PDA

Zobacz pełną wersję : Powrot do formy



Keni
02-04-10, 14:24
Mam pytanie jestem tu novy a nie wiem czy dobry post wzialem piszesz o przykladowych cyklach chcialbym sie dowiedziec czy moge wziac superanabolon + wino a na koncu jakis testosteron i metanabol clomid hcg nie wiem czy ta kombinacja jest dobra. kiedys bralem nieco a przerwy mialem 3 lata. Waga 98 Biceps 40 na sztandze slabo dopiero zaczynam po przerwie 110. sory jezeli zle trafilem z tematem. nie orientuje sie tutaj 3 lata bylem za granica elo


Dite tez stosowalem a bralem taki preparaty prolo omka deca npp meta vinstrol sustanon mialem 4 cykle w zyciu wszystko amatorsko bez glowy wszystko na powalone sezony teraz chcialbym zaczac konkretnie i dlugo terminowy z przerwami 1-2 miesiecy diete do tego mam trening tez mam staz w treningu 4 lata nie ciagiem jak zaczynalem waga byla 75 biceps 33 (smiech).

ht
02-04-10, 16:16
testosteron od poczatku. daj propa i zacznij porzadnie ciac bo przy prawie 100kg lapka4 0 to cos nie teges z twoja sylwetka. cykle pewnie byly robione na pale. doporowadz sie do jakieos porzadku zebys sie nie musial wstydzic zdjac koszulki a potem zajmij sie masa.

Keni
02-04-10, 16:33
genetycznie mam slabe rece barki plecy i klatka w dobrej formie biceps slaby zawsze mialem. Czyli jak ???? Czyli samego propinikum mozesz mi to rozpisac ?????

Keni
02-04-10, 16:44
mozesz mi to wszystko rozpisac jakby ci to nie przeszkadzało ???? Musial bym spalic tak z 10 kg. propinicum ile??? a do tego co jeszcze na sam poczatek a pozniej ?????po tym cyklu jak mi rozpiszesz to co dalej ????

joh1964
03-04-10, 20:33
1-8 prop.100eod
pct 15- 20 tab clomidu po 1 na noc potem na zmianę clen z z eca możesz dodać bcaa i lub stack kreatynowy.
dietę dopracuj i ciężko trenuj to efekty będą.

Mirmillo
03-04-10, 23:22
to najpierw spal co masz spalić, a później celuj w masę.
bo jak teraz wejdziesz na cykl masowy, a diety za bardzo nie kontrolujesz to z bf% będzie już tylko gorzej.