PDA

Zobacz pełną wersję : Krzywa przegroda nosowa



myst0
21-03-10, 11:11
Witam mam takie pytanie najlepiej do tych którzy mieli przeprowadzany zabieg.Mam 18 lat i mam krzywą przegrodę nosową wiadomo ciężej się oddycha,kiedyś po takim maksymalnym wysiłku czułem krew w buzi i w ogóle non stop mi leci krew z jednej dziurki.Teraz mam możliwość zrobienia zabiegu i nie wiem czy się zdecydować a dopiero za 2 tyg będę w swojej miejscowości i zawitam do laryngologa.Jak się czujecie po zlikwidowaniu przegrody ?? zakładam,że są tu takie osoby,lub miały do czynienia z tym ;)

pozdrawiam

metadon
21-03-10, 14:35
ja bede mial taki zabieg w znieczuleniu ogolnym w najblizszy wtorek (23.03). jak wroce to dam znac co i jak.ale wiekszosc osob jest zadowolona z zabiegu i mowi, ze roznica jest ogromna...

KowalX
21-03-10, 14:46
@myst0


zdecydowanie tak

Biernaczek
03-04-10, 11:16
Mój chrzestny miał taką operację, strasznie się jej obawiał ale żonka go zaciągneła i mówi teraz, że o niebo lepiej się oddycha, przez krzywą przegrodę miał też problem z chrapaniem ale teraz jest git.

siwusek1
03-04-10, 14:05
Moj brat mial tak samo , idz zdecydowanie troszke bolu po operacji ale inaczej sie oddycha . Musisz isc , i po zdjeciu moge powiedziec idz do dentysty heh :p taki joke :)