PDA

Zobacz pełną wersję : Metka Razak a Jelfa



maćkowiak
14-03-10, 23:23
Jeżeli był ,już taki temat to sorry i proszę o linka do niego jeżeli nie to chce się zapytać może nie co lepsze bo chyba polska metka ale czy są porównywalne w działaniu bo cena jest nieporównywalna na korzyść Razaka i jest po 10 mg a Jelfa po 5 mg co o tym sadzicie z własnego doświadczenia i opinii innych czy warto dać więcej kasy za polską czy może nie ma sensu i brać tańszego Razaka dzięki pozdro

lg team
15-03-10, 08:52
meta jelfa to pharmacy wyrob
meta razak to ugl wyrob

jak myslisz w co lepiej zainwestowac?
tak na zdrowy rozum,
no?

maćkowiak
15-03-10, 09:30
Ok wiem ale czy da się je porównać pod względem działania czy jest duża różnica w kopaniu czy podobnie kopia obie z doświadczenia rożnych ludzi Razak jest teraz na topie i wszyscy go chwalą i dlatego moje pytanie Dzięki

lg team
15-03-10, 10:08
no jak mozna porownywac oryginal z podrobka?
pomysl :)
to tak jakby porownac orginalna wodke do berbeluchy z lokalnego bazaru,
to i to cie kopnie ale czy to i to jest faktycznie tym samym...

joh1964
15-03-10, 12:27
cenowo razak jakościowo jelfa .

Takie proste porównanie 20mg jelfy odczuwałem tak jak 30mg razaka tym,
produkt farmacetyczny musi spełniać duże wymogi a under nie musi.
razak nie jest najgorszą metką wśród underów nawet jedną z pewniejszych
ale do apteki nie ma co się równać.

lg team
15-03-10, 12:48
proste,
krotko i zwiezle powiedziane,

vold
15-03-10, 13:02
meta jelfa - dokładność, czystość, precyzja.

meta razak czy inna firma under - czystość i dokładność zależna od producenta i tu jest jedna niewieadoma,

jesli under nie będzie walony to działanie będzie takie same jak z jelfy,



porównanie 20mg jelfy to 30mg razaka czy innego undera jest błędne, bo nikt tego nie wie, może być że 20mg undera to tyle ile 20mg apteki ale może tez być że 30mg undera zadziała słabiej niż 10mg apteki, nie ma nad tym kontroli i o to chodzi,

ale prawda jest taka ze jak już ma ktoś zainwestować w polską mete to woli juz zakupić coś innego też pewnego bo cena nie jest za przystępna , a jeszcze coś mógł bym dopisać na temat mety PL ale mi się nie chce :)

D3
15-03-10, 13:36
a jeszcze coś mógł bym dopisać na temat mety PL ale mi się nie chce :)

vold, nie bądź taki, podziel się wiedzą! :)

lg team
15-03-10, 13:37
mozna i kolega to trafnie opisal,
ludzie notuja lepsze przyrosty na 20mg metki aptecznej w stosunku do 30mg metki underowej,
wniosek z tego jeden - zawsze metka under jest zanizona a porownanie trafione - 100% stezenie, 100% czystosc na plus dla apteki - 100% brak deklarowanego stezenia, 100% zanieczyszczenia na rzecz undera,

vold
15-03-10, 13:53
doradzajcie tak ludzią żeby brali więcej undera bo musi byc słabszy , a jak nasz piwniczny producent po pijaku dowali więcej substancji czynnej to zabijecie chłopa :)

ht
15-03-10, 13:59
ja bym bral razaka. dla mnie cena pl mety to jakies nieporozumienie. i nigdyu bym tyle nie wydal na metaxa wiedzac ze akurat metki ug tez dzialaja jak nalezy.

lg team
15-03-10, 13:59
ale tutaj nie o to chodzi,
praktyka jasno pokazuje ze tak jest wiec nie bardzo rozumiem co znaczy doradzajcie wiecej undera...

dobra ludzie biezcie 20mg undera bo przedawkujecie, tyle czy 20mg undera da wymierna korzysc dla stosujacego?
nie da, podkreci anabolizm w jakims tam stopniu ale ile sie slyszy - bralem to czy tamto i hujowo bylo, bralem 2 razy mniejsza dawke apteki i robilo niemilosiernie,

zadna w tym filozofia,
nie da sie tego pominac,

vold
15-03-10, 14:18
z jednym i drugim sie zgodze :)

cena mety pl to nieporozumienie,

sporadyczny przypadek aby under był zawyżony ale i cuda się zdażają :)

lg team
15-03-10, 14:18
ja bym bral razaka. dla mnie cena pl mety to jakies nieporozumienie. i nigdyu bym tyle nie wydal na metaxa wiedzac ze akurat metki ug tez dzialaja jak nalezy.

a wiesz dlaczego?

bo jestesmy ubogim spoleczenstwem i jedynie wymiar materialny ma dla nas znaczenie, za zachodzie jest zupelnie odwrotnie, inwestuje sie apteczne srodki w pierwszej kolejnosci mimo iz kosztuja fortune (1amp omki to koszt nawet 20$ albo euro) ale tam nikt na to nie patrzy,

to my polacy przed kupnem czegokolwiek siadamy i liczymy... nie wezme aptecznej mety bo za ta kwote moge miec 2op undera, ale o tym ze jakosc jego, stezenie moze byc slabe to juz nie myslilmy....

i dlatego kolega dal dobre porownanie w mojej ocenie,
bardzo trafne,
zgadzam sie z nim w 100%

karolak89
15-03-10, 14:26
co ty tu wypisujesz to wszelkie pojecie przechodzi.

lg team
15-03-10, 14:40
z jednym i drugim sie zgodze :)

cena mety pl to nieporozumienie,

sporadyczny przypadek aby under był zawyżony ale i cuda się zdażają :)

pewnie ze sie zdarzaja :smile:
ale cud nazywa sie cudem bo tak niezmiernie rzadko sie zdarza :smile:


co ty tu wypisujesz to wszelkie pojecie przechodzi.

troszke za waski w barkach jestes zeby o pewnych sprawach miec pojecie i jeszcze potrafic o tym merytorycznie dyskutowac,
narazie tkwisz w anabolicznym matriksie i mysle ze pozostanie ci tam pozostac przez jeszcze dlugi czas :smile:

Sosna91
15-03-10, 14:57
na zdrowiu się nie oszczędza.

karolak89
15-03-10, 15:15
mmm.. nawet przyjemnie się czyta te wypociny człowieka po zawodówce zgrywającego intelektualistę.
Wspominajac o tych barkach kompletnie mnie zdegustowałes i potwierdziłes ze jestes na intelektualnym dnie.


Ps. Chodziło mi o to, że piszesz jak jest na zachodzie a tak naprawde gówno wiesz. Mieszkałem w holandii 3 lata i powiedz ze to straszne dusigrosze i tak ja polacy.. jak by sie dowiedzieli ze np. razak jest tańsza alternatywą.. to wzieliby razaka.

Bez odbioru.

fallenursus
15-03-10, 15:33
doradzajcie tak ludzią żeby brali więcej undera bo musi byc słabszy , a jak nasz piwniczny producent po pijaku dowali więcej substancji czynnej to zabijecie chłopa :)

dokladnie, kiedys wstawilem badania kilku underow spotykanych na tym kontynencie. jeden mial mete o 180% wiecej sterzona niz na etykiecie. ale prawda jest taka ze jak ktos juz cos bral to powinien wiedziec przy jakich dawkach jak reaguje na dany srodek.

lg team
15-03-10, 18:33
mmm.. nawet przyjemnie się czyta te wypociny człowieka po zawodówce zgrywającego intelektualistę.
Wspominajac o tych barkach kompletnie mnie zdegustowałes i potwierdziłes ze jestes na intelektualnym dnie.


Ps. Chodziło mi o to, że piszesz jak jest na zachodzie a tak naprawde gówno wiesz. Mieszkałem w holandii 3 lata i powiedz ze to straszne dusigrosze i tak ja polacy.. jak by sie dowiedzieli ze np. razak jest tańsza alternatywą.. to wzieliby razaka.

Bez odbioru.

zawsze fajnie dyskutuje mi sie z takimi osobami :)
napisz cos jeszcze, zabawny jestes, a ja lubie dobrze sie pobawic,
bo na ten temat nie mamy co gadac, wiec pozostaje zabawa,

vold
15-03-10, 20:56
dokladnie, kiedys wstawilem badania kilku underow spotykanych na tym kontynencie. jeden mial mete o 180% wiecej sterzona niz na etykiecie. ale prawda jest taka ze jak ktos juz cos bral to powinien wiedziec przy jakich dawkach jak reaguje na dany srodek.

cały czas o tym gadam, doradzanie że jak apteka to 20mg a jak under to 30mg to jest głupota, nie jeden under zawyżał środki aby wbić sie na rynek i taka prawda i tak jak napisałem tym waszym doradzanie zbijecie chłopa!


I też przyznam racje że i za granicą to są dopiero dusigrosze :)

vold
15-03-10, 21:00
na zdrowiu się nie oszczędza.

no tak, ale jak nie ma różnicy to po co przepłacać hehe,

ale tak na poważnie, to decydowanie się na saa , to już ingerujesz grubo w zdrowie i jedynie co mozna zrobić to wybrać mniejsze zło :)

maćkowiak
15-03-10, 23:11
Właśnie o to mi chodziło o opinie konkretnych ludzi bo niby banalne pytanie a dyskusja kwitnie zdaje sobie sprawę z działania Jelfy bo ceniona na całym świecie ale ta cena to przegięcie Dzięki chłopaki jest tu parę osób które robią dobra robote na tym forum bo jak ładować w siebie tą całą chemie to z głową Pozdro

karolak89
16-03-10, 05:20
zawsze fajnie dyskutuje mi sie z takimi osobami :)
napisz cos jeszcze, zabawny jestes, a ja lubie dobrze sie pobawic,
bo na ten temat nie mamy co gadac, wiec pozostaje zabawa,

Koniec argumentów?

Pozdro pajacu.
gl

karolak89
16-03-10, 06:07
Chciałem jeszcze dodać, że nie mam pojęcia dlaczego ty pijesz do mojego doświadczenia z dopingiem? wyjaśniłem ci ze odnosiłem się do tego co napisałeś o zachodzie.
Ja rozumiem, ze moja wiedza nijak się ma wiedzy człowieka który stoi na bramce podczas imprezy w remizie. ( albo na szatni ). :)

lg team
17-03-10, 09:40
no tak, ale jak nie ma różnicy to po co przepłacać hehe,

typowe vold dla ciebie :)
najpierw piszesz ze jedno, pozniej ze sie w sumie zgadzasz ze wszystkim po to aby za chwile znow napisac co innego,
byla jest i bedzie roznica pomiedzy underem a apteka,
nawet jak ten under bedzie dzialal to bedzie to under koniec i kropka i w zaden sposob do apteki nie da rady go porownac,

teraz ty karolak moj nieszczesny wielbicielu,
masz swoje piec minut i widze ze chcesz je wykorzystac - blysnac na forum intelektem, zartem, troche aprobaty i poklasku zdobyc w necie bo pewnie w zyciu katem sie poruszasz aby nikt cie nie zauwazyl bron boze juz zaczepil...

zaczales uzywac brzydkich slow - okreslen w moim kierunku,
nie ladnie, nerwowo sie zrobilo tam u ciebie, wiecej sie pocisz, pewnie regularnie sprawdzasz czy juz odpisalem na te wypociny twoje,
wyzwiska swiadcza o jednym - brak argymenntow niestety, nie masz co napisac to bedziesz juz wypisywal co ci wpadnie do lba, wklepywal skopiowane texty z intenretu pozbierane z innych form bo przeciez sam ich w stanie nie jestes wymyslic, byle odciagnac rozmowe na inny temat, bo przeciez co ty mozesz pogadac rzeczowo w temacie,

ale co tam, nie jeden juz probowal sie wymadrzac, wyzywac, no ale ja nadal trwam na posterunku,
fajnie bylo spotkac kolejna tak zabawna osobe, ale koncze ten balet bo rozmowa sie przedluzyla i za twoja sprawka zaczyna schodzic na plaszczyzne wyzwisk z braku argumenotw a ja unikam takich sytuacji, bo staram sie rzeczowo pogadac z ludzmi,

pewnie zaraz cos odpiszesz, no przeciez duma nie pozwoli ci obejsc sie smakiem, ale mozesz sie domyslec gdzie ja to bede mial, bo internet to jedno, a zycie drugie, w tym drugim inaczej by sie losy potoczyly, a ja nie bede sie znizal do tak niskiego poziomu aby na 15 stronach wyzywac sie z gosciem o niku karolak89 ;-)

karolak89
17-03-10, 10:17
Fajna próba manipulacji.. ale nie tym razem nasza gwiazdo.

Ty nawet nie wiesz o co sie kłucimy i wypisujesz jakies bzdury z kosmosu.. jest nawet takie filmik pasujacy do tej sytuacji..

http://www.youtube.com/watch?v=lfGpuBBbT5I&NR=1

Nie znasz mnie, a wysunałeś jakies magiczne teorie jaki to ja nie jestem bojażliwy itp..
Cała ta twoja wypowiedz to jest zlepek najcześciej używanych docinek na kazdym forum. (tak szczerze.. przeczytaj to co napisaleś jeszcze raz)

PS. Piszesz ze konczysz bo nie umiem rozmawiac rzeczowo.. a dalej piszesz, ze chetnie spotkasz jeszcze jednego takiego... pusty jestes chłopie ale nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Pomodle się o rozwój twojego inteleku bracie.

Peace.

vold
17-03-10, 10:31
wyluzujcie i bez nerwów !

lg - kiedyś Cię o to prosiłem a ty nadal swoje więc jeszcze raz (zacznij myśleć jak coś piszesz), jak napisałem hehe czy haha to znaczy że jest to na żarty , myślałem że dla każdego jest to jasne,

Jeśli twierdzisz że under zawsze! jest słabszy i zaniżony niż apteka , nie mozesz wypowiadać się na tym forum bo komuś mozesz zrobić krzywde,

swego czasu wyszła meta po 5mg (firma nie istotna) - było tak robione na pałe że tabsy miały po 2mg ale też po 8mg, jak leszczowi doradzisz 15/20mg apteki a jak under to 30mg to leci ostrzeżenie a za co? to bedziesz wiedział.

ogólnie jesteś za nerwowy , nie panujesz nad tym co piszesz a głupi nie jesteś i posiadasz odpowiednią wiedze bo jak by tak nie było to już byśmy się pożegnali, dlatego ogólnie mówie że zbędne kłutnie są nie na miejscu, musisz zaufać też innym a nie tylko sobie :)

AMEN!

joh1964
17-03-10, 22:27
Ja się zgadzam z LG całkowicie.
, tu nie tylko chodzi o stężenie ale sterylność.
mój dil ma metę jelfy tylko 10 zł droższą od razaka, razaka tez mam nie zebym narzekał ze niedziała,
bo działa słabiej niż jelfa , ale jak ktoś piszę o zayżonym stężeniu nie jest to wykluczone w pierwszych partiach
undera potem zazwyczaj się zaniża stężenie.
Ja wybieram aptekę zawsze jak mam wybór undser apteka choćby z takiego powodu wolę mniej a zdrowiej bo zdrowie jest najwazniejsze
A under to dla mnie konieczność np boldek lub jak nie mam pewności co siedzi w środku np deka normy w tej chwili trudno o orginał,
czy egzotyki arabskie susta , cido poki jest omka i prolka i enan normy ewentualnie gala /tematy arabskie mogą dla mnie nie istnieć,
wyjątek pewny iran.

vold
18-03-10, 10:11
zgadzam się z tobą jak najbardziej, chodziło mi tylko o doradzanie typu jak under to musi być większa dawka, zdecydowanie nie,

a zazwyczaj zaniżony nie znaczy zawsze,

jak poda za mało to najwyzej nie bedzie miał wymażonych efektów ale jak poda za dużo to uszkodzi zdrowie,

i o to tylko mi chodzi !

karolak89
18-03-10, 12:09
poki jest omka i prolka i enan

yhym..