PDA

Zobacz pełną wersję : susta, deka, propionat



nowy89
20-03-10, 22:11
Cześć Wam,

wiadomo zbliża się ciepło dlatego teraz chciałbym zrobić ostatni cykl zimowo/wiosenny ... ;)

Stąd też kieruje swoje pytanie do Was gdyż chciałbym poznać opinie bardziej doświadczonych osób.

Mając dostępne:
10 strzałów - Testolic Propionate 100 mg - amp. po 2ml (kraj Tajlandia)
20 strzałów - Nandrolone Decanoate Norma. 100 mg - amp. 2 ml (kraj Grecja)
20 strzałów - Sustanon 250 Organon UK - 6 x 1 ml w amp.

Co sądzicie o tych specyfikach oraz ich pochodzeniu?

Co sądzicie o takim cyklu;
1-3 testolic (propionat) E2D
1-10 deka E3D
1-12 susta E4D

(Na koniec jakaś kreatynka oraz bcaa oraz być może do tego 12-14 prolo/enan, ale to zależeć będzie od wyników końcowych tego cyklu) ... i oczywiście odblokowanie :-)

Wiem iż w suscie jest testo, ale ten cykl ma na celu aby od samego początku coś się ruszyło, testolic rozkręci się wtedy będzie deka już funkcjonować i powoli zacznie rozkręcać się susta .. co sądzicie o tym pomyśle ?

Pytanie to kieruje do was, gdyż mój znajomy planuje przymierzyć się do takiego cyklu, nie znam jego wymiarów (lecz wiem iż miał już 2 cykle za sobą lecz to były na połowę tego, ten jest jego pierwszym konkretnym cyklem) stąd też nie pytam się was czy ten cykl jest odpowiedni dla niego tylko ogólnie co sądzicie o takim cyklu ? Czyżby nie za dużo tego testo, na koniec ten testosteron za pewne jest zbędny ...

Dzięki za opinie oraz porady.

Proszę nie piszcie aby podać te wymiary itp.. bo nie znam ich .. chciałbym poznać tylko wasze zdanie odnośnie tego cyklu, gdyż został on rozpisany przez kolegów z siłowni chyba dlatego też chcę usłyszeć opinię innych osób.

Pozdrawiam,

fallenursus
20-03-10, 22:19
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?199-Zanim-zadasz-pytanie!

nowy89
20-03-10, 22:53
Poznałem już zdanie fallenursus w tej sprawie, za co mu dziękuję ;) ... Chciałbym usłyszeć jeszcze zdanie innych jeśli to nie problem ..

vold
20-03-10, 22:56
http://www.e-kulturystyka.info/showt...zadasz-pytanie!

lg team
22-03-10, 11:33
baza cyklu to deka + mix

1-10 deka
1-10 mix

dawek nie podam bo nie znam wagi / stazu - niestety te 2 sprawy sa niezbedne zeby doberac dawki,
tesolic moze dac na start badz na koniec w sumie lepiej na zejscie z mixa dac propa,

vold
22-03-10, 14:00
nie ma odpowiedniego info , nie ma byc odpowiedzi !!!!!!!

nowy89
22-03-10, 14:22
voldemort napisałem iż nie znam jego wymiarów, na oko waży 64 kg, ponad 180 i miał za sobą już rok temu cykl z deki i etanana lecz to było robione bez głowy i tylko 10 deki i 5 enanaa co dało małe efekty itp.. ten jest jego mozna powiedzieć pierwszym "konkretnym" cyklem

lg team
22-03-10, 14:39
niestety przy takiej wadze i zaawansowaniu zero dopingu,
niech zrobi co najmniej 10kg wagi na czystko,
trudno bedzie ale nikt nie mowil ze bedzie latwo,
sport dla wytrwalych i twardych,
takie realia,

nowy89
22-03-10, 14:49
gdyby tak łatwo było zrobić te 10 kg wagi na czysto to po co było by SAA ?

No cóż za dużo nie dowiedziałem się od was itp.. cykl zostaje tak jak jest według tego planu skoro nie uzyskam tutaj żadnej pomocy ..

pzdr.

ht
22-03-10, 14:56
jesli kolega tyle wazy to niech da metaxa solo. dobra dieta. po co od razu mix+ deczka.

lg team
22-03-10, 19:43
niestety jak pisalem to sport dla wytrwalych,
saa sa po to aby moc cos wiecej osiagnac niz swoj max,
twoj kumpel nawet nie wycisnal z siebie tzw zidmych potow a juz mowi ze mu nie idzie i siega po saa,
blad, duzy blad a za swoje slabe wyniki moze winic jedynie sam siebie,

vold
22-03-10, 23:30
Dlatego powtarzam, nie rozpisywać cykli jak nie ma całego info!!!

Gość nie kwalifikuje sie na doping,

Jak już by musił cos zapodać to niech wybierze opcje ht.