PDA

Zobacz pełną wersję : Thyrotherm skutki uboczne ?



Keejdzi
30-03-10, 22:32
Od dokladnie 8 dni biore Thyrotherm od tego czasu mniej wiecej zaczołem mieć dziwne wypieki na twarzy (na poczatku myslalem ze to jakies zapalenie skóry) teraz widze ze nasila się to po drugiej porcji okolo ogdz 16 ... biore 2 tabsy dziennie rano i po poludniu.

Co wy na to mial ktos cos podobnego moze brac tylko przed treningiem ?

burn
30-03-10, 22:37
Powinno minąć za jakiś czas. Mój kolega identycznie reagował na termogeniki - ale mu minęło.

Keejdzi
30-03-10, 22:42
Trochę się o to martwie bo to naprawde uciążliwe ale środek moge powiedziec jest naprawdę zajebisty bo juz widze efekty

burn
30-03-10, 22:58
W sumie podobnie miałem po nowym Venomie, przez jakieś dwa tygodnie.
Później odpuściło.

MolderDist
31-03-10, 01:38
Od dokladnie 8 dni biore Thyrotherm od tego czasu mniej wiecej zaczołem mieć dziwne wypieki na twarzy (na poczatku myslalem ze to jakies zapalenie skóry) teraz widze ze nasila się to po drugiej porcji okolo ogdz 16 ... biore 2 tabsy dziennie rano i po poludniu.

Co wy na to mial ktos cos podobnego moze brac tylko przed treningiem ?

Moim zdaniem to uczulenie.

Ja bym odpuścił na troche, aż zniknie i znowu sprobował.

Jak sie pojawi to już nie bierz, bo ewidentnie tego nie tolerujesz.

Keejdzi
31-03-10, 09:20
Dzieki wielkie ! Stwierdzilem ze najpierw zmniejsze dawke do 2 tabsa dziennie jak bede dalej tak reagowal to odstawie

Keejdzi
08-04-10, 22:09
Nie minelo nawet po 1 tabletce po tygodniowej przerwie dalej to samo caly czarwony ryjek ;p odstawiam ten shit ;p chociaz fajnie dziala .. uczelenie zapewne mam

D3
08-04-10, 22:18
Nie minelo nawet po 1 tabletce po tygodniowej przerwie dalej to samo caly czarwony ryjek ;p

Nie popijaj szklanką wódki to i czerwonego ryjka nie będziesz miał :)

Keejdzi
08-04-10, 23:50
Komandier bedzie ok :P? Dobra temat w sumie do zamknięcia bo i tak nikt tu nic nowego nie wniesie a musze to odstawic ;p