PDA

Zobacz pełną wersję : Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi



Ezachiel
29-03-10, 20:58
jak dla mnie wielka szkoda ze nie zobaczymy walki z Alexanderem Emelianenko ani z Bobem Sapem
ciekaw jestem jka to bedzie wygladalo, chociaz wielkiej walki nie wroze... japoniec 3 lata w mma, judoka

jak myslicie?


http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Pudzianowski-wtedy-bede-cienki-bolek,wid,12119844,wiadomosc.html?ticaid=19e54

http://www.cdn.sherdog.com/_images/fighter/20091106020814_yusukekaguchi.JPG

http://www.cdn.sherdog.com/thumbnail_crop/600/_images/pictures/20091024052143_200910101645.JPG
http://www.cdn.sherdog.com/thumbnail_crop/600/_images/pictures/20091024052037_200910101484.JPG

http://www.cdn.sherdog.com/thumbnail_crop/600/_images/pictures/20080804092321_IMG_8403.JPG

Ezachiel
29-03-10, 21:03
http://www.youtube.com/watch?v=KUEaShTKE4k


http://www.youtube.com/watch?v=KUEaShTKE4k

KowalX
29-03-10, 23:34
Kolejny leszcz :lol:

Ja czekam na walki tych panów panów:
Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai
Vitor Nobrega vs. Krzysztof Kułak
:twisted:

burn
30-03-10, 00:14
Było 100% pewnie, że Pudzian nie zawalczy z młodszym Emalianenką.
Poziom rywala dużo lepszy, w porównaniu do Najmana. Co nie zmienia faktu, że Mariusz pewnie go zje :)
Dla mnie walka wieczoru - to walka Khalidova.

KowalX
30-03-10, 01:20
Było 100% pewnie, że Pudzian nie zawalczy z młodszym Emalianenką.
Poziom rywala dużo lepszy, w porównaniu do Najmana. Co nie zmienia faktu, że Mariusz pewnie go zje :)
Dla mnie walka wieczoru - to walka Khalidova.
Walka Pudziana na pewno nią nie będzie :)

Punisher
30-03-10, 11:44
Bob Sapp jest cienki...

BoloYeung
30-03-10, 12:14
ale nie bał się walczyć z najlepszymi w przeciwienstwie do pudzianowskiego

KowalX
30-03-10, 17:51
ale nie bał się walczyć z najlepszymi w przeciwienstwie do pudzianowskiego

Ogarnij się ,Pudzian nic nie potrafi i walczy dopiero w sumie pierwszą walkę z zawodnikiem mma.Z kim ma wyjść z Szogunem?Zresztą jeszcze ktoś musi chcieć występować w KSW.Facet robi świetne interesy i na pewno ma na uwadze ,że jak za szybko padnie to i stawki będą mniejsze.

Strielok
30-03-10, 18:39
Jak Pudzian go kopnie to po nim tylko brązowa plama zostanie...

tm7
30-03-10, 19:29
No Pudzian jak go kopnie to się zesra pod siebie. Ale Kowal ma rację i to nie tylko Pudzian jeszcze chce zarobić trochę na tych walkach, nie ma się co spodziewać zaraz walk z najlepszymi bo to by było niepoważne.

D3
30-03-10, 20:54
Ogarnij się ,Pudzian nic nie potrafi i walczy dopiero w sumie pierwszą walkę z zawodnikiem mma.Z kim ma wyjść z Szogunem?Zresztą jeszcze ktoś musi chcieć występować w KSW.Facet robi świetne interesy i na pewno ma na uwadze ,że jak za szybko padnie to i stawki będą mniejsze.

Kowal to dawno tego nie zauważyłeś? Bolo się pomylił z oceną walki Pudzian vs Najman i próbuje sobie to wynagrodzić filozofią, że teraz Pudzian powinien walczyć:
- z każdym, kto go wyzwie na pojedynek
- z najlepszymi, żeby pokazać... tylko nie wiem co pokazać. :)

Chłop ma głowę na karku jak się patrzy ;))))

mtm
30-03-10, 21:10
No i co że sie pomylił ...

Osobiście uważam że Mariusz to mądry biznesmen i chce wyciągnąć z tego jak najwięcej szmalu .
To że "zmiótł" Najmana nie znaczy że teraz żaden fighter sie mu nie oprze . Osobiście go cenie i życzę powodzenia , ale na myślenie o najlepszych ma jeszcze czas ..

sts
30-03-10, 22:13
j.w...

BoloYeung
30-03-10, 23:00
Nastula w swojej pierwszej walce w MMA miał Nogueire walczył w Pride , przegrał bo to było oczywiste ale odwazył stanac do walki z tym rzeźnikiem (kto zna sie na MMA zna tez wartosc brazylijczyka) i wypadł z bardzo dobrej strony mimo ze przegrał , nie zalerzało mu na kasie bo gdyby tak było wystąpił by w tym śmiesznym KSW jak np Saleta i Pudzianowski . KSW tak liczy się w świecie MMA jak 1 liga białoruska w świecie piłki nożnej znaczenia nie ma zadnego , ale kase mozna na tym zrobić no to czemu by nie panie pudzianowski , najlepiej niech do wrestlingu wstąpi bo to jego poziom .

Tomaszek
30-03-10, 23:14
Myślę że pudzian i Yasuke pokona. Oglądałem troszke walk jego...Na parter chyba z Mariuszem nie ma co liczyć. Za silny poprostu w mojich oczach jest nato by dał sobie np. ręke wygiąć. A na stojaco to nóg wcale nie używa. Mam taka cichą nadzieje że Pudzian nauczył się porządnego frontkicka. Tak na wysokośc splotu. Dotego 3 4 lowkicki i myśle że jest recept na wygraną.

KowalX
30-03-10, 23:18
Nastula w swojej pierwszej walce w MMA miał Nogueire walczył w Pride , przegrał bo to było oczywiste ale odwazył stanac do walki z tym rzeźnikiem (kto zna sie na MMA zna tez wartosc brazylijczyka) i wypadł z bardzo dobrej strony mimo ze przegrał , nie zalerzało mu na kasie bo gdyby tak było wystąpił by w tym śmiesznym KSW jak np Saleta i Pudzianowski . KSW tak liczy się w świecie MMA jak 1 liga białoruska w świecie piłki nożnej znaczenia nie ma zadnego , ale kase mozna na tym zrobić no to czemu by nie panie pudzianowski , najlepiej niech do wrestlingu wstąpi bo to jego poziom .
Chyba nie porównujesz Nastuli do Pudziana w kwestii osiągnięć w sportach walki.To oczywiste ,że dostał bardzo dobrego zawodnika. Umiał pokazać co potrafi tylko co by zrobił Pudzian?Raczej nie masz co tu porównywać ,bo albo by się ośmieszył ,albo nikt by go nie brał poważnie.W kwestii KSW to organizacja dla zawodników dopiero się rozwijających ,którzy się pną do góry ,a nie tak jak np UFC ;).KSW nie liczy się w świecie mma hmm hehe no sorry ,ale w Europie bardzo.Widać dalej ,że nie masz pojęcia o kontraktach i walkach.Jak Ci za to będą kiedyś płacić to zmienisz zdanie.


Myślę że pudzian i Yasuke pokona. Oglądałem troszke walk jego...Na parter chyba z Mariuszem nie ma co liczyć. Za silny poprostu w mojich oczach jest nato by dał sobie np. ręke wygiąć. A na stojaco to nóg wcale nie używa. Mam taka cichą nadzieje że Pudzian nauczył się porządnego frontkicka. Tak na wysokośc splotu. Dotego 3 4 lowkicki i myśle że jest recept na wygraną.

Mnie w sumie nie obchodzi ,kto wygra ,ale dżapaniec jest lichy i jak dotąd wygrywał z anonimami w mma :lol:

BoloYeung
31-03-10, 10:41
to powiedz mi który zawodnik wybił sie z KSW jako wiodący faiter Strikeforce czy UFC ??? w europie KSW nie ma zadnego znaczenia

KowalX
31-03-10, 12:02
to powiedz mi który zawodnik wybił sie z KSW jako wiodący faiter Strikeforce czy UFC ??? w europie KSW nie ma zadnego znaczenia

Proszę bardzo:

Krzysztof Kułak - IMMAC – Attack USA,Surinam,Dubaj,

Mamed Khalidov - EliteXC USA, World Victory Road Japonia, odrzucił również kontrakt UFC ,który mu zaproponowano,

+ reszta.

Dodatkowo coraz lepsi zawodnicy odwiedzający Polską galę np Samuraj ,który 1,5roku spędził w UFC.Naprawdę można wymieniać.
Nie pisz lepiej więcej ,bo nie podajesz żadnych argumentów tylko swoje domysły i nie wiem co ty właściwie chcesz osiągnąć,tylko zaczniesz się ośmieszać.

Oglądalność 6mln w samej Polsce ,nie mówiąc o Europie,
Nigdzie o KSW nie wiedzą poza Polską?.A to niby co strona mało znana:

http://www.sherdog.net/forums/f2/mariusz-pudzionowski-fight-1115737/#post35234594

http://www.sherdog.com/news/pressreleases/KSW-MMA-Gala-in-Poland-11841v

http://www.japan-mma.com/2009/05/ksw-mma-traing-camp.html

http://www.bloodyelbow.com/2009/12/14/1199673/early-numbers-from-ksw-12

Dalej uważasz ,że na świecie cisza w tym temacie.
już nawet nie chce mi się szukać więcej :lol:

fvs
31-03-10, 12:53
w pełni popieram KowalXa
nie od razu Rzym zbudowano, dajmy Mariuszowi czas, z kazda walka bedzie dostawal lepszego rywala i bardzo dobrze niech wypromuje swoja osobę i nabierze doświadczenia w świecie MMA.
Bolo dajesz przykład Nastuli który skoczył na głęboką wodę, a jak widzisz najlepiej nie skończył...

D3
31-03-10, 12:56
Nie pisz lepiej więcej ,bo nie podajesz żadnych argumentów tylko swoje domysły i nie wiem co ty właściwie chcesz osiągnąć,tylko zaczniesz się ośmieszać.

Hahah brawo KowalX! Miażdżysz wiedzą BoloYeung'a no, ale niektóre osoby lubią iść w zaparte i się chcą się ośmieszyć do końca ;)

gangster
31-03-10, 14:14
Znajac podejscie Pudziana pewnie w kilka sekund bedzie chcial go zmiesc :)

BoloYeung
01-04-10, 01:23
Narg klakierku napisz w koncu coś sensownego a nie tylko wazelina itp.

Kowal jeśli Khalidov stawiasz jako człowieka który sie wybił to innych zawodników trzeba uznać za bustwa , czeczeniec nie nadaje sie by robić kariere w światowym MMA gdzie pojedzie na turniej większy z tych mniejszych dostaje baty , pozatym gdy zawodnik walczy dobrze nogami w górze Khalidova juz nie ma najczesciej nokautem sie konczy , jeden z lepszych polskich zawodników MMA ale tylko w polsce bo na dalekie wody sie nie nadaje , pozatym doczytaj do konca kowalku "wiodący zawodnik MMA" bo takich jak kułak można wymieniac multum w polsce na cyprze i w indochinach , co do kułaka to stokroć lepszy jest "Doktor" walczący w Dream .

KowalX
01-04-10, 09:56
Narg klakierku napisz w koncu coś sensownego a nie tylko wazelina itp.

A czy to zaraz musi być wazelina jeśli kogoś w czymś popiera?Niestety nic konkretnego jeszcze nie napisałeś wiec?


Kowal jeśli Khalidov stawiasz jako człowieka który sie wybił to innych zawodników trzeba uznać za bustwa ,
czeczeniec nie nadaje sie by robić kariere w światowym MMA gdzie pojedzie na turniej większy z tych mniejszych dostaje baty , pozatym gdy zawodnik walczy dobrze nogami w górze Khalidova juz nie ma najczesciej nokautem sie konczy , jeden z lepszych polskich zawodników MMA ale tylko w polsce bo na dalekie wody sie nie nadaje , pozatym doczytaj do konca kowalku "wiodący zawodnik MMA" bo takich jak kułak można wymieniac multum w polsce na cyprze i w indochinach , co do kułaka to stokroć lepszy jest "Doktor" walczący w Dream .

Jezu człowieku chciałeś żebym wymienił to wymieniłem pierwszych lepszych co mnie obchodzi czy ktoś jest lepszy od Kułaka czy nie i doczytałem do końca Bolku ;).Dałem tylko przykład ,kolejny ,że mylisz się w tym co piszesz ,a Ty osobiście jeszcze nic nie napisałeś sensownego poza jakimś wymysłami.

No tak ,Mamet się nie nadaję gdzie pojedzie na turniej dostaje baty hmm... straszne aż mu bilans walk wyskoczył 20zwycięśtw ,1 remis i 4porażki z czego 9K'O i 10poddań clap.Rzucony na głęboką wodę do walki z Jorge Santiago( świetnego zawodnika) wygrał(ale przecież na głębokie wody się nie nadaje w końcu świetna stójka i parter nic nie znaczą ,do tego dobra zapasy) ją co prawda Santiago się odkuł ,ale...
Khalidov przegrywa wow ,a ja jestem pewien ,że do czasu Santiago nie przegrał ani jednej walki bodajże przez 4lata +/- ,bo nawet nie chce mi się sprawdzać :lol:
Pytałeś kto z KSW się wybił to podałem więc tu już nie wymyślaj ,nie masz żadnych argumentów :errf:

D3
01-04-10, 09:57
Narg klakierku napisz w koncu coś sensownego a nie tylko wazelina itp.

Napisałem, ale to, że Ty masz problemy z rozumieniem czyjegoś tekstu pisanego to już nie mój problem :).

Pozdro

sl4by
01-04-10, 10:59
Jak zawsze Bolo vs Kowal... xD Wracajac do tematu....

Zobaczymy co pokaze Pudzian ale mysle ze to bedzie nudna walka... technika nie grzeszy no ale siły ma xD Wiecie moze kiedy odbedzie sie ta walka ?
Co do Khalidov'a to nie mozna powiedziec ze jest słaby i nie radzi sobie dobry przyklad podal Kowal z Santiago... Komentatorzy nie mogli wyjsc z szoku gdy Mamet wygrał... Zawsze bardzo chetnie ogladam jego walki i bede mu kibicował ;]

grochos
01-04-10, 22:19
ja panowie nie moge sobie wybaczyc, bo 27 marca mamet mial seminarium na AWFie u nas a ja plakat zobaczylem dopiero w next poniedzialek.

sl4by nie wiem jakie jest twoje pojmowanie widowiska ale szczeze mnie jako laika w swiecie walka bardziej podnieca nie okrzesana sila niz techniczne podszczypywanki:) oczywiscie no offens, ale te 44 sekundy walki pudziana widzialem chyba z 20 razy:)

Bolo vs Kowal = Peac:)

KowalX
01-04-10, 22:23
ja panowie nie moge sobie wybaczyc, bo 27 marca mamet mial seminarium na AWFie u nas a ja plakat zobaczylem dopiero w next poniedzialek.



Zerwij chociaż plakat :rockon: :D

grochos
01-04-10, 22:25
a zebys ko*** wiedzial :D

Thunderbreaker
02-04-10, 10:48
Ja jestem zdania, że nawet z dobrą techniką nie położysz gościa, który jest 5 razy silniejszy. Pudzian powinien nauczyć się kilku dźwigni, a będzie bardzo trudny do pokonania.

.::: G :::.
03-04-10, 22:53
wszystko sie wyjaśni w 1 rundzie Pudzian sprowadzi go do parteru G & P a jak nie to moze jakas mała dzwignia :)

BoloYeung
03-04-10, 22:58
Thunderbreaker (http://www.e-kulturystyka.info/../member.php?17253-Thunderbreaker) czyli nigdy nic nie trenowałes ani nie walczyłeś naprawde

zapytajnik
10-04-10, 11:54
wracajac do sprawy porowania Nastuli i Pudziana... Mysle ze glówna przyczyna dla ktorej nie mozna porownywac tych dwoch osob jest fakt ze Paweł od X czasu trenował judo i to nie bez sukcesow! Mistrz olimpijski mowi samo za siebie wiec mial on ze sztukami walki do czynienia od wielu lat natomiat Pudzian to nowicjusz jesli chodzi o zawodowe prawdziwe walki( pomine to ze trenuje karate bo niewiaodmo w jakim stopniu on sie tym zajmuje)

BoloYeung
10-04-10, 13:18
wracajac do sprawy porowania Nastuli i Pudziana... Mysle ze glówna przyczyna dla ktorej nie mozna porownywac tych dwoch osob jest fakt ze Paweł od X czasu trenował judo i to nie bez sukcesow! Mistrz olimpijski mowi samo za siebie wiec mial on ze sztukami walki do czynienia od wielu lat natomiat Pudzian to nowicjusz jesli chodzi o zawodowe prawdziwe walki( pomine to ze trenuje karate bo niewiaodmo w jakim stopniu on sie tym zajmuje)
http://www.youtube.com/watch?v=UYhe8FNrwHw oglądaj od 4 minuty

zapytajnik
10-04-10, 14:40
no i co??
docniel Pawła Nastule mówiąc ze jest bardzo dobrym zawonikiem. Pozniej bylo powiedziane ze trenuje boks i MMA.
Wiemy Ze MMA trenuje od niedawna a jak z boskem?? tego nie wiem.
Nie zmienia to faktu ze Nastula zanim przeszedl do MMA byl bardzo obeznany juz z zawodowymi walkami bo trenował od X lat judo

BoloYeung
10-04-10, 14:56
nie ma co pisać Mario wie że nie miał by szans z Pawłem , "musze jeszcze dużo wody wypić , by mu dorównać" , pozatym sparowali razem i znają się bardzo dobrze - relacje przyjacielskie obu zawodników

zapytajnik
10-04-10, 15:05
Ja caly czas twierdze ze Nastula jak zaczynal przygode z MMA byl juz jak by bardziej doswiadczonym zawdonikiem...lata praktyki judo zrobily swoje i dlatego tez uwazam ze to bylo powodem faktu iz Paweł Nastula w pierwszych walkach mma mial duzo lepszych rywali niz ma ich na poczatku kariery Mariusz. Wyniku walki Pudzian vs. NAstula nie znamy choc doswiadczenie na pewno byloby po stronie tego drugiego... Jak Pudzian sobie radzi z zawodnikami ktorzy w MMA juz cos osiagneli zobaczymy w walce z Silva!

BoloYeung
10-04-10, 15:10
przeciwnika dobiera menager jak i sam zawodnik , np Bobb Sapp nie miał tez żadnych sukcesów w sportach walki nic nie trenował były zawodnik Futbolu amerykanskiego a zobacz z kim on walczył w pierwszych swoich walkach w 3 dostał juz Noguiere to jesli chodzi o MMA bo w K1 dostał Hoosta i uwaga wygrał jak i w drugiej z nim :)

zapytajnik
10-04-10, 15:20
powiem szczerze ze nie wiem jakie dokladnie mial wyniki Bob Sapp w MMA ale z tego co mi sie kojarzy to przegrywal...Moim zdaniem bez sensu jest dawania Pudzianowi najlepszych bo to jest wiadome ze czlowiek ktory od kilku mesiecy trenuje dany sport i ma za soba tylko jedna walke i to rowniez z amatorem nie mialby z takimi szans. Ludzie z czołowki swiatowej MMA trenuja latami i sa w tym dobrzy dlatego uwazam ze jezeli Pudzian chce cos osiagnac to musi to robic spokojnie i konsekwentnie dazyc do celu. nonsens jest kontraktowanie od razu walk z kozakami!! Jezeli na przestrzeni czasu i walk ktore stoczy Pudzian bedzie wykazywał sie co raz z lepszej strony i bedzie wygrywal to predzej czy pozniej do tych walka z najlepszymi dojdzie!
P.S. a pan Sapp chyba nie zdoyl nic wielkiego...

KowalX
10-04-10, 15:42
przeciwnika dobiera menager jak i sam zawodnik ,)
Zapomniałeś jeszcze o organizacji więc jak widzisz to nie takie proste.W KSW nikt inteligentny nie da mu największego zabijaki ponieważ organizacja też na nim zarabia.Manager też nie jest pewnie na tyle głupi to samo Pudzian.

zapytajnik
10-04-10, 15:56
tak jest;d wszystko w swoim czasie:) jezeli ma byc wielkim zawodnikiem MMA to nim bedzie ale na to potrzeba czasu!

KowalX
10-04-10, 23:19
przeciwnika dobiera menager jak i sam zawodnik , np Bobb Sapp nie miał tez żadnych sukcesów w sportach walki nic nie trenował były zawodnik Futbolu amerykanskiego a zobacz z kim on walczył w pierwszych swoich walkach w 3 dostał juz Noguiere to jesli chodzi o MMA bo w K1 dostał Hoosta i uwaga wygrał jak i w drugiej z nim :)
Sapp miał przyciągać wyglądem nie umiejętnościami.Nastula odwrotnie i dostał zaproszenie do pride.

zapytajnik
23-04-10, 13:05
czy kytos wie o ktorej ma sie zaczac KSW XIII??

KowalX
23-04-10, 13:54
7maja - 19h

Thunderbreaker
23-04-10, 20:00
Czy teraz każdą atrakcją KSW będzie Pudzian? Niech do jakiejś lepszej ligi idzie.

KowalX
23-04-10, 20:08
Czy teraz każdą atrakcją KSW będzie Pudzian? Niech do jakiejś lepszej ligi idzie.

Pudzian jest tam dla przyciągania tłumów i kasy.Reszta ogarniętych w temacie wie kto będzie gwiazdą tej edycji :)