PDA

Zobacz pełną wersję : duzy brzuch



Romek
02-04-10, 15:48
mam taki problem ze mialem pewna przerwe od silowni i zrobil mi sie wielki bebech, mialem bardzo malo ruchu praktynie tylko jadlem siedzialem lezalem i pilem, mam budowe ektomorfika takze w miesnie mi nie poszlo nie ma duzo fatu ale jak sie wypne wygladam jak baba w ciazy :D jak to zlikwidowac??

siwusek1
02-04-10, 16:28
Hmmm moze cwiczenia na ta partie moze - "6 weidera" albo "ABS" . Powinno pomoc spalic ci tluszyczk i z ciazy zrobic krate ... :)

Biernaczek
03-04-10, 11:02
Noo kolego trudno żeby Ci w mięsnie poszło hehe.
Sam sobie naważyłeś tego piwa a teraz sam musisz je wypić.
Dieta + trening + aeroby = będzie dobrze.

tifia
03-04-10, 11:53
Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i po treningu siłowym aeroby i będzie git.

siwusek1
03-04-10, 14:03
Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i po treningu siłowym aeroby i będzie git.
heh chlopak zemdleje jedz mniej wiecej tak samo , chyba chce miesnie a nie byc jak sarna... Wiecej wysilku na te partie i zrezygnuj z tluszczu :)

mtm
03-04-10, 14:05
Hmmm moze cwiczenia na ta partie moze - "6 weidera" albo "ABS" . Powinno pomoc spalic ci tluszyczk i z ciazy zrobic krate ... :)

Zastanów sie co napiszesz...

tifia
03-04-10, 14:45
heh chlopak zemdleje jedz mniej wiecej tak samo , chyba chce miesnie a nie byc jak sarna... Wiecej wysilku na te partie i zrezygnuj z tluszczu :)

nie zemdleje.. sam tak robię, jak dietą zabezpieczy mięśnie to wcale tak dużo nie straci. czasami trzeba poświecić trochę mięśni żeby wyglądać jak człowiek. :>

pey
03-04-10, 19:20
nie zemdleje.. sam tak robię, jak dietą zabezpieczy mięśnie to wcale tak dużo nie straci. czasami trzeba poświecić trochę mięśni żeby wyglądać jak człowiek. :>

"zatłuszczonego" brzucha nie zrzuci się poprzez 6 W., na początek bieganie, spacer, rozpocząć dietę i po ok. 1 miesiącu 6 W.

pey
03-04-10, 19:21
Hmmm moze cwiczenia na ta partie moze - "6 weidera" albo "ABS" . Powinno pomoc spalic ci tluszyczk i z ciazy zrobic krate ... :)

Mylisz się... 6 W. nie daje takich możliwości.

siwusek1
04-04-10, 12:17
Sry ja jakos cwiczylem i mi pomoglo :)

Strielok
04-04-10, 13:26
może masz wzdęty ten brzuch? jakiś espumisan czy coś weź

D3
04-04-10, 17:12
Spróbuj przekuć igłą...

KowalX
04-04-10, 18:35
heh chlopak zemdleje jedz mniej wiecej tak samo , chyba chce miesnie a nie byc jak sarna... Wiecej wysilku na te partie i zrezygnuj z tluszczu :)
Może zrezygnuj ze swoich wypowiedzi ,bo jeszcze komuś zaszkodzisz w szczególności w tym dziale.


mam taki problem ze mialem pewna przerwe od silowni i zrobil mi sie wielki bebech, mialem bardzo malo ruchu praktynie tylko jadlem siedzialem lezalem i pilem, mam budowe ektomorfika takze w miesnie mi nie poszlo nie ma duzo fatu ale jak sie wypne wygladam jak baba w ciazy :D jak to zlikwidowac??

Na początek bez filozofii.Jedz mniej, zacznij się ruszać. Spożywaj małe, częste, regularne posiłki do 2h-3h przed snem ostatni.Nie zapomnij o płynach,bo są bardzo ważne w szczególności woda.

Romek
04-04-10, 19:08
własnie wypijam dziennie 1.5 litra wody gazow nie mam :D ale jakos nie pomoglo.ograniczałem sie do 3 posilkow dzinnie ale tak do syta to teraz sporbuje co 2-3h zobaczymy.)

D3
04-04-10, 20:40
3 posiłki dziennie to za mało. 5-6 posiłków dziennie, spróbuj od jazdy na rowerze 30minutek 3xweek.

KowalX
04-04-10, 21:13
No Romek tylko by te posiłki nie wyglądały tak obficie jak obecne ;).Spróbuj też zwykłe produkty zastąpić pełnoziarnistymi.

pey
04-04-10, 22:24
Ja najbardziej mogło Ci pomóc, ale mając 15 lat piszesz że 6W. pomogła Ci w zrzuceniu tłuszczu z dużego brzucha i wyrzeźbieniu tym samym świetnej sylwetki?

zimrafal2123
22-04-10, 18:39
dietka nisko weglowodanowa i aeroby duzo ruchu bieganie tez nie zaszkodzi:)