać, bo ja ekspertem od tego nie jestem ;)

Keni
02-04-10, 19:35
Propinikum i winstroj daje lapszy efekt zwiekszenia miesni i redukuje tkanke tuszczową ???? Jestem lajikiem dlatego mam moze takie pytania prosze o odpowiedz dzieki to jest moje ostatnie pytanie

Mastershammer
02-04-10, 23:27
"MIAŁEM 4 CYKLE ALE NIE UDANE"-RĘCE QRWA OPADAJĄ:pray::pray::pray:

Keni
02-04-10, 23:49
jak to spier......łe to co mam powiedziec udane? jak nie mialem bani a zabralem sie do tego za malolata to rece ci moga opasc z treningu :D

Keni
02-04-10, 23:52
MÓGŁBY MI KTOS ROZPISAC JAKA DAWKA PROPA WINSTROLU I CLENU?????? CHCE TO TAK POCIAGNAC 12 tygodni

fallenursus
03-04-10, 01:56
nie masz pojecia o propie
poczytaj to
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?26237-SAA-NA-MAREZEC-testosteron-propionat

fallenursus
03-04-10, 03:33
nie masz pojecia o winie
poczytaj to
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?26916-Srodek-na-marzec-17beta-Hydroxy-17-methyl-5alphaandrostan0-3-2-cJpyrazoIe-)

i chyba nie masz pojecia o dietach,dzial dieta zaprasza. jak ulozysz prawidlowa diete w tym dziale i dasz chlopakom do sprawdzenia to cykl bedzie cycus glancus dla ciebie zrobiony.
cos od siebie musisz dac, nie ma letko. inaczej marnie to widze i bedzie nastepny zjebany cykl na twoim koncie, obojetnie co bys nie wziol.

vold
03-04-10, 13:07
Dokładnie troszke trzeba poczytać,

prop i winko jak najbardziej,

coś mi się tutaj wydaje że diete trzyba podregulować,

co do cyklu to tak:

1 - 6 tyg prop 200mg eod
1 - 7 tyg wino tab 40mg ed
7 - dalej clen

na następny dzień po winie clomid , pierwsze 3/4 dni po 100mg, kolejne 10 dni po 50mg.

ht
03-04-10, 14:33
chcesz ostro redukowac to taj jak vold. po cyklu daj clena na zmiane z eca. dobra dieta aero i musi isc do przodu. daj temat w dziale dieta to rzuce okiem.