PDA

Zobacz pełną wersję : Nietypowa relacja



patryk2603
14-03-10, 13:53
Witam wszystkich,
Do tej pory uczęszczałem na domową silownie w piwnicy, od wtorku natomiast kupuje sobie karnet na profesjonalną silke :)
Dzisiaj juz zaczynam ten temat, ale dopiero od wtorku bede relacjonowal treningi.


O sobie:

Staż : 6mies
Wiek: 16
Wzrost: 181 cm
waga: 74 kg
biceps: 35,5cm
przedramie: 30cm
Klata: 104cm

Dodam tylko ze te wymiary to i tak dla mnie sukces, poniewaz jeszcze jakis rok temu bylem strasznie chudy ...

Trening

Najpierw moze pare slow o nim, zeby nie bylo nie domowien. Trening jest taki a nie inny, poniewaz chodze do szkoly i mam troche gowniany plan, bo dwoch kolegow z ktorymi bede chodzil na silke koncza inaczej i musza dojezdzac, ale mniejsza z tym, dodam tylko ze jest to chyba najlepsza alternatywa i nie mozna go jakos inaczej ulozyc. Mysle ze klata i biceps dwa razy w tygodniu to tez dobry pomysl, poniewaz nie ukrywam iz na tych partiach zalezy mi najbardziej, ale to nie zmienia faktu ze do tricepsa czy barkow bede przykladal sie bardzo mocno...


Wt Plecy, biceps

-Martwy ciąg 12,10,8
-Wiosłowanie końcem sztangi 12,10,8
-Ściąganie drążka wyciągu górnego za głowę 12,10,8
-Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 12,10,8
-Przyciąganie (wiosłowanie) klamer 12,10,8


-Cwiczenie sztangą 7x3 (7 razy do polowy, 7 od polowy, 7 calych) 7x21
-Uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano 12,10,8
-Uginanie przedramion wyciągów górnych w bramie 12,10,8
-Uginanie hantlami naprzemian stojac 12,10,8




Czw Klata, triceps

-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej leżąc 12,10,8
-Wyciskanie sztangi na ławce skośnej leżąc 12,10,8
-Rozpiętki na maszynie, siedząc (butterfly) 12,10,8
-Wyciskanie na takiej maszynie tylko za cholere nie moge znalesc jak sie nazywa :) 12,10,8

-Pompki w podporze tyłem 12,10,8
-Prostowanie przedramion na maszynie 12,10,8
-Prostowanie przedramion na wyciągu 12,10,8
-Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 12,10,8

Pt Nogi, Barki

-Przysiady ze sztanga na maszynie 12,10,8,6
-Prostowanie nóg na maszynie siedząc 12,10,8,6
-Wypychanie nóg na suwnicy 12,10,8,6
-Odpychanie nóg na suwnicy siedząc 12,10,8,6


-Arnoldki 12,10,8,6
-Wyciskanie do gory na maszynie 12,10,8,6
-Unoszenie sztangi w przód 12,10,8,6


Sb Klata, Biceps

-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej leżąc 12,10,8
-Wyciskanie sztangi na ławce skośnej leżąc 12,10,8
-Rozpiętki na maszynie, siedząc (butterfly) 12,10,8
-Wyciskanie na takiej maszynie tylko za cholere nie moge znalesc jak sie nazywa :) 12,10,8


-Cwiczenie sztangą 7x3 (7 razy do polowy, 7 od polowy, 7 calych) 7x21
-Uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano 12,10,8
-Uginanie przedramion wyciągów górnych w bramie 12,10,8
-Uginanie hantlami naprzemian stojac 12,10,8


Co do treningu mozecie proponowac inne cwiczenia, inne ilosci powtorzen, ale jak juz mowilem nie da sie zamienic partii w danym dniu
Cięzary jakimi wykonywalem cwiczenia napisze wam w relacji po kazdym dniu treningu:)


Dieta

Diete mam chociaz nie bawie sie w liczenie kalori i ilosci bialka na kg ciala, poniewaz nie jestem jeszcze profesjonalista zeby zwracac uwage na takie rzeczy : po prostu jem duzo, zdrowo. Moja dieta wyglada miej wiecej tak, chociaz wiadomo ze nie codziennie bede mogl miec na obiad kurczaka czy rybe.


Rano 7:30
-musli z mlekiem
-2 kanapki z twarozkiem
-gainer

W szkole 10:30 lub 11:30
-2 bulki z szynka serem i warzywami
-banan

Po treningu 15:30 lub 16:00
-gainer,banan


-Obiad 16:00 lub 17:00 ( niestety teraz jest to takze posilek po treningowy:/ )
-Piers z kurczaka/łosoś/inna ryba
-ryż
-brokuły, marchewka, papryka

Wszystko gotowane na parze


Kolacja 19:00 lub 20:00
-omlet/jajecznica/jajka/makaron
-tunczyk
-kanapki


Przed snem 23:00
-bialko ostrowii
-twarozek 0% tł


Suplementacja

Gainer 1 od Vitalmaxa
Nitrobolon I (6kaps przed 4 po TR)
Bialko Ostrowia (konczy sie )
Zamierzam potem dokupic bialko Dymatize Elite Whey Protein



CEL

Trudno napisac jaki mam Okreslony cel, po prostu wiem jak chce wygladac, wiem, ze bede ciezko cwiczyl zeby to osiagnac i dlatego tu pisze abyscie poradzili mi jeszcze co mam zmienic!


POZDRAWIAM

Hermann
14-03-10, 14:26
Jeżeli myślisz że częstotliwość ćwiczenia partii mięśniwych ma wpływ na szybkość przyrostu jesteś w błędzie. Dwa razy w tygodniu klatka według mnie ża dużo. Poszukaj w dziale trening jakiegoś planu 3 dniowego, dobierz coś do siebie koledzy kompetentniejsi ode mnie Ci doradzą. Ja sądze że na duże partie 4 ćwiczenia a namałe typu biceps , triceps 3 wystarcza. Brzucha nie ćwiczysz? Zweryfikuj plan daj do oceny, a pozatym poświęć sporo czasu na lekture tego forum. Sam znajdziesz wiele cennych wskazówek i wypowiedzi.

patryk2603
14-03-10, 14:40
Ale niby czemu nie moge zrobic klaty i bica 2 x w tygodniu? Moi kumple tak robia i efekty sa powalające i malo tego- cwicza 5 razy w tygodniu, a robiac ten trening kierowalem sie wlasnie tym forum i przeczytalem juz na nim tyle informacji i wskazowek, ze naprawde nie musisz mowic zebym przylozyl sie do lektury tego forum. Brzuch cwicze w domu...

Hermann
14-03-10, 14:59
Przeczytaj jeszcze raz a zobaczysz że napisałem WEDŁUG MNIE, co nie oznacza że sie nie myle. Prosiłes o rade, więc jeszcze raz CI mówie; Na plecy 5 ćwiczeń WEDŁUG MNIE za dużo. Na triceps też za dużo. Dieta też dziwnie rozpisana WEDŁUG MNIE. Piszesz jajecznica, ze 100 jaj?, piszesz musli z mlekiem, wiadro tego? Chcesz rady???

Essen
14-03-10, 15:03
Bez sensu trening. Hermann dobrze mowi nie rob Klatki i bicepsa 2x w tygodniu za duzo serii na biceps i triceps. Moim zdaniem 9 serii to max. Ja teraz robie 6-7 serii bo i tak te miesnie dostaja. Kiedys popelnilem taki blad i robielm na biceps i triceps wiecej serii niz na np: plecy czy klatke i dziwilem sie czego niema przyrostow. Nie zawsze wiecej znaczy lepiej. co do diety tez mi nie pasuje przed treningiem jesz bulki z serem i szynka. Przejdz sie do dzialow dieta, trening i jeszcze raz wszysko przejzyj.

patryk2603
14-03-10, 15:34
Ale nie mozecie uznac ze to jest moj trening i po to napisalem relacje zeby wam pisac czy jest skuteczny, moze fakt ze z 3 na trica i 4 cwiczenia na plecy wystarcza ale klate i bica i tak bede robil 2 razy w tygodniu, poniewaz cwiczac raz czuje pewien niedosyt. A ciezary i ilosci zjeadanych produktow bede pisal w relacjach, chyba to logiczne nie?

natsepna rzecz- bulka ci nie pasuje? a co mam do szkoly brac garnek i sobie cos gotowac albo brac chuj wie co?

Essen
14-03-10, 15:56
Chłopczyku nie unos sie tak.
Napisales:
dlatego tu pisze abyscie poradzili mi jeszcze co mam zmienic!
A co ty myslisz ze razem z Hermanem usilujemy robic. Wyrazilismy to co nam sie wydaje ze robisz zle i czy ty z tego skorzystasz czy nas zignorujesz to mnie to nie obchodzi. A i jeszcze jedno, myslisz ze jak polowa forumowiczow sobie radzi w pracy czy tez w szkole, birze pojemniki plastikowe na jedzenie. Dla chcacego nic trudnego.
Ale rob jak chcesz i wyrazaj sie z szacunkiem na forum.

patryk2603
14-03-10, 15:59
No ok, poradziliscie - dzieki,
Jednak wasze porady uwazam za bezpodstawne...pokaz mi jakas opinie fachowca, artykul gdzie odradzaja cwiczenia klatki i bicepsa dwa razy w tygodniu...

patryk2603
14-03-10, 16:02
Pozatym z tymi rygorystycznymi dietami i treningami to jedna wielka przesadza, moi kumple nie maja prawie w ogole diety cwicza po 5 razy w tygodniu i maja zadziwiajace efekty

Hermann
14-03-10, 16:08
Zapytaj o rade swoich kumpli, oni Ci najlepiej doradza skoro maja zadziwiające efekty. Pisz relacje , przekazuj rady kumpli napewno sie przydadzą innym. Ja tej relacji nie będę obserwował ze wzgledu na Twoje aroganckie i niegrzeczne wypowiedzi .Niemniej jednak życze efektów i wytrwałości.

ciachowicz
14-03-10, 16:09
No ok, poradziliscie - dzieki,
Jednak wasze porady uwazam za bezpodstawne...pokaz mi jakas opinie fachowca, artykul gdzie odradzaja cwiczenia klatki i bicepsa dwa razy w tygodniu...

za kilka tygodni zobaczysz sam na sobie. przyjdzie przetrenowanie i stagnacja. twoj staz jak piszesz to tylko 6 miesiecy, wiec polecil bym ci trening FBW. zrobisz jak chcesz. z czystej ciekawosci bede zagladal i "podziwial" twoje wyniki. pozdrawiam.

Essen
14-03-10, 16:10
Niemam teraz dostepu do zadnego artykulu ale pamietam ze Waldemar Nol powiedzial kiedys ze biceps to mala grupa miesniowa i cwiczenie jej 2x w tygodniu jest nie wskazane bo mozna go przetrenowac. Poczekaj treche ja jestem ciekaw co powiedza na twoj plan Falen, Jaca, micek185.

Ja mam jeszcze jedna propozycje. Rady twoich kolegow wrzucaj do tego tematu http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?7875-Do*W*Cipy-D/page51.

patryk2603
14-03-10, 16:13
No ok dzieki, ale pewnie slyszac kumple masz na mysli jakis noobów po 15 lat tak? Otóż zdziwie cie gdyz maja oni powyzej 20 lat i staz przynajmniej 2 lata i troche sie tez znaja na tym...Poztym prosilem Cie o to zebys to poparl jakimis dodowodami ,,dlaczego nie mozna cwiczyc bicepsa 2x w tyg".
I sory za te wypowiedzi nie chcialem zeby wygladaly na aroganckie, po prostu troche sie zdenerwowalem :)

patryk2603
14-03-10, 16:15
Niemam teraz dostepu do zadnego artykulu ale pamietam ze Waldemar Nol powiedzial kiedys ze biceps to mala grupa miesniowa i cwiczenie jej 2x w tygodniu jest nie wskazane bo mozna go przetrenowac. Poczekaj treche ja jestem ciekaw co powiedza na twoj plan Falen, Jaca, micek185.

Ja mam jeszcze jedna propozycje. Rady twoich kolegow wrzucaj do tego tematu http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?7875-Do*W*Cipy-D/page51.


No ok moze radza na pozor ,,glupio" bo nie stosuja sie do niektorych rad zaslyszanych w necie, ale wazne, ze maja efekty i to moge sie zalozyc ze wieksze nic polowa ,,fachowcow" na tym forum

Essen
14-03-10, 16:27
Duzo zalezy tez od genetyki. Jak chcesz to stosuj sie do ich rad ja bede odwiedzal temat i bede patrzyl jak na tym wychodzisz. A jeli mozesz to wrzuc jakies fotki i po pewnym czasie porownamy czy sa jakies zmiany.

patryk2603
14-03-10, 16:35
ok Postaram sie do jutra zrobic...

patryk2603
14-03-10, 17:21
2907


2908


2909

Essen
14-03-10, 17:27
Dwa zalaczniki nie dzialaja. A co do trzeciej to masuj masuj i jeszcze raz masuj. Powodzenia.

patryk2603
14-03-10, 17:33
http://yfrog.com/j1zdjcie0251bj
http://yfrog.com/3vzdjcie0252j

Murzyn 42cm
14-03-10, 18:50
a nie zawczesnie na nitrobolon? z tego co wiem to trzeba miec chociaz 2lata stazu?jakie brales wczesniej odzywki?bylo chociaz mono?

patryk2603
14-03-10, 19:09
Nie, nie za wczesnie

mtm
14-03-10, 20:36
16 lat i takie suplementy :) dobrze że nie meta , wielu takich mundrych .

I TA Relacja jest nietypowa bo ?

patryk2603
14-03-10, 20:45
A co przeszkadza mi brac nitro w wieku 16 lat?

Nietypowa..bo np jak widac wczesniej wywolala wiele dyskusji pozatym chcialem aby wiecej ludzi wchodzilo w ten temat i pisalo co sądzą

mtm
14-03-10, 20:48
Skoro ty wiesz najlepiej co dla ciebie jest dobre i sam wiesz czy w czas czy za wcześnie , to się nie wtrącam .
Osobiście w tym wieku zapomniał bym o kreatynach i pokrewnych .
Dietanabol i Treningbolon

ps. tajna ta nietypowość :)

ciachowicz
15-03-10, 00:17
wszyscy sadza to samo... dieta do poprawy, trening tez, suplementacja tez.... wiec chyba szkoda dalej pisac skoro ty i twoi koledzy posiadaja taka wielka "wiedze" poparta osiagami :). pozdrawiam.

slim shady
15-03-10, 13:34
Moi kumple tak robia i efekty sa powalające i malo tego- cwicza 5 razy w tygodniu,
to co dla nich jest dobre nie jest równoznaczne z tym, że dla Ciebie też musi,


natsepna rzecz- bulka ci nie pasuje? a co mam do szkoly brac garnek i sobie cos gotowac albo brac chuj wie co?
zamykany pojemnik do szkoły z jedzeniem + widelec


Jednak wasze porady uwazam za bezpodstawne...
a co w nich bezpodstawnego ? istnieje coś takiego jak intensywność
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=21801


ps. trening nie podoba mi się, dieta też nie

Micek185
15-03-10, 14:49
zamiast tego treningu polecam tydz studiowania podstawowych informacji o treningach siłowych chociażby tu na forum a zamiast diety polecam
http://www.youtube.com/watch?v=ZmXswHuxy98

Ps.skorzystaj z rad chłopaków
pozdro

patryk2603
15-03-10, 15:21
A co brac przykladowo do szkoly do jedzenia?

Dominick
15-03-10, 16:06
jak masz lekcje do 14/15 to wystarcza kanapki chleb razowy + piers kurczaka gotowana plus serek wiejski z tego zrob 2 posilki a obiad zjesz w domu (wszystko przygotowane dzien wczesniej)
jezeli dluzej to pojemnik ryz i kurczak do tego kawalki papryki czerwonej przykladowo oczywiscie

slim shady
15-03-10, 16:12
ryż/makaron/kasza + kurczak/mięso/twaróg + warzywa
sałatki z kurczakiem i jajkiem

patryk2603
15-03-10, 16:21
No rozumiem chleb pelno ziarnisty z piersia i jakims warzywem, ale kto salatki i makarony do szkoly bierze...dziwnie tak troche...Pozatym wszyscy pisza ze piers i piers nie ma jakis zastepczych rzeczy?..cyc sporo kosztuje i nie zawsze moge go jadac 2 razy na dzien. Jak wy przestrzegacie tego co piszecie to ja nie wiem skad wy kase macie...

Dominick
15-03-10, 16:23
inne mieso tez kosztuje.. kupujesz 3 piersi na dzien to koszt ok 9 zl plus ryz 3 zl i masz 3 posilki bo jedna piers dajesz na kanapki 2ga przed treningiem 3cia po treningu :)

Ezachiel
15-03-10, 16:37
ale kto salatki i makarony do szkoly bierze...dziwnie tak troche..
ze koledzy beda na ciebie krzywo patrzec..?
to jest własnie porzadne jedzenie.

kurczak wiadomo, cene ma ale sa np jajka, tunczyk, twaróg


Jak wy przestrzegacie tego co piszecie to ja nie wiem skad wy kase macie..

a czego sie spodziewałes?
to nie jest tani sport, nikt nie mowil ze bedzie lekko
z reszta kase na nitro, gainery i białko to masz... wez pomysl troche i zamiast prochow podciag diete.

slim shady
15-03-10, 17:00
ale kto salatki i makarony do szkoly bierze...dziwnie tak trocheja brałem !!! mało tego inni też zaczynali nosić bo pozazdrościli porządnego posiłku.


Pozatym wszyscy pisza ze piers i piers nie ma jakis zastepczych rzeczy?inne mięso, twarogi, ryby, połączenie kilku źródeł białka roślinnego, jaja


Jak wy przestrzegacie tego co piszecie to ja nie wiem skad wy kase macie... Ten sport nie należy do tanich, zamiast wydawać kasę na suple zacznij od diety

Co do pieczywa to trzeba najpierw znaleźć porządne a nie barwione karmelem.

Dominick
15-03-10, 17:06
no do tanich nie nalezy... ale nie przesadzajcie nie jest tak drogo eliminuje sie alkohol i w tej wlasnie chwili jest duzo $$ na jedzenie
eliminuje sie napoje slodzone i kupuje tania wode mineralna i juz zostaje $$
eliminuje sie slodycze i drogie przekaski kolejne zaoszczedzone $$

troszke trzeba sie poswiecic ale inwestujesz w siebie

patryk2603
15-03-10, 17:12
No w sumie masz racje, chociaz to bardziej chodzi o mame xd najlepiej jakbym gdzies znalazl albo jak ktos z was ma przy sobie jakas diete redukcyjna w ktorej sa wlasnie piersi kurczaka ryby itp :)

ciachowicz
16-03-10, 22:43
i relacja stoi

patryk2603
17-03-10, 15:29
A no stoi, bo nikogo to chyba nie obchodzi jak próbuje wprowadzic lekkie zmieny w treningu, musi byc schematycznie i wedlug tego co sami uwazacie za stosowne

slim shady
17-03-10, 20:27
tylko poprawiamy błędy, to naprawdę nie jest nic złego, każdy z nas robił/robi błędy i dzięki pomocy bardziej doświadczonych można kierować się właściwą drogą

Dominick
17-03-10, 20:43
ladnie powiedziane ja dodam jeszcze ze dzieki temu mozna szybciej osiagnac upragniona sylwetke.. no bo po co tracic czas robiac cos zle i nie bedzie widac efektow pracy pozdro

Hermann
17-03-10, 20:46
Ja przyszedłem tu we wrzesniu i gdyby nie mądrzy i kompetentni koledzy targałbym hantelki jak Walduś Kiepski.

patryk2603
17-03-10, 20:47
To co? Relacjonować?

Dominick
17-03-10, 20:49
no jedziesz z koksem tylko staraj sie pokornie przyjmowac rady bardziej doswiadczonych jak slim czy arus

patryk2603
17-03-10, 20:50
No ok, to dzis mialem wolne wiec nie bede pisal jutro nogi i barki zrelacjonuję.

Ezachiel
18-03-10, 16:03
nie zamykaj sie tylko w opisywaniu treningow

podaj co jadles dzis i takie tam, bo niewierze ze ciagle wsuwasz to samo co masz w pierwszym poscie ;]

patryk2603
18-03-10, 19:46
Siemano,
To jedziemy :


Dzis cwiczylem barki i nogi :)
Trening wyglądał następująco:


-Odpychanie nóg na suwnicy 12 i 10 powt z 60 kg, 8 z 70 kg i 6 powt z 90 kg
-Wypychanie nog na maszynie (podobne do pierwszego cwiczenia) 12 i 10 powt 127kg, 8 i 6 powt 137kg
-Prostowanie nóg na masyznie 12,10,8,6 nie wiem ile tam bylo tego bo to sztabki i nie bylo akurat na tej maszynie napisane ile jedna sztabka ma
-Przysiady ze sztanga na maszynie 12 powt z 40 kg, 10 powt z 50, 8 z 60kg i 6 powt z 65kg
-Odpychanie nóg na suwnicy siedząc 12powt z 40kg, 10powt z 50kg, 8 i 6 powt z 60 kg


-Wyciskanie hantelek 12,10,8,6 powt z 10 kg na hantli
-Unoszenie hantli w przod na zmiane 12,10,8,6 powt z 12 kg na hantli
-Wyciskanie do gory na maszynie 12,10,8,6


Musiałem robic barki z tym samym cieżarem poniewaz np w wyciskaniu 8kg bylo za malo a 12 juz troche za duzo :/ Barki dosc ciezko szly, podobnie jak nogi w ktorych ostatnie powtorzenie juz bylo mega ciezkie, lał sie ze mnie pot jak nigdy. Trening uważam za jak najbardziej udany, a dzisiejszy jadłospis przedstawia sie nastepujaco:

10:00 śniadanie ( zrobilem sobie wolne od szkoly)
-3 jajka na twardo
-kromka chleba ( zwyklego :/ )
-serek wiejski z miodem

13:30 Posiłek przedtreningowy
-Pomidory ze słoika
-Kawałek piersi z kurczaka ugotowanej na parze
-Makaroniki takze z pary
http://img220.imageshack.us/img220/2595/zdjcie0264.jpg

15:00
5 tabsow cm3

15:30 Silownia

17:30 Od razu po silowni
- 4 tabsy cm3
- 2 x snickers
- banan

18:00

- Gainer1 350 ml

18:30 Posilek po treningowy
-Piers z kurczaka z pary
-Woreczek ryżu
-Kawałek brokuła
-Oraz sałatka z ,,wczoraj" (groszek, salata, pomidory, ogorki, kawalki lososia)
http://img689.imageshack.us/img689/272/zdjcie0265w.jpg

21:00 Kolacja (zamierzam zjesc)
-Pol puszki Tunczyka w oleju
-2 kromki chleba z szynka z indyka


23:00 Przed snem
-Prawdopodobnie troche twarogu
-Bialko Ostrowii

Mysle, ze stosunkowo dobrze dzis zjadlem :) Jutro to sie zmieni bo do szkoly i w ogole:)

Pozdrawiam

mtm
18-03-10, 19:54
Siemano,


10:00 śniadanie ( zrobilem sobie wolne od szkoly)
-3 jajka na twardo
-kromka chleba ( zwyklego :/ )
-serek wiejski z miodem Może więcej węgli ? np. Owsianka z musli + jajka + siemie lniane

13:30 Posiłek przedtreningowy
-Pomidory ze słoika
-Kawałek piersi z kurczaka ugotowanej na parze
-Makaroniki takze z pary
http://img220.imageshack.us/img220/2595/zdjcie0264.jpg

15:00
5 tabsow cm3

15:30 Silownia

17:30 Od razu po silowni
- 4 tabsy cm3
- 2 x snickers ? że co ?
- banan

18:00

- Gainer1 350 ml ? co to tutaj robi ? wsadź odrazu po treningu

18:30 Posilek po treningowy Postaraj sie szybciej zjeść ten posiłek
-Piers z kurczaka z pary
-Woreczek ryżu
-Kawałek brokuła
-Oraz sałatka z ,,wczoraj" (groszek, salata, pomidory, ogorki, kawalki lososia)
http://img689.imageshack.us/img689/272/zdjcie0265w.jpg

21:00 Kolacja (zamierzam zjesc)
-Pol puszki Tunczyka w oleju Nie lepiej ryżu + tuńczyka + jakieś warzywa ? Jakie pieczywo jadasz ?
-2 kromki chleba z szynka z indyka


23:00 Przed snem
-Prawdopodobnie troche twarogu Po co ci ostrowia ? zjedz więcej twarożku + łyżka oliwy czy garść orzechów włoskich bądż słonecznika
-Bialko Ostrowii

Mysle, ze stosunkowo dobrze dzis zjadlem :) Jutro to sie zmieni bo do szkoly i w ogole:)

Pozdrawiam

dajesz , dajesz !

patryk2603
18-03-10, 20:03
A więc tak :
Śniadanko dzisiaj akurat bylo takie i juz tego nie zmienie, musli mam, jutro na pewno sobie zjem.
Gdzies czytalem ze snickers jest dosc dobry po treningu dla tych co nie mama problemu z tluszczem.
Z tym wsadzeniem po treningu bedzie troche problem ale zobaczymy, a mozna te cm3 zapic gainerem i jeszcze wczesniej w szkole popijac gainerem Bulke z Piersia?? ( bo taki mam plan na jutro)
A posilek niesety musze jesc 40-50 po treningu, dzis to byla akurat godzina bo musialem wszystko przygotowac po silce
Fakt zapomnialem jakiegos warzywa dodac w kolacji a ryz owszem ale nie dzis bo sie go juz przezarlem.
A ostrowii mam resztki, potem planuje kupic Dymatize Elite Whey Protein.

Dzieki za uwagi, bede sie uczyl na bledach, ale tez nie zawsze ta diete moge miec taka doskonala...

mtm
18-03-10, 20:44
A więc tak :
Gdzies czytalem ze snickers jest dosc dobry po treningu dla tych co nie mama problemu z tluszczem.


Masz z nim problem z fat'em myślałem że każdy sie chce go pozbyć no ale ...

Do szkoły kup miski plastikowe , sam takie nosze . a takto to jakiś chlebek pełnoziarnisty z kurczakiem + jakieś warzywa , lepsze wyjście .

Pusia
19-03-10, 18:15
miesa nie lubisz? wsadz go 2-3x tyle :)