PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki cykl



bartek145
05-02-07, 18:23
Witam
Wlasnie koncze cykl na krecie mono z Vitala 500g do tego bralem dextro juice z Olimpu a teraz Carbo z Biogenika, dodam ze bardzo ladnie mi poszlo.
Moim pytaniem jest to co moglbym sobie zapodac na drugi cykl, a konkretnie co byscie mi proponowali. I prosilbym zeby tez myslec o cenie tego cyklu poniewaz nie mam zbytnich nakladow finansowych..
Pozdro

Blakee
05-02-07, 19:04
Ja proponuje dłuższą przerwę i dalej następny cykl na mono.

kieras
05-02-07, 21:25
Dokładnie zrób 3,4 tygodnie przerwy i jedź dalej na kretynce bo to dosc ekonomiczne wyjście i ze skutkami.Nie moge ci więcej napisac jesli niewiem co brałes ile wazysz,czy ćwiczysz typowo na mase czy cos tak więc wiesz sam...pzdr

bartek145
05-02-07, 21:44
A wiec mam 80 kg wagi to byl moj pierwszy cykl.. cwicze raczej na mase tak msyle bo sam ukladalem trening.. niestey nie mam diety ale jem to co powinienem w glownych posilkach
Pozdro

Blakee
06-02-07, 13:47
Nawet nie trzeba sie zastanawiać nad tym, bo jeśli teraz Ci dobrze poszło na mono to warto to powtórzyć :)

kieras
06-02-07, 21:51
siema.Jeśli ćwiczysz typowo na masę podkreślam typowo (max.obciązenie,wymuszone powtórzenia,dłuzsze przerwy itd) to polecam monohydrat kreatynki.To sprawdzony suplement-musi wchodzić bardziej ze dał rade wcześniej.Jabłaczan lepszy ale po co ladowac kase w drozsze jesli na tanszych wchodzi.pzdr