PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki itp



biohax
14-03-10, 21:29
Witam, a wiec trenuje od miesiąca.. przed trenowaniem ważyłem 92 kg przy wzroście 176, teraz ważę 86 kg, mam 18 lat. i zastanawiam się jakie brac odzywki, narazie miałem tylko na odchudzanie olimp thermo extreme 180 tab, i chcę żeby mi w szybkim czasie urosły mięśnie wiadomo ocb, i zastanawiam się na początek brać metanabol... tylko raz chcę to brać kumpel mój po miesiącu jest nie do poznania. i sie zastanawiam nad tym, moze cos innego poradzicie ?

Prezes007
14-03-10, 21:34
Po pierwsze nie ten dzial, po drugie czlowieku daruj sobie doping z tym stazem (narobisz sobie wiecej krzywdy niz pozytku) . Teraz gdy zaczynasz dopiero treningi sama dieta i ciezki trening gwarantuje dobre przyrosty.

KowalX
14-03-10, 21:34
Witam, a wiec trenuje od miesiąca.. przed trenowaniem ważyłem 92 kg przy wzroście 176, teraz ważę 86 kg, mam 18 lat. i zastanawiam się jakie brac odzywki, narazie miałem tylko na odchudzanie olimp thermo extreme 180 tab, i chcę żeby mi w szybkim czasie urosły mięśnie wiadomo ocb, i zastanawiam się na początek brać metanabol... tylko raz chcę to brać kumpel mój po miesiącu jest nie do poznania. i sie zastanawiam nad tym, moze cos innego poradzicie ?

To kumpel będzie brał więcej w przyszłości jak nie teraz ;).Ale tobie aż tak się nie śpieszy?:]
Pierwsze to dieta ,a później można rozmawiać o odżywkach.Zobaczysz jakie ona czyni cuda.Po czasie możesz dokupić kreatynę mono.Nic więcej nie jest potrzebne na początek.A mete to ty sobie odpuść,nie mówiąc już ,że trenujesz dopiero miesiąc i jesteś bardzo młody.Niektórzy radzą sobie bez.

Dominick
14-03-10, 21:34
clap clap clap ja polece cos innego mlotek najlepiej 10kg i poprosy tego kolege co bral metanabol bo ma duzo sily pewnie niech z calej sily za**ie ci w czolo pozdro