PDA

Zobacz pełną wersję : Weider victory L-arginine



Dzikos1
29-03-10, 17:44
Witam. Cwicze regularnie od wrzesnia i po zimie troszke tluszczyku sie zebralo. Planuje rozpoczac bieganko 2x w tyg. Silka 3x tyg. Czy slyszeliscie cos o tej odzywce Weider Victory L-arginine + L-ornithine. Cel definicja miesnia + sila. Dobra jest ta odzywka? Stosowal ja juz ktos? Prosze o pomoc i odp.

niewula
30-03-10, 00:48
kup se lepiej zwykle aakg np z treca

MolderDist
30-03-10, 02:08
kup se lepiej zwykle aakg np z treca

A co ma arginina do l-karnityny? Troche powagi.


Witam. Cwicze regularnie od wrzesnia i po zimie troszke tluszczyku sie zebralo. Planuje rozpoczac bieganko 2x w tyg. Silka 3x tyg. Czy slyszeliscie cos o tej odzywce Weider Victory L-arginine + L-ornithine. Cel definicja miesnia + sila. Dobra jest ta odzywka? Stosowal ja juz ktos? Prosze o pomoc i odp.

Nie słyszałem o tym SUPLEMENCIE (nie odżywce ;-)) Firme wogole nie kojarze, pewnie wychodzi drogo po cholere sie brac za tak malo znane marki?
Ja moge tylko polecić tą co sam szamałem l-karnityne 600 z Activlaba.

Pamietaj - l-karnityna nie spali Ci tłuszczu, może Ci pomoc osiągnąć to poprzez umożliwienie dłuższego, intensywniejszego trenowania, jednak wszystko zależy od Ciebie!

KowalX
30-03-10, 09:24
A co ma arginina do l-karnityny? Troche powagi.



Trochę powagi ,a sam przekręciłeś clap :lol:


Nie słyszałem o tym SUPLEMENCIE (nie odżywce ;-)) Firme wogole nie kojarze, pewnie wychodzi drogo po cholere sie brac za tak malo znane marki?



Weider to raczej bardzo znana marka ;)

niewula
30-03-10, 12:04
oj molder molder :P:P

MolderDist
30-03-10, 16:22
osz cholera

przepraszam niewula, wybacz mi :-D

jak Boga kocham, czytałem, że l-karnityna :-D

jak widac 2 w nocy mi nie służy

MolderDist
30-03-10, 16:23
KowalX

to nie jest Weider

a Weider Victory - tego nie znam

Dzikos1
30-03-10, 17:28
weider wictory to weider. A co sadzicie o bcaa xplode z olimpu? Czy lepsze Xtra bcaa z Activlabu??

KowalX
30-03-10, 17:55
KowalX

to nie jest Weider

a Weider Victory - tego nie znam


To marka Weider ,seria Victory :)

http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/op4338_w.jpg

MolderDist
31-03-10, 01:25
KowalX,

aha skoro tak to ok

mi się Weider kojarzy z suplementami z zeszłej dekady ;-)

MolderDist
31-03-10, 01:26
weider wictory to weider. A co sadzicie o bcaa xplode z olimpu? Czy lepsze Xtra bcaa z Activlabu??

Myśle, że moje zdanie bedzie juz znane, dla mnie przewage ma Bcaa Xtra ;-)