PDA

Zobacz pełną wersję : No Shotgun + Hmbolon



chudy88
29-03-10, 16:14
Mam pytanie otoz mam juz zakupiony No Shotgun i dodatkowo szukam HMB, ostatnio dowiedzialem sie o Hmbolonie Olimpa, ktory dobrze dziala z Arginina i Kreatyna ktora znajduje sie w shotgunie, ktos stosowal ? No i jeszcze jakies bialko potrzebuje rozeznany nie jestem a bede robil redukcje niedlugo moglby ktos cos podpowiedziec :pray:

KowalX
29-03-10, 16:21
Mam pytanie otoz mam juz zakupiony No Shotgun i dodatkowo szukam HMB, ostatnio dowiedzialem sie o Hmbolonie Olimpa, ktory dobrze dziala z Arginina i Kreatyna ktora znajduje sie w shotgunie, ktos stosowal ? No i jeszcze jakies bialko potrzebuje rozeznany nie jestem a bede robil redukcje niedlugo moglby ktos cos podpowiedziec :pray:
Zamiast HMB kup kreatynę mono do cyklu.

chudy88
29-03-10, 16:26
Bylo by git jak bys podal konkretna nazwe;]

Beggi
29-03-10, 16:32
UNIVERSAL CREATINE
Creatine Monohydrate

KowalX
29-03-10, 20:32
Bylo by git jak bys podal konkretna nazwe;]
Bez różnicy jaki monohydrat/creapure

chudy88
29-03-10, 20:53
hmm nie chce sie narzucac ale czy moglby ktos wyjasnic czemu mono kreatyna byla by najlepszym rozwiazaniem? Nigdy wczesniej nie bralem zadnego bostera/kreatyny/hmb czy tym podobnych, wiec mysle ze efekt bedzie bardzo dobry, dobijam do 84kg i bede robil redukcje sadzilem ze Hmbolon/hmb bedzie tutaj jak najbardziej pasowal, z gory dziekuje

niewula
30-03-10, 00:45
hmb to lipa . zrob tak jak ci napisali wyzej

marekkkkk
31-03-10, 23:31
kup sobie TREC Cm3(dobra kreta)