PDA

Zobacz pełną wersję : ktory spalacz jest na topie teraz??



bullet
18-03-10, 23:23
planuje mocny cykl redukcyjny z clenem i efka + koffa.
clen bede bral w cyklach 2 tygodnie i 2 przerwy
potem znowu 2 tyg ON.
w przerwach chce brac jakis spalacz, ktory polecacie aby mi za bardzo baniaka nie rozwalil ale zeby tez efekt przyniosl. mam w domu starego venoma ale jednak jest troche za mocny i obawiam sie ze moze zawierac substancje od ktorych wlasnie mam robic przerwy.
co radzicie

burn
18-03-10, 23:25
Może Vipera od Dymatize :>
Nie chcesz sprzedać tego Venoma ?

fallenursus
19-03-10, 00:01
czego Ty k.....nie rozumiesz ze bierzesz clena przez dwa tygodnie, potem nastepne dwa tygodnie efa+kofa.?na zmiane.nie bierze sie clena+ec stack razem.

bullet
19-03-10, 08:58
fallen bede bral podczas cyklu EC stack a po cyklu clen i spalacz na zmiane

burn- venoma sobie zostawie, bo to bardzo ekonomiczne opakowanie 90 kaps starcza na 3 miesiace, czyli 3 cykle po 1 miesiac. a wiem ze juz nigdzie tego nie kupie.

burn
19-03-10, 10:12
Do niedawna były jeszcze na Allegro, już ciężko dostać, bo nie produkują i kończy się data ważności starych :)

bullet
19-03-10, 15:28
co do daty waznosci to ja am taka teorie (moze glupia ale moją)
ze zawartosc sloiczka nie wie jaka jej naklejke z data walneli :)

rafalmaz1
19-03-10, 17:13
ja bym polecil ci dren ale to tylko moj osobisty poglad:)

Hermann
19-03-10, 20:04
Ja nie za bardzo jestem kompetentny w tych sprawach, chociaz lubie śledzic relacje, zwłaszcza redukcje, bo zawsze miałem problemy z nadwagą i człowiek sie czegoś nowego dowie. Ale tak sobie mysle Bullet, że może ten spalacz jest niepotrzebny? Te suplementy które weżmiesz i tak obciążą organizm . Nie jestaś az tak zalany, chyba że chcesz osiągnąc jakiś zaplanowany cel.Serce i tak będzie pracować na zwiększonych obrotach. To tylko przyjacielska sugestia kolegi, kilka dni dłużej ,więcej aerobów, dasz rade.

bullet
19-03-10, 22:34
mozesz cos wiecej o tym DRENie powiedziec??

Lukaszr0
21-03-10, 10:51
Ja mogę polecić animal cuts'a z uniwersala, dobry spalacz tylko ma mały minus bo trzeba łykać po 18 tabsów dziennie (2 saszetki dziennie po 9 tab. w każdej) Ale efekty całkiem niezłe daje. Słyszałem też że scorch jest dobry.

D3
21-03-10, 11:35
Animal Cuts - za drogi.
Thermo Speed Olimp Ci wystarczy z dobrą dietą albo clenburexin.

Lukaszr0
21-03-10, 11:42
Thermo speed to badziew podobnie jak Thermo fat burner z treca, szkoda kasy ...

D3
21-03-10, 11:48
Brałem i nie narzekałem.

Mastershammer
21-03-10, 11:59
XENADRINE RFA-X-HARDCORE(cytogenix)Kopie niesamowicie,ala Hydroxycut lecz dla mnie ciut lepszy

burn
21-03-10, 12:08
Hydroxycut'a sam chciałem kupić ale trochę nastraszyli tym feralnym newsem z USA :>

slim shady
21-03-10, 12:39
tse naprawdę nie warto już lepiej thermo stima w większych dawkach

co do lepszych środków "cukierków" to scorch- najbezpieczniejszy z całej armii , viper, tight, AMP 2, TT-3, Redline Ultra Hardcore - ale to już raczej narkotyk, Oxy Elite Pro, Leviathan

rafalmaz1
21-03-10, 18:13
na tej stronie opis http://mmo.pl/dren-tab.-p-424.html?gclid=CML4o92qyqACFVst3wod0j-ebA jak dla mnie super sprawa polecam

slim shady
21-03-10, 18:54
dren spoko, tylko mało ekonomiczny, dziennie z 2 tabsy trzeba

pan.wiesiu
21-03-10, 18:58
thermo stim przy 6 kapsulkach tez nie wychodzi zbyt oplacalnie. jednak celowalbym w rodzime spalacze, bo sa po prostu bezpieczniejsze.

pozdrawiam;
wiesiek

ht
21-03-10, 19:09
ripped freak. mitotropin. ripped dobrze pobudza. mito sam nie bralem ale bije rekordy popularnosci. ludzie biora jak swierze buleczki.

bullet
23-03-10, 19:55
dobra to sprecyzuje moze pytanie, po ktorym spalaczu bede mogl normalnie chodzic spac i ktory nie zryje mi beretu zbytnio.
bede lecial na clenie i to juz bedzie obciazenie dlatego spalacz " w miare lightwy" ale z drugiej strony chce aby przynosil efekty i dzialal.

slim shady
23-03-10, 20:01
scorch chyba nie widzę tutaj innej opcji, bezpieczny ale dobry

Lukaszr0
23-03-10, 20:55
Scorch lub animal cuts, oba dobre.

fallenursus
23-03-10, 21:01
dobra to sprecyzuje moze pytanie,
bede lecial na clenie ,dlatego spalacz " w miare lightwy" ale z drugiej strony chce aby przynosil efekty i dzialal.


k..stary pomysl troche. i wy wszyscy z tymi odpowiedziami tez

slim shady
23-03-10, 21:26
jego sprawa co robi, jak chce na dobrym środku jeszcze dosalać jego sprawa, pyta o zdanie to dostaje i tak weźmie,

fallenursus
23-03-10, 21:29
ok to inaczej.
zaden spalacz nie bedzie dzialac tak jak clen, i to tylok wyjebane kasy w bloto.

slim shady
23-03-10, 21:32
ok to inaczej.
zaden spalacz nie bedzie dzialac tak jak clen, i to tylok wyjebane kasy w bloto.
wiadomo, że nie da się porównać spalaczy z clenem i jest na tyle skuteczny żeby brać go solo, ja bym raczej pomyślał o T3 ale nie zajmuje się dopingiem

bullet
24-03-10, 00:04
to juz totalnie zglupialem
planowalem podczas cyklu SAA leciec EC a po cyklu clen ze spalaczem
w wielu miejscach czytam ze clen robic 2 ON 2 OFF i w czasie OFF leciec spalacz. no to tez tak chcialem ale widze ze mnie za to ganicie . WHY???

fallenursus
24-03-10, 00:08
Ja jestem zdania, ze clen (tylko inaczej dawkowany; spotkałem się z ciekawszym wg mnie dawkowaniem na necie) i efka+kofa w dni wolne od clena w zupełności wystarczą.. Kase pojdzie na marne jak bedzie bulił na jakieś drogie spalacze, które i tak pewnie nie polepszą efektu..
taka miala byc orginalna akcja w planie, wiec nie wiem oco tu wkoncu biegaÉ:)
Bullet, clen 2 tygodnie on/2 off. wtedy jak nie bierzesz clena ,walisz ec. zacznij to tak zeby clen rowniez byl brany pierwsze 2 weeks pct, wiec nie wiem czy wystartujesz cykl clenem czy ec. obojetnie jak,bedzie dobrze. clenowi wystarczy 2 weeks off zeby receptory odpoczely i zaczol dzialac na nowo. w tym czasie ladujesz ec stack bo ona inne receptory angazuje.

bullet
24-03-10, 08:51
a samo EC stack leciec juz od poczatku cyklu SAA czy tez dopiero po cyklu??

fallenursus
24-03-10, 14:13
jesuuuu
na zmiane co dwa tygodnie podczas i po cyklu clen/ec :)