PDA

Zobacz pełną wersję : bardzo proszę o pomoc w dopasowaniu odżywek na cykl na siłe i delikatną mase



kamil12345k
14-03-10, 16:00
witam
bardzo proszę o pomoc w dopasowaniu odżywek na cykl na siłe i delikatną mase
moj staż na siłowni wynosi 5 miesięcy
niestety nic niewiem ta temat odzywek
mam 187cm wzrostu i 80 kg a chciałbym warzyć 75 kg
mam 17 lat
informuje iż mam plan treningowy i diete
czekam na pomoc i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania
dodam iż mój budżet wynosi około 170 zł
z góry dzięki

Essen
14-03-10, 16:43
Moze wrzuc Jabłeczan kreatyny.

Prezes007
14-03-10, 16:44
Troche zamieszales bo piszesz ze chcesz schudnac do 75kg a trening i cykl chcesz na sile i mase wiec chcialbym zobaczyc co za diete masz...

Prezes007
14-03-10, 16:46
Moze wrzuc Jabłeczan kreatyny.

ok zgadzam jesli jedziemy cyklem i dieta na mase i sile, ale chlop chce jednoczesnie redukowac wiec ciezko powiedziec o co mu chodzi...

Essen
14-03-10, 16:56
Sory ale tego nie doczytalem. Wiec Kamil najpierw zastanow sie co chcesz robic czy masowac czy redukowac.

KowalX
14-03-10, 16:58
Kreta na redukcji też jest ok,ale tak jak wszyscy czego ty właściwie chcesz?
W sumie jak dołożysz ćwiczenia to siła Ci pójdzie i tłuszczu też trochę zgubisz.

DamianKSF
14-03-10, 17:04
Przecież chłopak napisał, że chce teraz wzmocnić siłe i troche masy nabrać, a docelowo po redukcji chce ważyć 75 :)

KowalX
14-03-10, 17:09
Trochę nie czytelnie to napisał.Niech wiec kupi sobie tą krete jak bardzo chce coś kupić.I do działu dieta bym skoczył przede wszystkim.

Prezes007
14-03-10, 17:09
Przecież chłopak napisał, że chce teraz wzmocnić siłe i troche masy nabrać, a docelowo po redukcji chce ważyć 75 :)

Chcialbym zeby tak bylo ale wiekszosc chce cudow czyli masa z rzezba i sila itp. wiec niech sie okresli wklei ladnie diete i wtedy mu sie pomoze.

kamil12345k
14-03-10, 17:10
ad1 sory no może troche zamieszałem ale w gruncie rzeczy chodzi mi o zwiększenie siły i delikatną redukcje na trzecim miejscu stawiam mase
a powiedziałem o masie aby was nie ograniczać w doborze substytutów
ad2 z czym polecacie brać kreatyne i która najlepsza

kamil12345k
14-03-10, 17:12
ale chyba budowanie masy nie wyklucza spalania tłuszczu

Prezes007
14-03-10, 17:13
Jezeli masz diete redukcyjna to sile Ci bedzie ciezko zrobic w tym tkwi problem..
Ograniczasz to nas budzetem a nie czym innym wiec zdecyduj masa i sila czy redukcja (moim zdaniem powinno isc tak jak pisze masa z sila a pozniej redukcja)
ad2. Jesli I cykl to najlepiej mono wrzucic- najlepsze obecnie to Universal i Multipower.

kamil12345k
14-03-10, 17:16
a wiec siła i masa co polecacie

KowalX
14-03-10, 17:19
Jak będziesz ćwiczył ,masował to siła i tak zawsze pójdzie tym bardziej na początku.Nie przesadzaj tylko z masowaniem.Lepiej powoli niż później męczyć się z brzuchem.
Jak redukujesz i chcesz utrzymać siłę dobrze sprawdzają się staki/pompery.

Essen
14-03-10, 17:23
To zrob jak radzi Kowal. Kup Jablczan kreatyny i poczytaj w dziale dieta.

kamil12345k
14-03-10, 17:25
powiem tak napewno niechce być jakiś koksem chce po prostu przypakować na siłe to jest mój główny cel
może opowiesz coś więcej o stakach i najlepiej powiec co najlepsze na przypakowanie siły
a co do kreatyny to niebrac do niej jakiś hmb czy może bostery no
bo wiem że jest to w stakach jak to wypadło by u mnie

Prezes007
14-03-10, 17:26
Jezeli I cykl kreatynowy to mono jesli kolejny jablczan kreatyny, mozesz tez pomyslec o boosterach przedtreningowych (ale mysle ze lepiej bedzie zainwestowac w uzupelnienie diety czyli bialko gainer itp dlatego wrzuc diete to Ci powiemy).

KowalX
14-03-10, 17:30
powiem tak napewno niechce być jakiś koksem chce po prostu przypakować na siłe to jest mój główny cel
może opowiesz coś więcej o stakach i najlepiej powiec co najlepsze na przypakowanie siły
a co do kreatyny to niebrac do niej jakiś hmb czy może bostery no
bo wiem że jest to w stakach jak to wypadło by u mnie
Żeby być przysłowiowym koksem trzeba naprawdę wiele ;) dobry trening ,dieta, odpoczynek i lata pracy,nie wystarczą tylko wspomagacze.
Na razie o stakach nie musisz myśleć.
Łykaj kreatynę z tym ,że wybrał bym mono zamiast jabłczanu ,tańsze i jak dla mnie lepsze.Vitalmax ma dobre ceny kreatyny.Jak coś tak chcesz to możesz dorzucić coś lekkiego do tego np clarinol

Essen
14-03-10, 17:31
Dlaczego pierwszy ma byc na mono? Ja bym gainera mu nie radzil. Lepiej ulozyc porzadnie diete i dodac tylko bialko.

KowalX
14-03-10, 17:35
Dokładnie mono na pierwszy i na następny.Tańsze i lepsze.

kamil12345k
14-03-10, 17:41
wielki dzięki ale szukam jeszcze odpowiedzi na jedno pytanie czy w tej chwili dało by mi cos łykanie również hmb czy jakiegoś boostera no lub l-glutaminy
i co polecasz do diety białko może jakieś aminokwasy lub l karnine do tłuszczyku

KowalX
14-03-10, 17:51
wielki dzięki ale szukam jeszcze odpowiedzi na jedno pytanie czy w tej chwili dało by mi cos łykanie również hmb czy jakiegoś boostera no lub l-glutaminy
i co polecasz do diety białko może jakieś aminokwasy lub l karnine do tłuszczyku

Jeśli chcesz brać glutaminę to tylko z wiązaniem peptydowym inaczej szkoda kasy.Hmb sobie daruj ,bo działa powoli i trzeba długo brać chyba ,że pro zdrowotnie.L karnityna na poprawienie wytrzymałości coś tam działa ,ale w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej to jak dla mnie nic nie warta.
Dodatkowe białko spożywa się wtedy gdy brakuję go w diecie ,bo tak to też pieniądze w błoto.Aminki są ok np BCAA ,ale bez nich też możesz się obejść i na pewno nie redukują.

kamil12345k
14-03-10, 17:53
a aminokawasy i białka co polecasz
i jak oceniasz booster no
a jakie ma działanie bcaa

KowalX
14-03-10, 18:02
a aminokawasy i białka co polecasz
i jak oceniasz booster no
a jakie ma działanie bcaa
Już pisałem o stakach i pomperach na razie zapomnij.
Bcaa to aminokwasy.
Czemu usilnie chcesz mieć odżywki to nie wiem.Kup na razie tą kreatynę i zacznij ćwiczyć,odpowiednio jeść i poczytaj trochę posty na forum.

kamil12345k
14-03-10, 18:05
dobra dzięki

Prezes007
14-03-10, 20:29
Dlaczego pierwszy ma byc na mono? Ja bym gainera mu nie radzil. Lepiej ulozyc porzadnie diete i dodac tylko bialko.

Tansze a w jego przypadku efekty beda identyczne. Sam troche juz trenuje i czesto wracam do mono. Gainer- wszystko zalezy od metabolizmu i diety, dlatego juz ktorys raz mowie zeby wrzucil tu swoja diete..