PDA

Zobacz pełną wersję : Trening :)



siwusek1
02-04-10, 10:10
-Płeć - mezczyzna

-Wiek - 15 i 3 (mies)

-Waga - 64 - 66

-Wzrost - 172 (cm)

-Co chcesz osiągnąć - Mase a pozniej rezbe , tylko jeszcze rosne wiec nic na kregoslup

-Staż - 2 tyg

-Inna Aktywność/Sporty - nie

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc) - prosta silownia

-Aktualna/planowana dieta. jesc ile mozna

-Przeciwskazania Medyczne - nie

-Suplemacja. - nie

tifia
02-04-10, 11:58
Poczytaj w podwieszonych tematach i ułóż jakiś trening to Ci napiszemy czy dobry i co powinieneś zmienić, nie czekaj że wszystko się zrobi za Ciebie. Postanowienie "jeść ile można" to jeszcze nie dieta, bo napychając się słodyczami czy fast foodami masy mięśniowej nie zrobisz. Ja mam 16 lat prawie, robię ćwiczenia obciążające kręgosłup i nadal rosnę, jak będziesz robił wszystko z umiarem, nie przesadzał z ciężarem to nic Ci się nie stanie.

Tadel
02-04-10, 14:27
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?25578-Trening-obwodowy-dla-osob-z-0-sta%BFem-%28ACT%29-video-opis-%E6wicze%F1 ;)

siwusek1
02-04-10, 15:31
Trening na gorne czesci - dla mnie
Klatka
Klatka - Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 3X8
Klatka - Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 2X8
Biceps i triceps
Biceps - Uginanie ramion ze sztangą w staniu 4X8
Triceps - Odwrotne pompki 3X10
Biceps - Uginanie ramion w chwycie młotkowym 4X10
Triceps - Wyciskanie francuskie leżąc 2X7
Podsuncie mi jakies cwiczenia i wytlumaczcie bo jestem jeszcze zielony choc ciagle oczytuje sie trenami
Trening 3 razy w tygodniu co 2 dni . Zredaguj ktos.... I ile przerwy miedzy tymi cwiczeniami ?

Dawidhardcore
02-04-10, 15:37
Trening na gorne czesci - dla mnie
Klatka
Klatka - Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 3X8
Klatka - Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 2X8
Biceps i triceps
Biceps - Uginanie ramion ze sztangą w staniu 4X8
Triceps - Odwrotne pompki 3X10
Biceps - Uginanie ramion w chwycie młotkowym 4X10
Triceps - Wyciskanie francuskie leżąc 2X7
Podsuncie mi jakies cwiczenia i wytlumaczcie bo jestem jeszcze zielony choc ciagle oczytuje sie trenami
Trening 3 razy w tygodniu co 2 dni . Zredaguj ktos.... I ile przerwy miedzy tymi cwiczeniami ?


za malo cwiczen;/

siwusek1
02-04-10, 15:45
Zapomnialem dodac - to jest trening obwodowy czyli 2 razy w 1 treningu kolego :)

tifia
02-04-10, 17:00
Wybierz sobie najlepiej któryś z przykładowych treningów w tym temacie do którego link dał Ci Tadel, masz tam też napisane że trening obwodowy polega na przechodzeniu po jednym ćwiczeniu od razu do drugiego - nie ma przerwy, robisz sobie tylko 2 minutowe przerwy pomiędzy obwodami. I trening obwodowy nie ma tylko 2 obwodów na 1 treningu, w temacie od Tadela masz napisane:
1-2 tydzień – 2 obwody na 1 treningu
3-4 tydzień – 3 obwody na 1 treningu
5-6 tydzień – 4 obwody na 1 treningu

Na przyszłość czytaj uważnie, bo wszystko o co pytałeś masz w tamtym temacie. :P
Pozdrawiam i powodzenia.

Pioter1994
02-04-10, 19:57
Radze FBW a jak chesz mase to Split. Na początek raczej FBW. Musisz przyzwyczaić mięśnie i stawy do wysiłku, a także nauczyć się poprawnie wykonywać ćwiczenia.

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19687&highlight=Split+FBW

tifia
02-04-10, 21:33
Pioter1994 trening obwodowy jest wlasnie po to zeby przyzwyczaic miesnie do wysilku:P dopiero potem fbw/split

Pioter1994
02-04-10, 21:56
Na początek raczej FBW. Musisz przyzwyczaić mięśnie i stawy do wysiłku, a także nauczyć się poprawnie wykonywać ćwiczenia.

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19687&highlight=Split+FBW

FBW = "jak sama nazwa wskazuje (Full Body Workout) ćwiczymy każdą grupę mięśniową na jednym treningu." - czyli przygotowujemy mięśnie do wysiłku i robienia np: splita który polega na podzieleniu na partie i ćwiczeniu slabszych by je wzmocnić.

Tadel
03-04-10, 00:09
FBW wcale nie musi być "przygotowawcze" ;)

Pioter1994
03-04-10, 11:42
FBW wcale nie musi być "przygotowawcze" ;)

Nie musi, ale może :).

siwusek1
03-04-10, 13:56
To moze zamiast gadac to dacie cos konkretnego , co bede mogl robic na (lawce regulowaniej , gryfie prostym i lamanym , hantelkach , i rurce do podciagania) mam tylko taki sprzet i nie mam jeszcze diety jakiejs , (moja dieta jak by co to 5 posilkow diiennie i napchac sie) tyle.
PS. Mam lawke regolowano od prostej do 45 stopni.....

tifia
03-04-10, 15:02
Fajna dieta, kto Ci pomagał układać ?:knockout:
Co do treningu to już masz odpowiedź na poprzedniej stronie, czyli trening obwodowy tak jak pisze w temacie od Tadela, potem FBW/Split.

Mirmillo
03-04-10, 15:52
To moze zamiast gadac to dacie cos konkretnego.

To może zamiast czekać, aż wszystko będziesz miał podane na tacy to sam poszukasz. Treningów jest pełno, wystarczy przeczytać i dobrać wszystko pod siebie.

Dawidhardcore
05-04-10, 17:16
proponuje dobraac dobrze diete,wtedy ja nam napisac, i my postaramy oczywiscie tobie doradzic co zrobic zeby dieta byla dobra i cwiczenia ...ale uwierz nikt za ciebie nie bd sam jej ukaladac...

szycha77
05-04-10, 22:49
(moja dieta jak by co to 5 posilkow diiennie i napchac sie) tyle.
.
Zapodaj ją...

siwusek1
06-04-10, 12:15
1 dzien
Takie poloczenie bic , klatka ,tric .
Klatka
Klatka - Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 3X8
Klatka - Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 2X8 2 min przerwy pomiedzy seriami
Klatka - Wyciskanie sztangi w skosie 3X8


Biceps i triceps
Biceps - Uginanie ramion ze sztangą w staniu 4X8
Triceps - Odwrotne pompki 3X10
Biceps - Uginanie ramion w chwycie młotkowym 4X10
Triceps - Wyciskanie francuskie leżąc 2X7
Biceps Uginanie w podporze ze sztangielką 3X7 2 min przerwy..
Trening 3 razy w tygodniu co 2 dni . Zredaguj ktos.... ??
2 dzien
Barki:
- wyciskanie sztangi sprzed głowy (do klatki) stojąc 4X8
- unoszenie sztangi na prostych rekach przed soba 3X7
- unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w gore - 5X8

Kaptury:
- wznosy ramion ze sztanga 3X12

Mam pytanko . Jak robie np.4 serie 1 po 10 powtorzen 2 po 8 , 3 po 6 powtorzen a 4 po 7?? i zwiekszac o troszke ciezar ..


HMMMMM DIETKA
8.30 mleko z platkami kukurydzianymi ok. 300 ml i 150 g platek | bialy ser z jogurtem i kanapka z maslem 3
10.50 kanapki z chlebem zwyklym okraglym i z szynka z tunczyka 1 kanapka i maslo salata
12.45 kanapki z chlebem zwyklym okraglym i z szynka z tunczyka 1 kanapka i maslo , salata
15.20 bulka "seksowna" z maslem i szynka konserwowa 2 i jogurt 300 g
21 - 22 mleko z kakao i chlebem i szynka do tego jakis ser lub serek maly :)
Oto moja diekta nie jest za dobra ale nie lubie duzo rzeczy :) Prosze o zredagowanie :)

Mirmillo
06-04-10, 14:36
Już czwarty 'plan' dzisiaj czytam, w których nie ma mięśni grzbietu. Ludzie do chvja, zrozumcie, że to jest największa i według mnie najważniejsza partia ciała!
Ręce opadają...


Ta dieta to też nie dieta.

szycha77
06-04-10, 14:51
HMMMMM DIETKA
8.30 mleko z platkami kukurydzianymi ok. 300 ml i 150 g platek | bialy ser z jogurtem i kanapka z maslem 3
10.50 kanapki z chlebem zwyklym okraglym i z szynka z tunczyka 1 kanapka i maslo salata
12.45 kanapki z chlebem zwyklym okraglym i z szynka z tunczyka 1 kanapka i maslo , salata
15.20 bulka "seksowna" z maslem i szynka konserwowa 2 i jogurt 300 g
21 - 22 mleko z kakao i chlebem i szynka do tego jakis ser lub serek maly :)
Oto moja diekta nie jest za dobra ale nie lubie duzo rzeczy :) Prosze o zredagowanie :)

No tak kakao na noc dla małego chłopca, może jeszcze smoczek do dzioba???
Zacznij się odżywiać jak MĘŻCZYZNA!!! MIĘCHO+RYŻ+WARZYWA!!! Dieta do poprawy i trening też.

Dominick
06-04-10, 14:52
to dieta calodniowa? ja bym to zjadl na raz i jeszcze bylbym glodny

Pioter1994
06-04-10, 17:58
8.30 mleko z platkami kukurydzianymi ok. 300 ml i 150 g platek | bialy ser z jogurtem i kanapka z maslem 3
10.50 kanapki z chlebem zwyklym okraglym i z szynka z tunczyka 1 kanapka i maslo salata
12.45 kanapki z chlebem zwyklym okraglym i z szynka z tunczyka 1 kanapka i maslo , salata
15.20 bulka "seksowna" z maslem i szynka konserwowa 2 i jogurt 300 g
21 - 22 mleko z kakao i chlebem i szynka do tego jakis ser lub serek maly :)


Tyle to ja po treningu jem... tylko zamiast 300 gram jogurtu i 150 g platek wrzuciłbyś twaróg półtłusty...

Poczytaj trochę człowieku... Rozumiem lenistwo, no ale bez przesady...

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?555-Podstawy-Diety

http://www.kulturystyka.pl/artykul6/