PDA

Zobacz pełną wersję : Do wakacjii - cel: ładnie wyglądać(rzeźba) i siła na zawody!



kiler10
29-03-10, 15:06
A więc tak... Dzisiaj jest 28 marca... do wakacjii pozostało trzy miesiące... W czerwcu mam zawody(chcę wystartować w wadze do 78kg, więc chcę ważyć 77kg) w tej chwili ważę 82kg. ale chciałbym szybko spalic ten tłuszcz żeby później dobrac sobie trening siłowy i trzymac wagę już do zawodów... w kategorii 78kg mam szanse na podium. i chcę spalic tłuszcz . pomóżcie proszę.. pierw siła do połowy maja a póxniej redukcja i definicja...
W tej chwili jem: anadroxa, xpanda, bcaa... Myśle zeby sobie po tym cyklu (skończy się za 3 tygodnie) kupić jakiś dobry spalacz i dokupić aminokwasów i jeśc przez miesiąc i kręcic aeroby i klatke robic na siłe dwa razy w tygodniu....ale nie zapomnijmy o definicjii, która również bedzie mi potrzebna na lato ( plaża, dyskoteki itp. - trzeba jakos dla panien pokozaczyc).. ale chcę skupić się na zawodach... . siłą: wyciskam 122,5 kg na poziomie ... czy dało by się te 135kg do końca roku szkolnego (do wakacjii) ??? może macie jakis jednodniowy trening na siłe na klate ???


a więc tak ...
1. trening ( aeoroby ) na definicje i redukcje
2. trening na siłe wyciskanie
3. ładnie wyglądać
do wszystkich trzech punktów piszcie kiedy zacząc jak zacząć (jak trenować) i co dołączyc do treningów (jakie suple na siłe i jakie na spalenie tłuszczu i największą definicję(rzeźbę)) .. z góry dziękuj...

najt
29-03-10, 15:13
TRENING NA POPRAWIENIE WYCISKU

Sprawdź swój max i dobieraj ciężar według procentów.
Wyciskanie sztangi leżąć


1 tydzień
Pon 80%*2pow*6seri
Czw 80%*3pow*6serii

2 tydzień
Pon 80%*2pow*6serii
Czw 80%*4pow*6serii

3 tydzień
Pon 80%*2pow*6serii
Czw 80%*5pow*6serii

4 tydzień
Pon 80%*2pow*6serii
Czw 80%*6pow*6serii

5 tydzień
Pon 80%*2pow*6serii
Czw 85%*5pow*5serii

6 tydzień
Pon 80%*2pow*6serii
Czw 90%*4pow*4serie

7 tydzień
Pon 80%*2pow*6serii
Czw 95%*3pow*3serie

8 tydzień
Pon 80%*2pow*6serii
Czw 100%*2pow*2serii

9 tydzień
Pon 80%*2pow*6serii
Czw 105-115%*1pow*1seria (BICIE REKORDU)

Dodajesz sobie w każdym dniu 1 inne ćwiczenie na klatkę według uznania np. rozpiętki, wyciskanie w skosie , ale juz lightowo , tylko na dopompowanie klaty.

klate cwiczysz w poniedzialek czwartek , do tego nalezy dokomponowac pozostale grupy , ale tez delikatnie - te 9 tygodni poswiecasz popbiciu swojego rekordu w wyciskaniu !!!


info z innego forum

kiler10
31-03-10, 16:16
(jakie suple na siłe i jakie na spalenie tłuszczu i największą definicję(rzeźbę))......
pomóżcie mi spalic 4kg z brzucha !!!!!!!!