PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc w rozpisce.



niebo
15-03-10, 00:16
Witam! Prosiłbym żeby kilka osób mi rozpisało propozycje cyklu dla mnie. Obecnie ważę 110kg wzrost 190cm ćwiczę już ok 9 lat (najdłuższą przerwę miałem może z miesiąc czasu) trenuje tez ok 2 razy w tygodniu sztuki walki. Ogólnie nie jestem zalany- rzeźba jest przyzwoita -jedyne co na chwile obecna mnie drażni to wydęty brzuch od żarcia. Od jakiegoś czasu czuje przestój dlatego myślę o jakimś cyklu. Chodzi mi o jakiś lajtowy cykl żeby pobudzić mięśnie do dalszego rozwoju. Poza tym będzie to mój drugi cykl w życiu bo jakiś rok temu brałem propa, bolda i wino to miało być tez niby na pobudzenie :-) a w zasadzie ze 104kg urosłem do 113kg zachowując rzeźbę. Będę wdzięczny za propozycje cyklu łącznie z odblokiem. Pozdrawiam

fallenursus
15-03-10, 04:49
stary ostatniego razu tez chlopakow nie posluchales jak Ci tlumaczyli zeby 3ech srodkow na pierwszy cykl nie ladowac, a zrobil bys tyle samo na jednym.
wbij se propka jeszcze raz po 150 c2d. poprzerabia Cie tak jak chcesz jak dietka bedzie odpowiednia-bo wzdety brzuch to slaba dietka. po odpowiedniej przerwie nawet mniejsze dawki niz cykl wczesniej cie porobia.

lg team
15-03-10, 08:53
dla ciebie baza niech bedzie cypionat . enanthat - 10-12tyg,
mozna dodac metke na start, mozna dodac wino na koniec,

niebo
15-03-10, 13:17
Ostatnio faktycznie dalem sie namowic na 3 srodki ale teraz juz chce to zrobic jak nalezy.

lg team
15-03-10, 13:42
cel cyklu?

vold
15-03-10, 13:50
j/w - jaki cel ?

pobudzenie mięśni to troszke za mało,

jak na pierwszy raz zapodałeś taką bąbe to nie ma sie co dziwic że waga poleciała do góry.

niebo
15-03-10, 14:00
Czyli testosteron to podstawa w moim wypadku z tego co piszecie. Tylko propa wolalbym uniknac bo czeste klucie jest dla mnie uciazliwe. Dorabiam sobie na ochronie koncertow a tam praca wypada w roznych godzinach wiec czesto musialbym robic zastrzyk podczas pracy a to jest bardzo ciezkie w wykonaniu. Im rzadziej bede musial wbijac w pracy tym lepiej. Czyli jesli bym bral enanthat albo cypionat to jakie dawki i co ile dni bo pytalem paru osob to kazdy mowi co innego. No i jeszcze cos o odbloku gdyby ktos napsial. Chcialbym miec wszystko wyraznie napisane bo jak juz pisalem wczesniej kazdy ma inne zdanie i mi mowi co innego.

niebo
15-03-10, 14:09
cel cyklu?

Pobudzenie to taki ogolny cel. Ale wiadomo bezposrednim celem jest nabranie masy i najlepiej zeby mnie nie zalalo jakos strasznie. Nie mam jakis szczegolnych wymagan co do ilosci przybranych kg jesli na calym cyklu pojdzie 2 kg to bede sie cieszyl jesli pojdzie 8 kg to tez bede sie cieszyl.

lg team
15-03-10, 14:14
na moje oko 10-12 tyg prol / cyp 750mg week - po 250mg pon, sroda, piatek,

vold
15-03-10, 14:35
to najlepszy tutaj był by propionat nawet z winstrolem ale to częste kłucie ci nie pasuje,

więc dał bym enant z winkiem, winko tabsy.

1 - 8 enant
6 - 10 wino.

niebo
15-03-10, 14:55
to najlepszy tutaj był by propionat nawet z winstrolem ale to częste kłucie ci nie pasuje,

więc dał bym enant z winkiem, winko tabsy.

1 - 8 enant
6 - 10 wino.


No w zasadzie to wino w tabletkach nie sprawialo by problemu a enan nie trzeba bic co 2 dzien wiec to by mi pasowalo. Jakies srodki jeszcze musialbym brac podczas cyklu? No i jak sie odblokowac domyslam sie ze clomid i hcg ale ile i kiedy? Bo co do tego tez slyszalem kila opini jedni mowili ze clomid i hcg w tym samym czasie inni ze najpierw hcg

vold
15-03-10, 21:05
clomid zaczynasz na następny dzien po winku,

z hcg nie ma ścisłej granicy kiedy!, stosuje się nawet przez cały cykl w minimalnych dawkach w przypadku wysokich dawek testo i długiego cyklu, w tym przypadku hcg dał bym po cyklu ale max 5000iu rozbite na 2 razy.

niebo
16-03-10, 00:44
No tak tylko ile tego clomidu? Hcg w takim razie te 5000 na 2 razy i ten drugi raz po tygodniu? Bo kiedys gdzies czytalem ze to co tydzien to hcg sie wbija?

fallenursus
16-03-10, 05:26
ja bym to rozbil na 4 strzaly ostatnie 2 tygodnie miedzy ostatnim strzalem testo-pct.Pierwszy strzal moze byc razem z tesciem..czasami duzo hcg na raz moze zrobic niechciane bubu.
cloma styknie 6 dni po sto, 2 tygodnie po 50,jak wbijesz hcg. jak nie wbijesz hcg to dawke cloma uderzeniowa wieksza.
p.s ciekawy art. jest troche nizej na temat pct :)

niebo
16-03-10, 13:37
No to w zasadzie juz wszystko wiem tylko jeszcze gdyby ktos napisal ile tego tescia i wina- jakie dawki beda ok zeby dzialalo ale tez zebym nie przesadzil z dawkami.

vold
16-03-10, 14:28
Może byc tak jak napisał falen :)

fallenursus
16-03-10, 16:37
jak mowilem propa 150 to enana wychodzi ze 750/tydzien. i wez conajmniej 10 tygodni bo czy nawet przestaniesz rosnac po 8smym nastepne dwa organizm sie latwiej przyzwyczai do noszenia nowo nabytego miesa i nadal bedziesz anaboliczny.wieksze szanse zatrzymania przyrostow.diete po cyklu ta sama utrzymywac,zadnych redukcji przez nastepne 2 miesiace conajmniej.trening tak samo intensywny+jeden dzien wiecej na regeneracje.jak sie zdecydujesz na wino to moim zdaniem oral 50mg ed to minimum przez 5 tygodni.
1-10 enan 750mg /week
8-12 wino 50ed
10-12 hcg 1250iu 2x tydzien
week 13-days 1-6 clom@100mg ed na noc,bo wezmiesz z rana i ci moze potarmosic psyche.
nastepne 2 tygodnie clom po 50mg
i cos na estro warto miec pod reka. nolvadex,aromasin,( ewentualnie ATD<<<mozesz dostac na allegro,dozucasz w 3cim tygodniu pct po 25mg ed.)
clomid mozesz wymienic na nolvadex ale wtedy dawkowanie inne.

fallenursus
16-03-10, 16:43
aj tam ma byc 11-12 hcg. dwa tygodnie po 1250 w dwuch zastrzykach na tydzien.

bullet
16-03-10, 22:42
kurcze cos mnie chyba moj matemtyczny umysl zawodzi ale masz 22 lata i cwiczysz non stop od 9 lat?????

niebo
17-03-10, 21:25
aj tam ma byc 11-12 hcg. dwa tygodnie po 1250 w dwuch zastrzykach na tydzien.

Troche bardziej mi pasowala ta 1 wersja bo bo od 11 do 12 tygodnia to jakos mi wychodzi 1 tydzien no ale i tak juz teraz wszystko wiem w zasadzie wiem i wielkie dzieki za to!! A nolvadex bede mial tylko jesli bede sie odblokowywal clomidem a nie wystapia zadne niepowolane skutki typu ginekomastia to chyba nie musze go brac podczas odblokowania?

fallenursus
17-03-10, 21:25
jedenasty i dwunasty tydzien :) razem 2
ja zawsze biore obydwa na odblok clom+nolvadex, sam clom gowno na mnie dziala.
ps. wiekszosc userow saa po tej stronie oceanu preferuje nolvadex na odblok zamiast clomida.

vold
17-03-10, 21:29
nolwa zamiast cloma to nieporozumienie,

nolwa jako dodatek do cloma, jak najbardziej.

niebo
17-03-10, 21:37
jak mowilem propa 150 to enana wychodzi ze 750/tydzien. i wez conajmniej 10 tygodni bo czy nawet przestaniesz rosnac po 8smym nastepne dwa organizm sie latwiej przyzwyczai do noszenia nowo nabytego miesa i nadal bedziesz anaboliczny.wieksze szanse zatrzymania przyrostow.diete po cyklu ta sama utrzymywac,zadnych redukcji przez nastepne 2 miesiace conajmniej.trening tak samo intensywny+jeden dzien wiecej na regeneracje.jak sie zdecydujesz na wino to moim zdaniem oral 50mg ed to minimum przez 5 tygodni.
1-10 enan 750mg /week
8-12 wino 50ed
10-12 hcg 1250iu 2x tydzien
week 13-days 1-6 clom@100mg ed na noc,bo wezmiesz z rana i ci moze potarmosic psyche.
nastepne 2 tygodnie clom po 50mg
i cos na estro warto miec pod reka. nolvadex,aromasin,( ewentualnie ATD<<<mozesz dostac na allegro,dozucasz w 3cim tygodniu pct po 25mg ed.)
clomid mozesz wymienic na nolvadex ale wtedy dawkowanie inne.


No wlasnie czyli ten enan raz w tygodniu bo juz mnie przekonuja ze co 4-5 dni musze brac ale bede bral raz na tydzien. A nolvadex bede mial tylko jesli bede sie odblokowywal clomidem a nie wystapia zadne niepowolane skutki typu ginekomastia to chyba nie musze go brac podczas odblokowania?



kurcze cos mnie chyba moj matemtyczny umysl zawodzi ale masz 22 lata i cwiczysz non stop od 9 lat?????


Mam 23 lata i cwicze 9 lat non stop na silowni. A wczesniej cwiczylem juz w miare regularnie w domu takie podstawy jak pompki, przysiady, podciaganie itd W 1 czy tam 2 klasie gimnazjum wyciskalem na klate troche ponad 100kg a wtedy to bylo dosc duzo.

niebo
17-03-10, 21:40
ohohohohohoho ale narobilem myslkalem ze te pierwsze posty usunalem!!! Bo jak juz go zamiescilem to pokapowalem o co chodzi i chcialem zmienic sorki

fallenursus
17-03-10, 21:46
na sile mozna na raz, ale lepiej bezie rozbic to na pon/sroda/piatek albo 2 strzaly pon/czw,

niebo
18-03-10, 00:49
No tylko wlasnie w moim przypadku chodzi o to zeby bylo malo strzalow. A jeszcze tylko zapytam- moj znajomy jak bral ten testosteron to spochl na twarzy taka kluska sie z niego zrobila czy to jest norma? Czy Z nim bylo akurat cos nie tak albo robil cos nie tak?

fallenursus
18-03-10, 00:59
dobra dieta bez soli,duzo wody,aeroby i nie bedziesz wygladac jak pokemon. zero alko.

niebo
18-03-10, 19:11
No to fajnie. Dzieki panowie

niebo
14-04-10, 11:19
mam do Was jeszcze pytanko :-) co by sie zmienilo jesli podczas cyklu np takiego jak moj braloby sie antyestrogen? Bo ostatnio sie klocilem z kolesiem ktory twierdzil ze sa same plusy i przybiera sie tyle samo na masie. Ja uwazam troche inaczel ale juz zwatpilem ;-)

fallenursus
14-04-10, 13:04
zalezy jak mocno zbijesz te estro. nie zapominaj ze do budowy miesnia i przyrostow masy jest potrzebny ten babski hormon:)

ht
14-04-10, 20:11
przy takim cyklu raczej nie jest potrzebny arimidex. estro sie zbije ale i przyrosty tak jak napisal fallen. ja gdy bralem ari podczas cyklu robilem ladna sucha mase. ale potem gdy skocnzylem cykl zrobilem odblok to mnie tak zalalo ze masakra. dodam ze dieta i aero byly trzymane. wydaje mi sie ze to wlasnie bylo wynikiem odstawinia ari i wywaleniu estro w organizmie.

fallenursus
14-04-10, 22:03
piekny nawrot estro zawsze jest jak sie uzywa srodki z dupy;>

niebo
09-05-10, 13:47
Ostatnio widzialem u kolesia HCG bo ja jeszcze nie mam i on mial 3 x po 5000j.m. w ampulkach to jak to sie ma teraz do tego co ja mam brac? Bo jesli mam brac po 1250 to co z ta reszta z ampulki? No i jak wogole to odmierzyc hehehehe

fallenursus
09-05-10, 13:53
ile masz wody do prochu?
odmiezasz tak samo jak sok tylko musisz policzyc ile jednostek w ml. nabij sobie w strzykawki i czymaj w lodowce, proste.:)

niebo
09-05-10, 20:28
No w sumie nie pomyslalem o tym :-) a tak wogole "iu" to jest to samo co "j.m." ?? j.m. domyslam sie ze to jednostka miary ale iu gdzies tam czytalem co oznacza ale nie pamietam czy to jest to samo

fallenursus
09-05-10, 22:17
International Unit= Jednostka Miary ;]

ht
09-05-10, 22:59
piekny nawrot estro zawsze jest jak sie uzywa srodki z dupy;>

no wtedy to sie jeszcze nie znalismy. ;) teraz bede madrzejszy i wszystko bede konsultowal. hehe

niebo
10-05-10, 19:50
hehe dzis mi koles mowil ze on na odblok bral 3 razy po 5000j.m. heheh wiec po tym co tu sie dowiedzialem to rozumiem jaka glupote zrobil :-) i to dowod na to ze lepiej zawsze zapytac kilka razy kogos kto sie zna

niebo
10-05-10, 22:36
A jeszcze tak zapytam: co myslicie o firmie axiolabs?............. nie wiem czy one sa warte zachodu? Szczegolnie chodzi mi o clomid bo jak wino np slabo bedzie dzialalo to mniejszy problem niz gdyby clomid mial nie dzialac.

fallenursus
10-05-10, 22:39
zanim napiszesz pomysl jak ulozysz zdanie bop mozna roznie pomyslec:)

jak przeciez dojscie do srodkow aptecznych jest to poco sie zastanawiac. Clomid taniocha a na pct to raczej lepiej miec pewny stuff....

vold
10-05-10, 22:52
nawt i hcg w dawce 15000iu może być potrzebne ale przy konkret cyklach :)

niebo
10-05-10, 23:18
No wlasnie w sumie to faktycznie nie ma co sie zastanawiac lepiej miec apteczne.

niebo
11-05-10, 14:49
heheheheheheh tylko ze ja nie wiem ktore firmy sa apteczne :-) :-)

fallenursus
11-05-10, 17:07
sprawdz w podwieszonym temacie ''fotki i opinie koksow'' ja niestety nie wiem co u was w aptece sprzedaja.

ht
11-05-10, 17:33
clomid anfarm hellas 12tab/50mg. w polsce dostepne na 100%

niebo
01-06-10, 14:04
Dzisiaj przyszedl mi clomid firmy anfarm i pregnyl firmy chyba organon!! Wlasnie bo sam nie wiem kioedys widzialem ten pregnyl i byl pakowany po 3 (3 z proszkiem i 3 z rozpuszczalnikiem) a tu jest w opakowaiu tylko jedna z proszkiem i jedna z rozpuszczalnikiem! Jakos dziwnie mi to wyglada

fallenursus
01-06-10, 14:07
Wstaw foty

niebo
01-06-10, 14:33
Zdjecia od przodu i z boku

fallenursus
01-06-10, 14:44
Fote ulotki-prawy dolny rog obejmij caly
Ifote flaszek

D3
01-06-10, 14:47
W PL zawsze 3 amp środka + 3 amp z rozpuszczalnikiem. Tam masz plastik z 6 wolnymi miejscami i tylko 2 są zajęte czy też masz tylko plastik z wgłębieniem na 2 amp'y?

fallenursus
01-06-10, 14:52
Tam masz numer tel. Zadzwon i spytaj czy to ich seria:)wstaw foty flaszek ktos ci napewno powie

niebo
01-06-10, 15:40
Zdjecia wrzuce za pol godzinki bo teraz nie mam czasu a tam nie ma wolnych miejsc ogolnie pudelko jest mniejsze takie specjalnie robione na 1 rozpuszczalnik i 1 amp z proszkiem

D3
01-06-10, 15:50
Na moje wygląda to na podróbę, bo wynika z tego, że producentem jest bayern.

Wchodzisz tutaj: http://www.schering.com/ i przekieruje cię tutaj http://www.bayerscheringpharma.de/
Jednakże nie znalazłem żadnego info nt tego produktu, poza tym jest cyrylicą, więc to też jakoś mi śmierdzi... ale mogę się mylić.
Zrób tak jak fallen mówi, weź telefon zadzwoń i sprawdź po numerach.

niebo
01-06-10, 19:30
zdjecie ulotki musialbym wrzucic w kilku fotkach bo ona jest strasznie dluga.

niebo
02-06-10, 21:39
I jak te flaszki wygladaja rzuca sie tam cos w oczy po czym mozna stwierdzic ze jest podroba? Bo to jest brane od takiego goscia ktory nigdy nie przycinal i to mnie dziwi ze teraz jakies takie dziwne dal akurat mi.

niebo
18-06-10, 12:08
Witam ponownie :-) niedlugo zaczne juz brac to wino i tak zapytam czy brac je rano czy moze na noc? A moze te 5 tabletek rozlozyc w ciagu dnia?

fallenursus
18-06-10, 12:14
Ja bralemjak 5tabsow to 2/1/2

niebo
22-06-10, 17:29
Odnosnie jeszcze tego HCG to sprawdzilem testem ciazowym i wynik negatywny czyli to na bank podroba?

fallenursus
22-06-10, 17:39
no jesli negatywny to klapa.:( na tescie ciazowym ma wyjsc ze jestes w ciazy:P

niebo
22-06-10, 17:43
Dzieki. No to musze cos z tym zrobic

fallenursus
22-06-10, 18:15
Clom+nolva na odblok jak nie masz hcg.

niebo
22-06-10, 20:46
A jest taka mozliwosc ze np bylo za dlugo poza lodowka i sie "zepsulo" bo przeciez nawet nie rozmieszane powinnno byc w lodowce. Mam cos takiego w domu jak tamoxiplex z axio to jest cos podobnego do nolvy?

fallenursus
22-06-10, 20:48
nie rozmieeszane nie musi byc w lodowce. przeczytaj ulotke, pwinna pisac data waznosci. rowniez powinno pisac ile moze stac w lodowce-PO ROZMIESZANIU, i napisz bom ciekawy:)

niebo
22-06-10, 20:50
Treaz gadalem z tym gosciem co mam od niego hcg i mowi ze to jest apteczne na 100% ale moze ten od kogo to wzial nie tzrtymal tego w lodowce. I radzi mi zebym kupil z firmy genosis bo to niby nie tzreba w lodowce trzymac i na 100% bedzie dobre? Ile w tym prawdy?

niebo
22-06-10, 20:51
co do tzrymnania w lodowce to hcg organon to ktore mam nawet na opakowaniu ma napisane ze musi byc przechowywane w temp. 2-15 stopni czyli w zasadzie lodowka

fallenursus
22-06-10, 21:00
http://www.spfiles.com/pipregnyl.pdf

ulotka ktora ja tez mam. pisze jak byk przechowywac w 15-30 stopni tu sie czeba patrzec na date do ktorej jest wazny srodek. i potem pisze ze w lodowce do 60 dni.prawy dolny rog ulotki.
mozliwe ze w zaleznoci od rozpuszczalnika jaki uzywaa dana firma,ale hcg powinno kazde miec taki sam....?
w sumie to pierwsze slysze zeby nie zmieszany proch czymac w lodowce.

niebo
22-06-10, 21:05
moja ulotka ma wszystko po arabsku czy nie wiem jaki to jezyk ale na opakowaniu co chyba widac na zdjeciu napisane jest ze od 2 do 15 stopni musi byc przechopwywane a jest wazne do 2012r Ja mam calkiem inna ulotke

fallenursus
22-06-10, 21:13
jak masz jak zrob skana ulotki,pokaze jakims arabom to mi powiedza co tam pisze:)

niebo
22-06-10, 21:18
Tu widac w jakiej temperaturze ma byc

niebo
22-06-10, 21:24
Jutro zrobie fotke calej ulotki bo to w czesciach musze a teraz nie mam warunkow. A to co on proponuje gonasis to gdybym to kupil to moglbym zrobic 3 strzaly z calosci? Czyli 2000 j.m. w strzale? Bo wiadomo to by bylo wielkie ulatwienie ale radziliscie zebym zrobil 4 strzaly po 1250 i tego sie narazie trzymam

fallenursus
22-06-10, 21:31
im mniej a czesciej tym lepiej. wieksze dawki moga spowodowac niechciane skutki uboczne. prawie juz nikt po tej stronie oceanu z dojsciem do internetu:)nie bije wiekszych dawek jak 500j na raz. hcg jest na tyle tanim srodkiem ze mozna sobie pozwolic uzywania podczas cyklu,na zdrowiu sie nie oszczedza.
btw ampy zawsze mozna podzielic i trzymac w strzykawce w lodowce.

niebo
22-06-10, 21:39
Aha no to ok trzymam sie tego co wczesniej ustalone tylko teraz musze rozwiazac problem tego hcg ja bym kupil drugi raz ale jaka pewnosc ze wtedy bedzie dobre- chyba zadna! A nie mam innego dojscia do tego bo koles ktory wozi leki pytal w kilku aptekach to nawet nie wiedzieli co to jest!!!!! A jakie wogole moga byc nazwy apteczne tego zeby w aptece wiedzieli o co sie pyta?

fallenursus
23-06-10, 16:59
nie wiem jak na to u was moiwa. wsumie nie wiem jak na to u nas mowia, bo jak bylem u normalnego doktora o przedluzenie recki na tescia to mowilem zeby wypisal HCG to sie na mnie paczyl jak na debila. wiem ze francuski skrot jest APL tez mu mowilem i sie gapil jak cielak,dal mi skierowanie do drugiego endo bo moj na chorobowym.
raz poszedlem do apteki popytac czy moga mi sciaganac Glutatione TAD to nawet w spisie lekow nie mieli barany firmy co to produkuje we wloszech. Ciemnogrod wpisdu tylko mnie zdenerwowali:)

niebo
23-06-10, 21:48
No moze bede mial recepte ale co ciekawe w aptekach mowia ze pregnyl zostal wycofany juz z rok temu i zeby go dostac trzeba moccno sie natrudzic.

niebo
24-06-10, 15:01
Tak dla pewnosci zobaczcie czy ten clomid jest ok

ht
24-06-10, 16:32
jest ok

niebo
24-06-10, 23:10
dzieki

niebo
29-06-10, 11:31
Wracajac jeszcze do wina to jem 2/1/2 ale to musi byc rowno o tych samych godzinach codziennie czy jak tam jest godzina roznicy to nic sie nie dzieje? Np wczoraj pierwsze 2 wzialem o 9 a dzis o 8. No i na pusty zoladek czy po posilku?

fallenursus
29-06-10, 11:49
Staraj sie jesc kazdy metylowany shit z tluszczem.czy to posilek czy kapsa omega 3 lub lufa oliwy.
A toze godzine puzniej niema znaczenia:)

D3
29-06-10, 11:52
Tak dla pewnosci zobaczcie czy ten clomid jest ok

Jest ok, sam brałem i potwierdzam autentyczność.

niebo
29-06-10, 11:53
Dzieki chlopaki

niebo
30-06-10, 12:32
Jakies pierwsze widoczne efekty tego wina jak np wzrost sily kiedy powinienem odczuc po tygodniu czy moze 2?

fallenursus
30-06-10, 13:05
Ok 10dni.

MAXIMUS 2
30-06-10, 13:34
Staraj sie jesc kazdy metylowany shit z tluszczem.czy to posilek czy kapsa omega 3 lub lufa oliwy.
A toze godzine puzniej niema znaczenia:)
teraz wiem Fallen a nad czo lepiej czy po posiłku czy podczas szamki i czy to ważne.

fallenursus
30-06-10, 13:46
Nie wazne.pierwszy szamalem z rana po przebudzeniudruga dawka na lunch 3ecia do kolacji lub posilku przed snem.

MAXIMUS 2
30-06-10, 14:53
Nie wazne.pierwszy szamalem z rana po przebudzeniudruga dawka na lunch 3ecia do kolacji lub posilku przed snem.
ok a jak to under to 60mg cd nie było by lepiej to tylko sugestia.

fallenursus
30-06-10, 15:32
50mg styknie:)winko nie oxa nie powinno byc walkow ze stezeniem

niebo
07-07-10, 19:55
Dzisiaj mi przyszlo "hcg" bo pojechalem osobiscie do tego goscia ci mi sprzedal tamten badziew i zdecydowal sie wymienic mi to na jakies inne. Zobaczcie co to wogole jest czy to apteczne czy tez jakis badziew?! On mowil ze to musi byc na 100% dobre bo tego nie trzeba trzymac w lodowce nie wiem ile w tym prawdy.

fallenursus
07-07-10, 20:05
Sprawdz tak samo jak tamte testem ciazowym i bedziesz wiedzial. Albo poczekaj na tubylcow:)

niebo
07-07-10, 20:46
A moge wszystkie rozpuscic i zmieszac w jednej strzykawce zeby ja w lodowce trzymac sobie? Bo jak nie to bede musial zrobic strzal i pozniej za drugim razem mi zabraknie wiec musialbym 2 strzaly robic. Oprocz tego gdybym sobie wszystkie zmieszal to jednym testem bym sprawdzil wszystkie na raz. Tylko ze z drugiej strony jak 2 beda ok a jeden lipny to chyba ogolnie po zmieszaniu wszystkich stezenie bedzie mniejsze. AAjjj same problemy

fallenursus
07-07-10, 21:05
Mozesz ponabijac w kilka stzykawek przeciez i trzymac w lodowce. Ten gonasi wyglada na legit ale poczekaj na tubylcow. Zreszta poczujesz jak wbijesz czy legit:) wacek z kamienia i sperma gesta.. duzo aktorow pornoli uzywaja teraz hcg wlasnie ztych dwuch powodow:)nie tylko bedzie gesta ale bedzie jej wiecej niz zwykle takze jak planujesz jakies strzaly w twarz to uprzedz kobiete:)

niebo
07-07-10, 21:09
hehehehe a to kiedy juz to odczuje? Po pierwszym strzale tak od razu?

ht
07-07-10, 21:49
gonasi pewniak.

niebo
07-07-10, 22:20
no to super!

niebo
08-07-10, 16:21
po zmieszaniu tego proszku z rozpuszczalnikiem to ile moze lezec w lodowce? Z 2 tygodnie?

fallenursus
08-07-10, 16:38
Spokojnie moze lezec 2 . A nawet 6

KowalX
09-07-10, 01:29
nie wiem jak na to u was moiwa. wsumie nie wiem jak na to u nas mowia, bo jak bylem u normalnego doktora o przedluzenie recki na tescia to mowilem zeby wypisal HCG to sie na mnie paczyl jak na debila. wiem ze francuski skrot jest APL tez mu mowilem i sie gapil jak cielak,dal mi skierowanie do drugiego endo bo moj na chorobowym.
raz poszedlem do apteki popytac czy moga mi sciaganac Glutatione TAD to nawet w spisie lekow nie mieli barany firmy co to produkuje we wloszech. Ciemnogrod wpisdu tylko mnie zdenerwowali:)

Mogłeś mu zacytować Human Chorionie Gonadotropin http://www.otofotki.pl/img14/obrazki/cj915_ddd.gif


No moze bede mial recepte ale co ciekawe w aptekach mowia ze pregnyl zostal wycofany juz z rok temu i zeby go dostac trzeba moccno sie natrudzic.

Dziwne ,bo ja na necie w pierwszą lepszą aptekę wlazłem i jest. Lek spotkać możesz też pod nazwą np. Choragon

D3
09-07-10, 11:29
Pregnyl w aptekach jest. Spisz numer telefonu aptek w swoim mieście i je obdzwoń.