PDA

Zobacz pełną wersję : Jak polaczyc partie



mariom
18-03-10, 13:40
Witam

Jak polaczyc partie miesniowe na treningy tak aby w jednym dniu cwiczyc triceps i biceps? ( trening 3 dni w tygodniu)

Pozdrawiam

Thunderbreaker
18-03-10, 14:37
Nie ćwiczy się bica i trica razem.

Ezachiel
18-03-10, 15:55
Witam

Jak polaczyc partie miesniowe na treningy tak aby w jednym dniu cwiczyc triceps i biceps? ( trening 3 dni w tygodniu)

Pozdrawiam


istnieja takie polaczenia ale nie sa polecane poczatkujacym

PONIEDZIALEK : BICEPS + TRICEPS + PRZEDRAMIE
WTOREK : PLECY + BARKI
CZWARTEK : KLATKA + KAPTURY
PIATEK : NOGI

no i w sumie na 4 dni

///M
18-03-10, 19:40
Biceps i triceps w jednym dniu? Cudo ;D

Sam zacząłem ćwiczyć tak jak napisał Ezachiel i jestem zadowolony.

szycha77
19-03-10, 17:27
Nie ćwiczy się bica i trica razem.
Ciekawe od kiedy?

znieczulica
19-03-10, 18:22
Nie ćwiczy się bica i trica razem.
Ćwiczy się i wielu zawodowców poleca takie połaczenia nawet początkującym.

klata barki
plecy przedramię
nogi bic tric
może tak, ale lepiej jak się ma 4 dni do dyspozycji, optymalniej. W każdym razie byle nie łączyć dużych partii razem.

Dawidhardcore
19-03-10, 21:57
tu tez nie chodzi o partie,bo ja cwiczac miesiac tak:trzy dni jeden przerwa na regeneracje i zas trzy dni widze postepy,a nie mam jakos ulozonych partu,ktore cwiczyc w ktory dzien,bo cwicze zazwyczaj wszystkie razem tylko nogi z brzuszkiem w innym osobno

szycha77
19-03-10, 22:05
Jak 3 dni to masz:
Pn - klata+łapa, śr - nogi+barki, pt - plery, nie licząc brzucha. Coś sie tak uparł na 3?

mtm
19-03-10, 22:08
Nie ćwiczy się bica i trica razem.
Jak masz takie bzdury pisać to nie pisz wogóle .

Co do autora ja lece tak
BI + TRI
BARKI +NOGI
KLATA + PLECYangry

Micek185
19-03-10, 23:13
trening bica i trica w superserii pomaga w regeneracji tych miesni co równa sie większym przyrostom i pompie możesz spokojnie robić ty sposobem,a resztę mozesz normalnie robi
klatka+bary+czworogłowe uda
plecy dwugłowe uda łydki
pozdro

znieczulica
20-03-10, 10:16
tu tez nie chodzi o partie,bo ja cwiczac miesiac tak:trzy dni jeden przerwa na regeneracje i zas trzy dni widze postepy,a nie mam jakos ulozonych partu,ktore cwiczyc w ktory dzien,bo cwicze zazwyczaj wszystkie razem tylko nogi z brzuszkiem w innym osobno

Jak ćwiczysz wszystko razem to wielkich sukcesów ci nie wróżę, to że czujesz że coś rośnie to jasna sprawa, kopiąc rowy łopatą też byś zauważył że się wzmocniłeś, ale na dłuższą mete to nie zda egzaminu. Podziel to sensownie a zobaczysz że efekty będą dużo lepsze ( chyba że ty jakiś fitness ćwiczysz to co innego..)