PDA

Zobacz pełną wersję : Wycinka czy jednak troche masy?



Keejdzi
28-03-10, 22:27
Witam !
Na dobry początek napisze coś o sobie !
Wiek:16
Wzrost:177 cm
Waga:70 -71 kg
Staż:2.5 miesiąca

Mam problem nie wiem czy trochę przymasowac czy zrobić wycinkę.Od razu mówię interesuje mnie smukła atletyczna sylwetka lecz czy w moim przypadku mam ją z czego zbudować?Tutaj zwracam się do was drodzy forumowicze !

Mój plan treningowy na dzień dzisiejszy

Poniedziałek:klata+biceps(wiem lepiej było by z tricepsem ale po porządnym skatowaniu klaty nie mam juz sił :D

Wyciskanie na płaskiej; dynamicznie średni ciężar jak najwięcej powtórzeń
Wyciskanie na skos; to samo
Wyciskanie na pochyłej w dól;także dynamicznie
Rozpiętki na skosie;jak wyżej

Biceps

Modlitewnik
Sztanga łamana w wąskim uchwycie
Sztanga łamana w szerokim uchwycie

Środa: Plecy+Tric

Plecy:

Sciąganie drązka za kark
Sciąganie drążka do klatki
Oraz jeszcze jedno cwiczenie lecz niestety nie wiem jak się nazywa gdyż jestem nowicjuszem ! (lezę z ugiętymi kolanami na lawce i ciągnę do siebie sznurki balansując ciałem tak aby plecy był cały czas napięte :D )

Triceps:

Wyciskanie Francuskie siedząc zza głowy
Prostowanie rąk na wyciągu

Piątek:Barki+Kaptury

Wyciskanie sztangi zza głowy
Wznosy ramion ze sztangą
Unoszenie sztangi do brody
Unoszenie hantli w opadzie
Butterfly <trochę tu nie pasuje ale cóż(chyba)

Brzuch+nogi!
Brzuch robię na każdym treningu ! Staram się ten trening zmieniać co 3 tyg aby zbytnio mięsni do niego nie przyzwyczajać.
Nogi robię raz w tyg uzależnione jest to od tego kiedy nie mam zakwasów(codziennie gram w koszykówkę)



Jestem po treningu na masę z 66 kg zrobiło się 73 aktualnie ważę w środku dnia ok 70.5 kg.

Dieta:jest ! Wysokobiałkowa ograniczam kalorie !

Aktualnie kupiłem Thyrotherm spalacz tłuszczu stosuję go od 5 dni ponieważ uważam ,że jest go za dużo co zaraz zobaczycie na załączonym zdjęciu.

Stosuję go rano i około godz 15-16.

Dążę do mniej więcej takiej sylwetki jaką posiada tutaj kolega w załączonym temacie.
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?23528-3-miesi%B1ce-treningu <dobra robota !

Oto moje zdjęcie dokładnie 5 dni temu :
http://img697.imageshack.us/img697/6215/aasdasdq.jpg

Jutro wrzucę więcej zdjęć.

Pytanie jest takie : Trochę czystej masy mięśniowej i aeroby aby spalić tłuszcz czy może wycinka ?

Doradżcie jakie suple,oceńcie trening itp !

Mam zamiar kupić białko nie wiem jakie kompletnie się na tym nie znam w dziale odżywki każdy pisze co innego oraz no shotgun nie wiem czy to dobre połączenie i czy w ogóle powinienem to brać przy moim treningu.

Proszę o rady oczywiście każdą odpowiedź soczyście wynagrodzę SOGiem !

Jeżeli dałem temat do złego działu niech Bóg mnie skaże Admin zwróci uwagę i przeniesie temat gdzie trzeba.

Z góry dziękuję Pozdrawiam Kuba

Tadel
28-03-10, 23:14
Masa masa i jeszcze raz masa .. rozpisz serie i powtórzenia w treningu.. A zamiast kupować suple kup sobie 20kg piersi z kurczaka i 10 opakowań ryżu

Keejdzi
28-03-10, 23:22
Ok ale coś do tego sporo aerobów bo jak już mówiłem chce zrzucić tłuszczu trochę

A serie i powtórzenia wszędzie tak samo 4 serie średni ciężar 15 powtórzeń

rafalmaz1
28-03-10, 23:28
Ok ale coś do tego sporo aerobów bo jak już mówiłem chce zrzucić tłuszczu trochę

A serie i powtórzenia wszędzie tak samo 4 serie średni ciężar 15 powtórzeń

jaki tluszscz ty chcesz spalac??:) pierw masa masa masa to podstawa,na aeroby jeszcze przyjdzie czas podaczas wycinki:)
powodzenia

fallenursus
28-03-10, 23:35
Dieta:jest ! Wysokobiałkowa ograniczam kalorie !


rozpisz

Keejdzi
28-03-10, 23:39
Na sniadanie jakas kromka chleba 200 g twarogu chudego szklanda mleka i witaminy
2 sniadanie 250 g serek wiejski
3 posilek w szkole 2 kanapki np z serem szybka i warzywami
4 posilek przed treningiem 50-70 g ryzu brązowego i ok 250 g piersi z kurczaka
5.po treningu to samo
6.przed 20 200 g tunczyka puszkowanego jakis jogurt i banan

Co do tłuszczy to ten który widzisz na brzuchu ;p
A masy nie chcę dużo bo źle się czuje w wiekszej wadze niz max to 73 kg

burn
28-03-10, 23:56
Co tu do wycinki ? Masuj chłopie :)

fallenursus
29-03-10, 00:00
sniadania do bani-masz bialka wolno wchlaniajace sie w serkach po calej nocy spania to raczej nie.
tluszczu nie masz na tyle zeby robic redukcje
w dieice nie widac tluszczy
zajmij sie dzialem dieta.
progresja ciezaru pozwoli Ci szybciej zmiejszyc BF%. c o nie oznacza ze masz go duzo.Im wiecej miesnia tym mniejszy bf%
bialko jakie chcesz? na uzupelnienie diety czy potreningowe? 1. to jakis mix bialek a 2. to jakis izolat. celuj w popularne firmy to sie nie zawiedziesz smakowo;)
przy malym bf i 70kg wagi bedziesz wizualnie wiekszy jak te tlusciochy u ciebie w szkole comaja po 85kg.

Keejdzi
29-03-10, 00:05
przy malym bf i 70kg wagi bedziesz wizualnie wiekszy jak te tlusciochy u ciebie w szkole comaja po 85kg.

Własnie o to chodzi ! czyli mówisz progresja zmiana śniadania.

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi polecił wlasnie jakieś białko (najlepiej bez zdędnej sraki,o ile się da).

A ten no shotgun co o tym myślicie ?

fallenursus
29-03-10, 00:07
ile nabialko mozesz wydac i do czego ono ma sluzyc?
pijesz kawe?

burn
29-03-10, 00:10
Własnie o to chodzi ! czyli mówisz progresja zmiana śniadania.

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi polecił wlasnie jakieś białko (najlepiej bez zdędnej sraki,o ile się da).

A ten no shotgun co o tym myślicie ?

Białko dobre i opcjonalnie bez sraki (z enzymami trawiennymi) : Dymatize Whey Elite.
No-Shotgun towar z wyższej półki ale nie na Twój staż.
Jak już chcesz kreatynę to zaopatrz się w monohydrat spod znaku Creapure.

Keejdzi
29-03-10, 00:11
Do uzupełniania diety.Do zaspokojenia dziennej porcji białka.
Pije czasem lecz bardziej rekreacyjnie jak chodzi o pobudzenie to Thyrotherm mnie wystarczająco pobudza.

Dzieki za polecenie tego produktu.Mono raczej nie chce za dużo złego po kumplach widziałem wielka klata i jeszcze większy brzuch ;p.

Dlaczego nie na mój staż ? coś złego się może stać ? (sory jak to głupie pytanie ale na prawdę nie wiem :))

fallenursus
29-03-10, 00:32
dieta szwankowala to sie zalal na mono. tobie mono dobrze zrobi.kawe przed treningiem zamiast shotgun'a, albo ten thyrotherm co bierzesz.

Keejdzi
29-03-10, 00:40
Hmm a jakbysćie ocenili coś takiej redukcja tego tluszczu w miare mozliwosci na pełnej duzo biegania koszykówki itp ,a w maju wziasc sie za mase.Bo jak teraz zrobie mase to wiadomo troszke tłuszczyku sie nazbiera a tak to po tej masie bede mial latwiej z wycinka

fallenursus
29-03-10, 00:42
nie nazbiera sie nic, jak bedziesz robil wystarczajaco aerobow:) wszyscy sie martwia o zalewanie, a nikomu sie nie chce ruszyc dupy na stepper:)

Keejdzi
29-03-10, 00:44
A jest taka mozliwosc zeby przy tej masie do tego troche BF zrzucic jak bede ostro zapier***** ?

No i jeszcze pytanie co do tego białka moze cos troszke tańszego ? Jeszcze raz podkreslam białko do uzupelniania diety

fallenursus
29-03-10, 00:47
oczywiscie.

znajdz jaka mieszanke bialek na allegro. moze byc jakies polskie.. ja sie nie znam:) gdziej byl temat ktore bialka sie oplaca brac,poszukaj

Keejdzi
29-03-10, 00:52
Ok to zrobie tak jak mówicie tylko że z samym białkiem bez tego mono ;)

Na pewno poszukam.

Wielkie dzęki za pomoc jak ktos będzie mial jeszcze cos ciekawego do powiedzenia na temat to będę wdzięczny ,jakas opinia na temat mojego małego stażu a No Shotguna.

Pozdro

fallenursus
29-03-10, 01:04
trening to sprawa indywidualna, sluchaj swojego ciala i lustra. prubuj rozne sposoby, zmieniac co jakis czas no.co 6 tygodni ,moze jakis inny wariant lepiej na ciebie bedzie dzialal. to co dziala na innych wcale nie musi dzialac na ciebie.kulturystyka to miedzy innymi znalezienie tego co dziala NA CIEBIE.

burn
29-03-10, 08:51
Ok to zrobie tak jak mówicie tylko że z samym białkiem bez tego mono ;)

Na pewno poszukam.

Wielkie dzęki za pomoc jak ktos będzie mial jeszcze cos ciekawego do powiedzenia na temat to będę wdzięczny ,jakas opinia na temat mojego małego stażu a No Shotguna.

Pozdro

Szkoda wykorzystywać potencjały takiej kosy jak No-Shotgun. W tym wieku z małym stażem, super na Ciebie podziała zwykłe mono.
Po prostu dopnij dietę, rób aero - nie bój się nic Cie nie zaleje, a na pewno nabierzesz parę kg :)

Keejdzi
29-03-10, 15:28
Oks a białko mogę do tego dorzucic ?

Keejdzi
29-03-10, 15:37
Sory że post pod postem ale jak coś to jest takie białko.
http://www.allegro.pl/item973573375_vitamin_shop_whey_protein_600g_dosko nale_smaki.html

AM9
29-03-10, 21:06
dfgdfgdfgd