PDA

Zobacz pełną wersję : chcę zredukowac 5 kg.



kiler10
31-03-10, 15:22
Witam ;)
A więc tak chciałbym żebyście pomogli mi ułozyc diete.
Dieta szczerze to ma pomóc przy nabraniu rzeźby (spaleniu około 3-5kg) jak i nabraniu siły.
Założyłem temat w dziale suplementacja, gdyz chciałem dołozyc dobry suplement .
Dane:
wiek 17 lat
waga 82kg
wzrost: 177cm
wycisk na klate 115kg ( mam zawody na początku czerwca i chciałbym dowalic do 130 kg na ławce ) wiem że to ciężkie, ale da się zrobic.

a więc mogę podac produkty które lubie i które zawsze są w domu ( gdyz teraz słabo stoję z kasą ) :
jajka, ryż, banany, jabłka, chleb, bułki, kasza, makaron, piersi z indyka, szynki róznego rodzaju (z kurczaka, z indyka, pasztet, kiełbasa), warzywa takie jak: pomidor, ogórek, marchewka, cebula , jogurty, oliwa z oliwek, mleko w proszku. <-- wymieniłem produkty które zawsze są w domu..

proszę żebyscie pomogli mi jakos ułozyc diete która mnie nie zaleję tłuszczem i pomoze wyrzeźbic ciało i pomoze nabrac trochę siły. z góry dziękuję . jezeli cos jest nie jasne. to piszcie, ja odpowiem.


1. zawody mam 17 czerwca. ale kilogramy chciałbym stracic jak najszybciej, żeby lepiej było mi później dobrać trening.
2. waga 82kg.
3. od poniedziałku zaczynam cykl: suple: anadrox 112 tabletek, xpand 925g. bcca anabolic system 300 tabletek, 200gram horse powera mi zostało z ostatniego cyklu to zjem go do końca. i moze bym kupił sobie 30 tabletek thermo speeda?
dieta:
sniadanie - platki owsiane z mlekiem, 3 jajka + warzywa
posilek w szkole - pieczywo, ciemno razowe z indykiem + warzywa
posilek w domu - makaron z twarogiem chudym
przed treningiem – ryż z jogurtem + banan
trening :godzina 18:30 do 20:00
no i problem jest ! bo powinienem od razu cos zjesc po treningu a później cos na noc. ale ja ide spac o 22:00 wiec czy bys mógł napisac mi jeden posiłek po treningu zebym juz przed spaniem nie jadł ?? i wypadałoby zeby ostatni posiłek był wysokobiałkowy. <popraw diete jezeli mozesz>
za mało białka w tej diecie chyba ....

.................................................. .................................................. .............................................
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
do połowy maja chcę wyciaskc 130kg
a do końca czerwa ważyć 77kg
17 czerwca mam zawody w wycisku na klatę i w kategorii do 78kg chcę wystartować ., jakbym wycisnął 130-132kg to mółbym stanąć na podium... mam szanse na 3 miejsce..

POMOCY

Lukaszr0
31-03-10, 15:50
30 tabletek thermo speeda

30 tabletek to za mało i nic nie da.


posilek w domu - makaron z twarogiem chudym

zamień to na gotowaną pierś z kuraka + 50g ryżu brązowego + warzywa


czy bys mógł napisac mi jeden posiłek po treningu zebym juz przed spaniem nie jadł ??

Ciężko to pogodzić bo po treningu wypadało by uzupełnić węgle, a przed snem powinno być białko. A jak dasz białko po treningu to zostanie spalone. Ja tutaj bym dał po treningu banana i 30-40 min po tym tuńczyka + jajka ewentualnie jakiś chudy twaróg.

kiler10
01-04-10, 15:07
no chyba tak patrze ze nikt mi nie pomoze !!!!!!!

Lukaszr0
01-04-10, 15:52
Napisałem Ci wszystko, jak chcesz dołożyć jakiś spalacz to nie watro inwestować w tse, lepiej kupić venoma, scoroch'a czy animal cuts'a. Ewentualnie jak masz jakieś problemy zdrowotne to coś lżejszego np. clenburexin.

slim shady
01-04-10, 20:35
heh miałeś już udzieloną pomoc na innym forum,a mimo to nie jesteś w stanie tego wykorzystać

pisałem Ci już, że dołożenie siły przy redukcji to nie taka prosta sprawa.

D3
01-04-10, 20:38
no chyba tak patrze ze nikt mi nie pomoze !!!!!!!

A dziwisz się, że nikt nie traktuje twojego posta na poważnie jak piszesz, że masz 30 tabletek thermo speed'a?


heh miałeś już udzieloną pomoc na innym forum,a mimo to nie jesteś w stanie tego wykorzystać
pisałem Ci już, że dołożenie siły przy redukcji to nie taka prosta sprawa.

Dział doping zaprasza, ale z pewnością nie jego :twisted: