PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy cykl



maxbig
24-03-10, 10:53
Witam. Wiem ze tematow bylo juz mnostwo ale chcialbym aby ktos pomogl mi ulozyc dobry cykl na 1 pierwszy raz. Oczywiscie wszystko bedzie przemyslane, z glowa, odblok, witaminki i tabletki na ochrone. Mam 21 lat, wzrost ok 187 cm i 70 kg.. Na silowni walcze juz od 15 roku zycia ( z przerwami) teraz wrocilem po 2 latach i cwicze juz 3 miesiac. Nie chce przesadzic na pierwszy raz i tego sie wlasnie boje. Koledzy proponowali mi sustanon i winstrol, ale uwazam ze to troche za mocne dla mnie. Jakies 3 lata temu wzialem 100 tab mietka i efekty nawet nawet. Teraz zalezy mi na czyms w strzalach. Myslalem nad propem i wlasnie jakas metka do tego. Tylko jak to stosowac i w jakich dawkach? Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

D3
24-03-10, 11:03
Masz tematy podwieszone, pierwszy cykl. Ja ze swojej strony polecałbym Ci meta+prolo, ale może nie tak jak ja brałem, a tak:

1-5 metka 20mg ed
1-10 prolo 200mg e5d

Ewentualnie jak nie chcesz dwóch środków to 1-8 prolo 200mg (E5D)
Masz pewniaki, bo oba środki są apteczne

Osłonek nie trzeba, mi masa fajnie na takim cyklu poszła, nawet mięśnie stały się twardsze :)

lg team
24-03-10, 11:16
przy tym wzroscie i tej wadze to mocniejszy wiatr ciebie przewraca,
po tak krotkim rozruchu zadnego dopingu, dojdz chociaz do 80-85kg bez saa i dopiero ruszaj,

maxbig
24-03-10, 11:33
No wlasnie o to mi chodzi.. o mase.. Stosowalem juz mass xxl , kreatyne magna power + jakies tam bialka i nic. Widze po sobie ze cos tam inaczej wygladam, ale waga stoi prawie w miejscu. Jedynie mass xxl dal mi jakies 5 kg ale 3 juz spadlo ;/

D3
24-03-10, 11:38
W takim razie za mało jesz. Dział dieta zaprasza - rozpisz swoją obecną dietę (jeśli takową masz), a chłopaki Ci pomogą.

vold
24-03-10, 12:36
Przeważnie odradzam jakikolwiek doping , ale jak gość pisze że siłownia od 6 lat i taka waga ciała to dopracował bym miche i zapodał coś z saa, proponuje propa.

joh1964
24-03-10, 12:56
ewentulnie prop lub enan, choć moim zdaniem wykorzystałbym suple i dopracował dietę przy tym wzroscie
albo masz za szybką przemianę materii, albo dieta kuleje.

wezniesz saa po cyklu woda zejdzie i prawdopodobnie wrócisz do punku wyjscia.

lg team
24-03-10, 13:08
Przeważnie odradzam jakikolwiek doping , ale jak gość pisze że siłownia od 6 lat i taka waga ciała to dopracował bym miche i zapodał coś z saa, proponuje propa.

i co z tego ze 6 lat?

jak dla mnie to jest 6 straconych lat, znam gosciu co po 6-12 miesiacach regularnego i rzetelnego treningu bez specjalnej diety bo ich zwyczajnie nie stac maja lepszy progres niz ten gosc przez te 6 lat, wiec o czyms to swiadczy,

dodawanie jakichkolwiek saa bez uporzadkowania zarcia i rzetelnego treningu nic nie da, chwilowy efekt ktory szybko pojdzie w zapomnienie,

nie ma co sie sugerowac stazem, bo jeden w 3 lata zrobi dobry efekt a inny bedzie 8 lat udawal ze cwiczy i w dodatku regularnie co wakacje kul omke i dalej bedzie trzymal wage 80kg - bo takich akurat tez znam wiec przyklad z zycia,

fallenursus
24-03-10, 14:23
albo masz za szybką przemianę materii

.
przez te lata spotkalem tylko jednego co mial za szybka przemiane materi. i wiesz co? wyszlo na to ze za malo jadl :) taka durna wymowka n00bow.

vold
24-03-10, 14:28
a ja znam takich co trenują kilka lat i diete mają ma maxa , cały czas na mase i robią 2 kg rocznie a od dopingu trzymają się z daleka i nawet chodz by sie zasrali waga im nie podskoczy.

maxbig
24-03-10, 17:55
Dokladnie. Z przytyciem zawsze mialem problem. Jadlem do 10 posilkow (mniejszych i wiekszych) dziennie i niczym to nie skutkowalo, a co do wypowiedzi o tym ze sie opierdzielam na silowni to to sprostuje. Zaczalem w wieku 15 lat, na silownie chodzilem 3-4 razy w tygodniu regularnie przez 2 lata. Efekty bylo widac w sile no i moze w rzezbie albo nie wiem jak to nazwac. Potem mialem przerwe ok roku i wrocilem na silownie. Zapodalem mietka po 4 miesacach i powiem ze jak na tabletki bylem zadowolony. Cwiczylem znowu przez rok i walnalem przerwe. Potem wrocilem na 3 miesiace i znowu przerwa na 2 lata. Teraz chodze na silownie 4 razy w tygodniu. Jak juz pisalem jestem po "cyklu" odzywkami z ktorych nie jestem zbytniu zadowolony. Diety specjalnej nie mam ale staram sie pakowac w siebie duzo bialka , makaronow itp, itd. Mysle ze pocwicze jeszcze z miesiac i sobie cos zafunduje bo tak mi do glowy to sie wbilo i basta ! :D Dziekuje tym ktorzy chcieli pomoc. Pozdrawiam serdecznie

D3
24-03-10, 17:59
No to ziomek jak ćwiczysz tylko w grudniu popołudniu to na jakie efekty do cholery liczysz!?! Że mięśnie raz wypracujesz i potem one żyją powietrzem do końca? Że będziesz imprezował i chlał, mięśnie pozostaną i siła też? Masz 23 lata, ale twoje wypowiedzi na to kompletnie nie wskazują. Idź do działu dieta lepiej. Pewnie dział trening też ci będzie potrzebny.

maxbig
24-03-10, 18:07
Sluchaj moja sytuacja nie pozwolia mi kontynuwac treningow na silowni (mialem duzo problemow zdrowotnych zwiazanych z noga) Teraz jestem juz w pelni wyleczony i zamierzam przylozyc sie do treningu maksymalnie. Za to ty moze bys nie besztal i nie wypisywal glupot bo o imprezach i alko nikt tu nie pisal..

joh1964
24-03-10, 18:09
jakie suple testowałeś?
jak wyglądała twoja dieta rozpisz ją?