PDA

Zobacz pełną wersję : Trening masowy na bicepsa!!!???



damians681a
23-03-10, 20:00
witam. mam pytanie dotyczące bicepsa. Jak jest lepiej wykonywać ćwiczenia, wolne ruchy ramion czy szybkie??? Zależy mi na zwiększeniu objętości!!!!
Płeć: M

-Wiek: 17

-Waga:55kg

-Wzrost:160cm

-Co chcesz osiągnąć: duży biceps

-Staż:7 miesięcy

-Inna Aktywność/Sporty: piłka nożna

-Dostęp do siłowni/sprzętu: warunki domowe

-Aktualna/planowana dieta.: wysoko białkowa

-Przeciwskazania Medyczne: brak

-Suplemacja. tak

Tadel
23-03-10, 20:08
Ruchy wolne w pełnym zakresie.
http://www.kulturystyka.pl/artykul339/ ;)

///M
23-03-10, 20:10
Też chciałbym duży bic mieć.
A ruchy to wolne opadanie niech trwa mniej więcej 3sekundy

hubi1910
23-03-10, 20:20
Mam pytanie do damiana masz w profilu 33cm w bicepsie po 7 mc stażu i warzysz 55kg
Masz ty w ogóle diete???łap masę bo z twoimi predyspozycjami biceps ci nie urośnie nawet za rok.

damians681a
23-03-10, 20:23
[QUOTE=hubi1910;331284]Mam pytanie do damiana masz w profilu 33cm w bicepsie po 7 mc stażu i warzysz 55kg
Masz ty w ogóle diete???łap masę bo z twoimi predyspozycjami biceps ci nie urośnie nawet za rok.[/QU

dieta była ale słaba , teraz dopiero zacznie sie na poważnie!!

najt
23-03-10, 20:26
Może napiszesz nam tą Twoją dietę ;>?

Tadel
23-03-10, 20:32
I trening na bic napisz ;) i z czym łączyłeś (z klatą czy plecami)

Andrew_ace
23-03-10, 20:39
Coś czuję, że dla niego biceps to esencja kulturystyki. Musisz więcej/lepiej jeść i ćwiczyć wszystko. Ruchy powolne z pełną kontrolą. Nie gibaj się jak stoisz. Czy zakres ruchu pełen? Nie powiedziałbym. Mięśnie powinny być stale napięte dlatego nie ma co prostować do końca rąk. Lepszy hardcore będzie jeśli spowolni ciężar tuż przed końcem ruchu.

Pioter1994
23-03-10, 21:10
Jeśli chodzi o powtórzenia to niech szybko podnosi ( 1-2 sek) a wolno opuszcza (3-4 sek.). Wszystko w pełnym zakresie. Pamietaj ze wlasciwy ruch ktory prowadzi do zwiekszania objetosci miesni i dodawaniu nowych wlokien jest przy opuszczaniu ciezaru a nie podnoszeniu. Jeśli chodzi o napięcie to są 2 wersje. 1. Napinać na maksa przy samej górze. 2.Mieć napięte przez cały czas. Ja korzystam z pierwszej.

Pamiętaj o porządnej diecie bo bez niej nic nie ździałasz. Możesz robić tak jak ja: jeśc normalnie przez caly dzień i spożywać określona ilosc wegli, bialka i tluszcu przed i po treningu.

Pozdrawiam

piuras86
26-03-10, 00:24
U każdego inaczej idzie........ To jest po 1 zależne od genetyki po 2 od diety .... 3 dobór ćwiczeń nie zapomni że mięsnie sie przyzwyczajają do powtórzeń obciążenia......raz na 2 tyg ćwicz bic inaczej niz poprzednio ...... Mi to zdecydowanie pomogło,zawsze miałem małe witki teraz jakos urosły zajeło to rok ale jest git..... Czas to nasz najlepszy doping!!!!!

julianek92
26-03-10, 15:00
dokładnie... trza zmieniać ćwiczenia co tydzień ;] też o tym słyszałem i mówiąc szczerze skoro tak mówią to tak jest.

Andrew_ace
26-03-10, 16:10
O bicepsie czytałem jeszcze, że nie lubi wiele powtórzeń. Na masę zdecydowanie waliłbym na sztangę ile wlezie. Do tego jak dla mnie lepiej prezentuje się rozwinięty treiceps jak biceps. Może jest on po prostu proporcjonalnie rozwinięty i nic mu nie dolega a problem jest gdzie indziej?

piuras86
26-03-10, 18:07
czy nie lubi wielu powtórzeń, możliwe....... jak powiedziałęm na każdego inaczej działa ja jak robie po 15 pow 12 pow 10 i na końcu dużym ciężarem z 8-6 a nawet 4 pow to czuje ze robota została dobrze zrobiona ....... trzeba eksperymentować bo inaczej nie dowiesz sie co na ciebie wpływa odpowiednio........

damians681a
26-03-10, 18:56
dobra, wielkie dzięki chłopaki!!!:D:headbang: