PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na schudnięcie dla kobiety



darek87
24-03-10, 18:19
Witam

Jakich zasad powinna trzymać się kobieta, 22 letnia którą chce schudnąć? wzrost to ok 160 cm a waga w granicy 75-80 kg. Nie chodzi mi o ścisła dietę tylko jakie produkty powinna jeść, w jakich ilościach i porach, jakie ćwiczenia wykonywać bez sprzętu. Dotychczas brak praktycznie jakiegokolwiek ruchu. Słyszałem ze grejfruty wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej...
Czy bieganie i basen wystarczą? proszę o poważne podejście do tematu i rzetelną pomoc.

KowalX
24-03-10, 19:11
ZDECYDOWANIE NIE: wędliny,mleko,masło orzechowe,słodzone napoje,

Bardziej na NIE: produkty zbożowe

bardziej na TAK: drób,ryby morskie,rośliny strączkowe(np ciecierzyca,soczewica czerwona,czarna fasola),owoce1-2razy na dzień maks.można zastąpić jeden posiłek(jabłka,wiśnie,czereśnie,śliwki,gruszki,tru skawki,maliny,jagody),niedosładzane dżemy,orzechy włoskie,laskowe,migdały(należy uważać na jakość i ilość),czekolada gorzka(nie przesadzać z ilością)

ZDECYDOWANIE TAK:warzywa dobre jakościowo(ilość praktycznie nieograniczona)

mięso 3-4razy w tygodniu wystarczy,ryby do 2razy w tygodniu

Dobrze służą produkty bogate w błonnik.Pory posiłków powinny być podobne,czas pomiędzy nimi również (około 3h) 4-5posiłków na dobę około 2-3h przed snem ostatni.Przed pójściem spać można spokojnie wypić szklankę wody.
Bieganie i basen wystarczą,ważne by się podobało.
Ważne by diety jak i wysiłku nie zmieniać radykalnie w jeden dzień ,ale dać organizmowi czas na przestawienie się.
Ilości produktów powinny być rozsądne ,ciężko w ten sposób wizualizować.

Z suplementów można dodać jakieś Clarinol.
Omega 3(nie należy stosować w przypadku problemów z krzepliwością krwi lub skonsultować się z lekarzem)

bibski
24-03-10, 20:50
pij do tego zielona i czerwona herbatę z imbirem i cynamonem (duże ilości ja pije około 1,5 do 3 litrów dziennie )

darek87
25-03-10, 00:18
czy cwiczenie na hula-hop będzie mialo sens? czy nie warto się w to bawić? co z tymi grejfrutami? jeszcze jakieś rady?

darek87
25-03-10, 15:46
a z czym powinno się jeść w takiej sytuacji kanapki? jaki chleb stosować? wiem że każdy organizm reaguje inaczej ale ile przeciętnie zajmie zrzucenie ok 10 kg opisywanej osobie?

darek87
25-03-10, 18:49
zyje tutaj ktoś ?

bibski
25-03-10, 22:07
jak chcesz schudnąć 10 kg to chleba wcale nie jedz zerknij do naszej książki kucharskiej tam znajdziesz pożądane jedzenie