PDA

Zobacz pełną wersję : proszę o doradzenie



picia385
24-03-10, 16:55
mam 22 lata,179cm wzrostu i waga 69 kg...
postanowiłem zacząć ćwiczyć-oczywiscie ten temat bardzo dobrze przemyślałem tylko od czego zacząć.
na tą chwilę pracuję za granicą i nie mam czasu na chodzenie do siłowni. Chciałbym mieć małą siłownię w swoim pokoju tylko nie wiem czy taki sprzęt jaki mam zamiar kupić wystarczy na dobry początek.poniżej podaje linka:
http://www.argos.co.uk/static/Produc...s|14419306.htm

http://www.argos.co.uk/static/Produc...s|14419306.htm

http://www.argos.co.uk/static/Produc...s|14419310.htm

właśnie układam sobie swoją dietę, tylko nie wiem czy coś więcej brać. zależy mi na przyroście masy ciała a zaraz po tym na szybki przyrost masy mięśniowej. nie znam się zbytnio na tym ale kolega proponował mi nitrobolon 2 z odżywką białkową. Dostałem także propozycje sprzedaży TESTOSURGE tylko co to wogóle jest i to pytanie takze kieruję do was. za wszelkie oswiecenie na ten temat i pomoc serdzecznie dziękuję

KowalX
24-03-10, 19:28
Linki nie działają,nitrobolon sobie daruj to samo z resztą.

Pioter1994
24-03-10, 19:31
Niestety nie pomogę, ponieważ nie mogę otworzyć twojego linku. Napisz jaki sprzęt masz zamiar kupić lub poszukaj podobnych obrazków to postaram się pomóc.

Pioter1994
24-03-10, 19:39
Jeśli chodzi o odżywki to pamiętaj że to TYLKO suplement diety. Bez dobrej diety nie dadzą dużych efektów i wywalisz kasę w błoto.

Jednak jeśli masz dobrą dięte to jak najbardziej mozesz je dodac, jednak moim zdaniem to troche za szybko żeby zaczynać od razu z odrzywkami. Oslabisz tylko ich dzialanie... W poźniejszyh etapach ( jesli zamierzasz ćwiczyć długo) bardziej Ci się przydadzą.

hans1237
24-03-10, 21:22
Hmmmm odżywki? nie dawaj sie chwytom marketingowym jak 10 kilo w 3 dni itp,możesz kupic to czego brak w twojej diecie białko/węgle.
Dieta to podstawa bez tego nie ujedziesz.
Sprzęt nie wiem jaki tam masz w linku ale proponuje ławke z regulacją kąta + stojaczki osobno+2x hantle z dokładanym ciężarem+ jak masz kase to jeszcze łamańca kup.....narzie masz dosyc chyba.

Czytaj forum i ucz sie tu jest wszystko co potrzebujesz.

picia385
24-03-10, 21:23
mam zamiar ćwiczyć długo:smile:
jeżeli chodzi o sprawy finansowe to mogę wydać miesięcznie do 300zł na wszelkie potrzebne odżywki,suplementy.
http://www.argos.co.uk/wcsstore/argos/images/31-9237269A73UC621475M.jpg

http://www.argos.co.uk/wcsstore/argos/images/31-9003204A72UC591201X.jpg
mam nadzieję że teraz zadziałają.

hans1237
24-03-10, 21:24
Jeśli chodzi o odżywki to pamiętaj że to TYLKO suplement diety. Bez dobrej diety nie dadzą dużych efektów i wywalisz kasę w błoto.

Jednak jeśli masz dobrą dięte to jak najbardziej mozesz je dodac, jednak moim zdaniem to troche za szybko żeby zaczynać od razu z odrzywkami. Oslabisz tylko ich dzialanie... W poźniejszyh etapach ( jesli zamierzasz ćwiczyć długo) bardziej Ci się przydadzą.

''jeśli zamierzasz ćwiczyć długo'' bo jeśli nie zamierzasz to lepiej wbij na siłke kilka razy i oceń czy to sport dla ciebie/.

picia385
24-03-10, 21:29
i czy to wystarczy z przyrządów?

picia385
24-03-10, 21:41
bywałem kilka razy na siłce przed wyjazdem za granicę. jestem na 100% pewien że będę długo ćwiczył.

picia385
24-03-10, 21:43
kurde tylko że mam małe problemy z ułożeniem diety;/;/;/:knockout:

Andrew_ace
24-03-10, 21:50
To jedz więcej tego co dobre a mniej tego co niedobre ;-) Więcej rzeczy wartościowych tj nabiał, ciemne pieczywo, ryby, kurczak, warzywa, kasze, makaron a mniej tłustych, słodkich. Często a w małych porcjach. Szczegóły zostaw na później jak bardziej się oswoisz z tym wszystkim.

picia385
24-03-10, 22:01
no tak, ale muszę wiedzieć w jakiś ilościach dziennie muszę spożywać.
A sam mam problemy z ułożeniem sobie diety;/
a wszystko przez to że pracuję od 6.00-18.00;/

Andrew_ace
24-03-10, 23:00
Co do ilości to zajrzyj do działu dieta bądź pytaj chłopaków. Ja Ci mogę tylko doradzić branie do pracy serków ziarnistych, tuńczyka, jakiś konserw rybnych, kanapek z ciemnego pieczywa z jakąś wędliną, sałatek i aby to dawało z obiadem (obiadokolacją) te 5-6 posiłków. Prawda jest taka, że dobra dieta jest wymagająca. Musisz kupić jedzenie, przygotować je i zjeść. Ciężko to zrealizować będąc w pracy. Proponuję abyś podratował się gainerem/białkiem. Możesz też wstać w nocy, szybko go przyrządzić i wracać do łózka (tylko pamiętaj o zębach :-). Do tego właśnie służą i są dedykowane dla takich ludzi jak Ty. Inaczej nie da rady. Musisz mieć sporo samozaparcia i pary żeby mieć jeszcze siłę i chęć na trening po dwunastu godzinach pracy.

Pioter1994
25-03-10, 15:59
Co do ilości to zajrzyj do działu dieta bądź pytaj chłopaków. Ja Ci mogę tylko doradzić branie do pracy serków ziarnistych, tuńczyka, jakiś konserw rybnych, kanapek z ciemnego pieczywa z jakąś wędliną, sałatek i aby to dawało z obiadem (obiadokolacją) te 5-6 posiłków. Prawda jest taka, że dobra dieta jest wymagająca. Musisz kupić jedzenie, przygotować je i zjeść. Ciężko to zrealizować będąc w pracy. Proponuję abyś podratował się gainerem/białkiem. Możesz też wstać w nocy, szybko go przyrządzić i wracać do łózka (tylko pamiętaj o zębach :-). Do tego właśnie służą i są dedykowane dla takich ludzi jak Ty. Inaczej nie da rady. Musisz mieć sporo samozaparcia i pary żeby mieć jeszcze siłę i chęć na trening po dwunastu godzinach pracy.

Jak wyżej :)