PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta Na Mase prosze o pomoc



jakuzo
24-03-10, 18:03
Witam mam 23 lata i waze 90 kg przy wzroscie 190 cm i mam problem z dieta zeby przytyc jem duzo naprawde czasami dwa obiady dziennie ale mam szybka przemiane materi i za raz mnie po 2 god goni na wc . zwracam sie do was z prozba moze wiecie jak temu zaradzic i zrobic diete aby przytyc z góry dziekuje za pomoc.

rafio83
24-03-10, 18:40
Jak chcesz przytyc to wcinaj tak jak wcinasz ale z tego co napisałes to chcesz masę mięśniową robic a do tego nie możesz jesc tak jak Ci sie podoba.
Wylicz dzienne zapotrzebowanie na kcal,białko,węgle i tłuszcz. Ułuż odpowiednią diete i cwicz! W ten sposób na pewno bedziesz nabierał czystej masy mięśniowej. Co do wyliczenia tego wszystkiego to jest pełno artykułów w podwieszonych, poczytaj, ułuż i wrzuc do sprawdzenia.

jakuzo
24-03-10, 18:53
a czy ktos mogby mi rozpisac jak jesc i co jes na sniadanie obiad kolacje zeby bylo dobrze z gory dziekuje

fallenursus
24-03-10, 20:45
Nikt Ci tego nie zrobi, leniu.

niedobry jestes czlowiek.

jakuzo
na sniadanie pol bochenka przennego chleba z miodem i maslem litr dobrze slodzonej herbaty z cytryna
drugie sniadanie 6 parowek+3 bulki z maslem
obiad stek+ziemniaki i surowka+2-4 paczkow na deser do kawy
drugi obiad jakas dobra kielbaska z grilla hmm..?
przed treningiem cos na zab zebys mial energie cwiczyc, moze byc pol pizzy z podwujnym serem i salami.
po treningu podwujna porcja gejnera, polecam muscle juice, slodziutkie jak miodzio,czekoladowy wymiata
szama po treningu w drodze do domu 2-3 kababy tylko im powiedz zeby duzo salaty dali bo to wazne
przed spaniem podwujna porcja gejnera

bedziesz masywny.

jakuzo
25-03-10, 16:15
DZIEKI wielkie

D3
25-03-10, 18:23
To żeś mu dowalił fallen :). A gdzie woda z parówek? :>

Pioter1994
25-03-10, 18:52
obiad stek+ziemniaki i surowka+2-4 paczkow na deser do kawy
drugi obiad jakas dobra kielbaska z grilla hmm..?
przed treningiem cos na zab zebys mial energie cwiczyc, moze byc pol pizzy z podwujnym serem i salami.
szama po treningu w drodze do domu 2-3 kababy tylko im powiedz zeby duzo salaty dali bo to wazne



:DDDD Efekty bedą widoczne po pierwszym tygodniu :P Tylko problem bo na samo jedzenie dziennie bedzie kilka godzin spędzal xD

Zastanawia mnie tylko czy da rade te 3 kebaby zjeśc heh

marcinryfa
25-03-10, 22:24
dieta jak marzenie...


powodzenia xDD