PDA

Zobacz pełną wersję : konsultacja treningu itp



mxm2001
18-03-10, 17:10
witam mam pytanko? mam 25lat cwicze na silowni amatorsko juz od ponad 3-4 lat chodze na treningi 2x tyg caly czas cwiecze podobny schemat po krotkiej rozgrzewce klatke z tricepsem i nogami a w drugi dzien plecy bicesp i barki. cwiczenia wykonuje po 4 serie (10 powtórzen w seri) z obciazeniem prawie maxymalnym jak na moje mozliwości. Nigdy nie bralem zadnych suplementow odrzywek ani nic takiego poza tym nie mam o nich pojecia. Chciałbym zmienić trening na taki aby jego efektem nie bylo rozrastanie sie na bokii lecz zrzucenie piwnego mięśnia i ogólnie tkanki tłuszczowej której mam całkiem niezłe nadmiary, ale niestety nie nawidze treningow aerobowych. moje pytanie jest takie jaka jest minimalna ilość bierzni rowerków itp zeby byl efekt spalania tuszczu gubienie brzucha czy mam zainwestować w jakieś suplementy? spotkalem sie z opinia ze trzeba brać coś ochronnego zeby nie spalać mięśni tylko tłuszcz czy jest to prawda??? nie lubie aerobów za to bardzo fajnie cwiczy mi sie siłowo jak można pogodzić te dwa treningi zeby jako priorytet spalac tłuszcz?? no i co z tymi suplementami prosze o pomoc bo trener na siłowni każe biegać 20000lat na bierzni i pić kawe przed treningiem :)
pozdrawiam

szycha77
19-03-10, 17:48
moje pytanie jest takie jaka jest minimalna ilość bierzni rowerków itp. spotkalem sie z opinia ze trzeba brać coś ochronnego zeby nie spalać mięśni tylko tłuszcz czy jest to prawda??? no i co z tymi suplementami prosze o pomoc bo trener na siłowni każe biegać 20000lat na bierzni i pić kawe przed treningiem
Jaka jest minimalna ilość bierzni rowerków??? Trener każe biegać 20000 lat??? Chłopie z formułuj poprawnie pytanie i pisz po polsku.

znieczulica
19-03-10, 18:07
1-Najlepsza metoda na spalenie tłuszczu to.... dieta. Jedząc byle co i byle jak możesz sobie nawet 50000(?) lat biegać ...
2-Do diety dorzuć więcej powtórzeń w serii mniejszymi ciężarami + krótkie przerwy
3-Dieta
4- zmień dietę
5- spróbuj jakiejś odżywki na spalanie , jest ich troche (sam nie stosowałem)
6-DIETA..

Dawidhardcore
22-03-10, 12:00
No jesli chcesz schudnac to musisz jakies aeroby sobie azrucic ,bo inaczej ciezko bd,troche biegania ci nie zaszkodzi 10,15 min na poczatek to nie duzo wytrzymiesz,jak chcesz cos spalic to dorzuc do diety karnityne

Micek185
22-03-10, 12:53
cwiczysz tyle lat a nie masz pojęcia o podstawach treningu?cos mi tu nie gra ale spoko.
rób trening siłowy :
klatka+biceps
plecy+triceps
nogi +barki
czyli podstawa podstaw
zacznij od 3treningów earo w tyg w dni nie treningowe,z każdym tyg dodawaj jedn trening tyg wyjdzie ci 5 jeden trening aero zrób zaraz po siłowym,do treningów aero zalicza się basen,bieganie,rowerek,bieznia.
DIETA musisz okreslic ile potrezba ci kalorie od tego odetnij najpierw z 200kcl i z tygodnia na tydz zwiekszaj az do -500kcl,nie jedz na noc węglowodanów,pij dużo zielonej herbaty (z 1,5l dziennie),mocną kawę sypana,przyprawiaj posiłki chili,jedz grejpfruty,czerwona papryke,itp.omijaj mięso takie jak wieprzowina a jedz indyka,kure ew.wołowine,dużo serków wiejskich ryżu brązowego,i warzyw!patrz na wagę tak żeby tyg nie zrzucac więcej niz 0,5kg-0,7kg to bezpieczna granica.
pozdro