PDA

Zobacz pełną wersję : Aeroby przy nabieraniu masy miesniowej.



krupek1
31-03-10, 22:17
Witam
Moim celem jest masa miesniowa i sila. Moge dodac do tego aeroby ,zeby pracowac takze nad wytrzymaloscia i spalac niepotrzebny tluszcz? Na brzuchu sie go troche zebralo.

fallenursus
31-03-10, 22:19
oczywiscie

Phobos
31-03-10, 23:01
nawet jest to wskazane.
Polecam ci basen, który przyśpiesza odnowę biologiczną.

BULLI
31-03-10, 23:25
Witam
Moim celem jest masa miesniowa i sila. Moge dodac do tego aeroby ,zeby pracowac takze nad wytrzymaloscia i spalac niepotrzebny tluszcz? Na brzuchu sie go troche zebralo.

aeroby ok.ale nie da sie zbudowac masy i zgubic tluszcz. Uwiez mi sam jestem endo i wiem jak to jest. Aeroby zatrzymaja tylko odkladanie sie tluszczu podczas masy.
Albo masa albo redukcja.

szycha77
31-03-10, 23:34
aeroby ok.ale nie da sie zbudowac masy i zgubic tluszcz. Uwiez mi sam jestem endo i wiem jak to jest. Aeroby zatrzymaja tylko odkladanie sie tluszczu podczas masy.
Albo masa albo redukcja.
Można jednocześnie nabierać masy i spalać tłuszczyk.

Micek185
01-04-10, 09:05
skróć przerwy miedzy seriami do 1-1,5min i na koniec treningu daj rowerek z 20min,cwicz normalnym planem na mase.

michal_f
01-04-10, 12:08
Mozna gubic tłuszcz z brzucha i budowac mase miesniowa, dodaje miesniowa bo jezeli uwazamy mase za tłusz i miesnie to bedzie gorzej. Bez aerobow beda szły szybciej kg ale tylko dlatego ze tluszcz zostanie. W tym sporcie chodzi nam o mase miesni a nie tłuszczu, tłuszcz jest zbedny i lepiej robic aeroby aby nie miec tego gowna na sobie :)pzdr

krupek1
01-04-10, 18:53
Dzieki chlopaki ,jak zawsze moglem liczyc na profesjonalna opinie :)

D3
01-04-10, 19:21
Aeroby przy masie służą raczej kontrolowaniu wzrostu wagi, aby to była masa mięśniowa a nie tłuszczowa. Stąd pojęcie masa jakościowa. Aeroby są przede wszystkim polecane endomorfom, rzadziej mezomorfom a już praktycznie odradzane ektomorfom.

tifia
01-04-10, 20:48
Możesz, sam od 1,5~ miesiąca tak robię i coraz mniej tłuszczu, a coraz więcej mięcha mi się zbiera:).

KowalX
01-04-10, 21:10
Możesz, sam od 1,5~ miesiąca tak robię i coraz mniej tłuszczu, a coraz więcej mięcha mi się zbiera:).
Czyli masz bardzo dużą nadwyżkę kaloryczną od co ;p

D3
01-04-10, 21:30
Czyli masz bardzo dużą nadwyżkę kaloryczną od co ;p

No jak lubi chłopak dobrze pojeść to czemu nie? :)

BULLI
01-04-10, 22:02
Możesz, sam od 1,5~ miesiąca tak robię i coraz mniej tłuszczu, a coraz więcej mięcha mi się zbiera:).

Jakos nie chce mi sie w to wiezyc 1,5 miecha przy dieciena mase(bo taka masz tak mysle) gubisz tluszcz i nabierasz masy. Ale skoro tak...