PDA

Zobacz pełną wersję : Połączenie sztuki walki z siłownią.



Krzykin
02-04-10, 04:23
Więc o sobie
-Mężczyzna
-15 lat i 8 miesięcy
-70 kg
-180cm

-Chcę osiągnąć dobrą sylwetkę z moimi treningami Kick-Boxingu(mogę też trenować w dniu treningu KB na siłowni) i najważniejsze,żeby były efekty lub jakiekolwiek efekty! Treningi mam we wtorki,środy(Technika) i w Pt (Siłowy pod kątem KB).Moim celem jest przede wszystkim sylwetka,ale będzie ciężko z dietą.Bo nie dość,że dużo kalorii mi umyka na treningach to ciężko mi będzie jakieś wyszukane produkty kupować bo zabraknie funduszy,ale spróbuje przybliżyć do prawidłowej diety oczywiście eliminując słodycze i inne tuczące produkty dania.Myślę że będę w stanie kupować ryże i inne ale beż żadnych wyszukanych produktów jak oliwki z oliwek czy innych drogich produktów.Więc proszę o porady w jakie dni trenować?I mniej więcej ogólnie powiedzcie mi jak z dietą o ile zwyżkę kaloryczną wziąść?Jestem ogółem ruchliwy,więc ta zawyżka z pewnością jak największa.Jeżeli z dietą nie wypali to efekty na sucho+treningi KB dadzą mi cokolwiek na sylwetkę?
Na początek moich treningów planuję ogólnorozwojowy,chyba że macie lepszy pomysł to proszę ; ]

-Dostęp do siłowni/sprzętu-Jest wszystko

Dzięki za odpowiedź!

Thunderbreaker
02-04-10, 10:13
Podstawa to dieta. Bez niej to nawet d*pa ci nie urośnie. Co do planu to najpierw ogólnorozwojowy, potem ci fbw polecam.

Krzykin
02-04-10, 15:11
No ok,ale zadałem trochę więcej pytań.^.^
A może jakaś tania dieta?I jak trenować w jakie dni i inne pytania która są u góry.