PDA

Zobacz pełną wersję : Trening dla 16 latka



Bartex
13-03-10, 20:20
Witam wszystkich serdecznie!

Mam 16 lat, 166 cm wzrostu i (aż) 70 kg wagi. Tak wiem, to za dużo jak dla mnie. Dlatego postanowiłem wziąć się za siebie. Obecnie wykonuje A6W na mięśnie brzucha, oraz tak rekreacyjnie pompki, stopniowo zwiększając ilość. W pierwszej kolejności chciał bym się pozbyć tych zbędnych kilogramów. Mam dostęp do siłowni. Jak się ociepli, mam zamiar zacząć biegać. Proszę, poradźcie mi jakie ćwiczenia mógł bym wykonywać. Wiem, że najpierw chce redukcji a dopiero potem troszkę "przypakować". Jaką dietę mam zastosować(jakieś przykładowe na redukcje)?


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Cielu7
13-03-10, 20:41
trening na początek fbw do tego areoby 3-4x w tyg po co najmniej 30 min do tego dieta na bilansie 0 białko na poziomie 140-150g dziennie reszte trzeba juz układac pod siebie

Bartex
13-03-10, 21:41
A jaka to może być dieta? Jakiś przykład?
Robić wgl te redukcje czy ćwiczyć?

Tadel
13-03-10, 22:02
Tutaj masz wszystko opisane ;) http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?25578-Trening-obwodowy-dla-osob-z-0-sta%BFem-%28ACT%29-video-opis-%E6wicze%F1

xxmłodyxx
14-03-10, 20:54
Witam wszystkich serdecznie!

Mam 16 lat, 166 cm wzrostu i (aż) 70 kg wagi. Tak wiem, to za dużo jak dla mnie. Dlatego postanowiłem wziąć się za siebie. Obecnie wykonuje A6W na mięśnie brzucha, oraz tak rekreacyjnie pompki, stopniowo zwiększając ilość. W pierwszej kolejności chciał bym się pozbyć tych zbędnych kilogramów. Mam dostęp do siłowni. Jak się ociepli, mam zamiar zacząć biegać. Proszę, poradźcie mi jakie ćwiczenia mógł bym wykonywać. Wiem, że najpierw chce redukcji a dopiero potem troszkę "przypakować". Jaką dietę mam zastosować(jakieś przykładowe na redukcje)?


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź


a ja mam tez 16lat około 170cm i prawie 80kg i sie nie martwie tak...rób aeroby

ZIP009
18-03-10, 11:02
A jaka to może być dieta? Jakiś przykład?
Robić wgl te redukcje czy ćwiczyć?

Dział dieta :P

Bartex
18-03-10, 17:10
No db to co mam robić? Bo już zgłupiałem do reszty ;/

1. Robić diete na redukcje?? Jeśli tak to jaką?
2. Jakie ćwiczenia wykonywać (obecnie robie a6w) cielu ---> "trening na początek fbw do tego areoby 3-4x w tyg po co najmniej 30 min do tego dieta na bilansie 0 białko na poziomie 140-150g dziennie reszte trzeba juz układac pod siebie"
Co wy sądzicie na ten temat?
3. Jakieś porady?

Pozdrawiam