PDA

Zobacz pełną wersję : Co dalej?



Karagel
17-03-10, 21:09
Niedługo kończę brać gainera i co za tym idzie chciał bym się jakoś trochę wyrzeźbić żeby nie było widać aż takiej tkanki tłuszczowej
Moja waga była 64kg teraz po ostatnim ważeniu było 70 kg. a zostało mi jeszcze 2 kg gainera całe 6 kg zrobiłem w miesiąc razem z dietą.
Teraz mam zamiar kupić jakieś dobre białko.

I do was mam pytanie jak mam dalej ćwiczyć żeby dalej jakoś podbudować mięśnie, żeby było je ładnie widać
A i nie chcę na razie masować dalej aktualna waga mi wystarcza nie chcę też wyglądać jak jakiś "koks" tylko normalnie. :)

bibski
18-03-10, 06:27
Niedługo kończę brać gainera- nowy język czyli że kończy masować :)
tylko ile z tych 6 kg w góre poszło w tłuszcz a ile w mięcho 70 kg co tu masować pewnie w łapce 31

ZIP009
18-03-10, 10:56
Nie ma co trzeba masować. Ułożyć dietę na suchą mase mięśniową :P

Karagel
18-03-10, 17:36
Tak Każdy mówi że masować tak a ja nie chcę być większy nie muszę mieć w łapie 42 :] wystarczy mi jak dojdę do 36-37 ja ćwiczę dla siebie a nie dla innych. I jak chce mieć taka wagę i mam zamiar zdobywać wagę ale wystarczy mi to jak to będzie 5 kg na 6-7 miesięcy. I nie wiem jak dalej mam trenować.

bibski
18-03-10, 18:36
trenuj tak jak dotąd tylko węgle obetnij trochę proste :)

Andrew_ace
18-03-10, 19:53
Ha! Jestem dla kogoś idolem z moim 37cm w bicu :-D Chłopaki dobrze mówią, należy zwiększyć spożycie białka kosztem węglowodanów. Gainera trzymaj na potreningu i śniadanie a na co dzień jedz normalnie. Zaczyna się sezon, wskakuj na rower i problem sam się rozwiąże.

Gainera trzeba używać z głową, łatwo przeholować.