PDA

Zobacz pełną wersję : Taekwondo kondycja,szybkość



myst0
21-03-10, 11:04
Siemano wszystkim ;) długo mnie tu nie było odkąd nie chodzę na siłkę już i mam takie pytanko do was.Od 5 miesięcy trenuję taekwondo kondycja trochę wzrosła jestem bardziej podatny na wysiłek fizyczny,ale to za mało potrzebuję ćwiczeń,które pomogą mi poprawić kondycję,szybkość.

Aaaa polecam wszystkim taekwondo,którzy chcą redukować w 5 miesiecy 10 kg w doł bez żadnej diety :knockout::knockout::knockout:

KowalX
21-03-10, 11:19
Siemano wszystkim ;) długo mnie tu nie było odkąd nie chodzę na siłkę już i mam takie pytanko do was.Od 5 miesięcy trenuję taekwondo kondycja trochę wzrosła jestem bardziej podatny na wysiłek fizyczny,ale to za mało potrzebuję ćwiczeń,które pomogą mi poprawić kondycję,szybkość.

Aaaa polecam wszystkim taekwondo,którzy chcą redukować w 5 miesiecy 10 kg w doł bez żadnej diety :knockout::knockout::knockout:

A co dokładnie za szybkość ,nóg? :)
Na kondycję jest wiele ćwiczeń ,ale już powinieneś sporo poznać.Nie wiem ile razy w tygodniu trenujesz ,ale na pewno jeden raz jogging w tygodniu i może 1raz interwał nie zaszkodzi ;)
Chyba bez sensu układać przez neta trening kondycyjny.

myst0
21-03-10, 11:23
Trenuje dwa razy w tyg wtorek i czwartek a tak codziennie to tylko rozciąganie ogolnie szybkośc nogi,ręce ;)

najt
21-03-10, 15:45
Proponuję jakiegos rodzaju "stacje" lub interwały

KowalX
21-03-10, 17:33
Trenuje dwa razy w tyg wtorek i czwartek a tak codziennie to tylko rozciąganie ogolnie szybkośc nogi,ręce ;)

Nie rozciągaj się dzień w dzień.

pan.wiesiu
21-03-10, 19:02
najlepiej co drugi dzien "dac sobie w kosc" :)

interwaly - bardzo dobry pomysl. swietnie sprawdza sie tez u sarszych "zawodnikow"

pozdrawiam;
wiesiek

Tomaszek
30-03-10, 23:30
Sam trenuje taekwondo. Na kondycje strd. jak bieganie, rower itp. Zawsze po takim czymś rozciągaj się conajmnie 10 min. W innym przypadku będziesz się zawsze troszke cofał. Conajmniej ja tak mam. No a szybkość...to dlamnie idealne było napierdzielanie w tarcze. Fajne jest takie czwiczenie...ktoś tobie trzyma dwie łapki na wysokości twojego pempka . Twoje zadanie jest w ciągu minuty jak najwięcej razy uderzyć w tarcze od spodu. Juz po krótkim czasie poczujesz różnice wielką!
Mam niedługo zawody wojewódzkie i własnie tak mój plan wygląda. Bieganie...rozciąganie..worek. I tak z conajmniej 2 razy w tygodniu.