PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc dotycząca redukcji.



AguaR
15-03-10, 13:18
Witam,

Mam 16 lat, 182cm wzrostu, ok 99kg wagi :cry:. bf: ok.22% (z kalkulatora internetowego)

Zamierzam robić (jak tylko kupie gryf i obciążenia) ACT+30min aeroby, dieta na redukcję.

Całe 3 dni czytam na różnych forach o kulturystce jak ułożyć diete itp. ale nadal mam problem jak dostosować to B/T/W do posiłków.

Pomógłby mi ktoś to ogarnąć ? Albo jakiś temat o tym jak to powyliczać ?

Przeglądając natknąłem się na stronę : plany.***.pl dostosowywują diete itp fajny system z tego co przeglądałem i jeszcze nie tak drogo, jak myślicie warto coś takiego wykupić czy tylko marnotractwo pieniędzy ?

Pozdrawiam :)

slim shady
16-03-10, 21:11
Mam 16 lat, 182cm wzrostu, ok 99kg wagi :cry:. bf: ok.22% (z kalkulatora internetowego)
którego kalkulatora ? przeważnie są kijowe te kalkulatory po za wyjątkami


Zamierzam robić (jak tylko kupie gryf i obciążenia) ACT+30min aeroby, dieta na redukcję.

ok, aeroby wydłużaj z czasem i zwiększaj ilość razy w tygodniu


Całe 3 dni czytam na różnych forach o kulturystce jak ułożyć diete itp. ale nadal mam problem jak dostosować to B/T/W do posiłków.

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?24353-Rze%BCba-Odchudzanie-Jeste%B6-gruby-Mi%EAsnie-zakryte-s%B1-pod-t%B3uszczem-Trzeba-dzia%B3a%E6!!
to powinno rozwiać wątpliwości


Przeglądając natknąłem się na stronę : plany.***.pl dostosowywują diete itp fajny system z tego co przeglądałem i jeszcze nie tak drogo, jak myślicie warto coś takiego wykupić czy tylko marnotractwo pieniędzy ?
szkoda kasy, poczytaj tu na forum dział trening i dieta, a znajdziesz coś dla siebie