PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!!



jorgy
05-02-07, 02:46
Witam jestem Robert, dopiero zaczynam cwiczyć na siłowni i prosiłbym o porady jak najlepiej cwiczyć na rzeżbę jakie wykonywać cwiczenia ile seri i po ile powturzen i jak to wykonywac zeby szybko rezultaty było widać prosze o dobry plan treningowy a sprzęt mam taki : ławke do cwiczeń pod sztange sztange 100 kg odwazników hantle i jakie odżywki najlepiej były by dlamnie czy n.p moge Proteiny,Hmb,Thermo speed zarzywać proszę o pomoc i szybki kontakt z gury dziękuje Pozdrawiam Robert

jonasz7
05-02-07, 13:31
A więc tak:
Cześć Robert!!
Terning ACT o którympoczytasz w podwieszonym pt "trening dla początkującego"
Do tego dieta doktórej ew. możesz sobie dokupić gainerek.
pzdr.

jorgy
05-02-07, 15:10
a Gainerek był by dla mnie? mam 100 kg wagi 180 wzrosrtu 17 lat i cwcze an siłowni od miesiąca myslałem zeby kupić Proteiny hmb i Thermo speed co ty nato odpisz

[ Dodano: 05-02-2007, 19:47 ]
Prosił bym o porady jak mam cwiczyć na rzeżbe ile powturzen jakim ciezarem i.t.d proszę o pomoc pozdrawiam Robert

ADI1616
05-02-07, 20:35
cwiczyć na rzeżbę
możesz sobie dokupić gainerek pogieło was on chce ćwiczyć na rzeźbę a nie na masę więc gainer odpada :razz:
a Gainerek był by dla mnie? mam 100 kg mówisz że chcesz ćwiczyć na rzeźbę a gainer jest stosowany na masę :twisted:
Otrzymał 67 SOG za takie porady to dziękuję bardzo buhahahaha :twisted: Rozśmieszacie mnie ludziska :lol: . Pozdro :twisted:

Prezydent_1c
05-02-07, 20:51
Ten dział z tego co się orientuje to trening a więc co do treningu na rzeżbe powinno wykonywać się je mniejszym obciążeniem (40%) 12-16 powtórzeń 4-5 seri duże partie 4-3 małe partie. Musisz wykonywać dużo ćwiczeń areobowych (bieganie, pływanie, jazda na rowerze itp.). Jeżeli juz mowa tutaj o odzywkach to z twoim stażem narazie nic ci nie polecam... poćwicz jeszcze troche. A za jakiś czas na rzeżbe polecam fat burnera. Jeżeli chcesz HMB też dobre ale pamiętaj ze musisz brać to około 2-3 miechy dla osiągnięcia oczekiwanych efektów i nie wychodzi ta suplementacja tanio.... to chyba tyle :P :lol:

jorgy
05-02-07, 22:33
dzieki Prezydent_1c za pomoc a jakie moge wykonywać cwiczenia mam łąwke do sztangi sztange 100 kg odwazników i hantle narazie jestem tylko w takie rzeczy zaopatrzony a łąwke mam taka http://www.allegro.pl/item162105021_lawka_pod_sztange_z_regulacja_195_zl _warszawa.html jak n.p wykonywac cwiczenia i jakie robic prosze o pomoc pozdrawiam Robert

jonasz7
06-02-07, 08:12
ADI1616, a po co mu rzeźba jak on dopiero miesiąc ćwiczy?! Co on ma rzeźbić??
Faktycznie gainerek przy jego wadze nie za bardzo.
Ale jak dla niego to ACT i dieta!!
pzdr.

Prezydent_1c
06-02-07, 14:42
Ćwiczeń jest za duzo zeby o nich tutaj pisac pozatem wykarz troche własnej inicjatywy w tym wszytkim. I podkreśle ze jeżeli chcesz się wyrzezbić to pierw musisz spalić tłuszcz a z twoją waga wydaje mi sie ze masz co spalać więc ćwiczenia areobowe narazie będą moim zdaniem nawet ważniejsze niż te na siłowni...
Polecał bym ci pierw ćwiczyć ACT jak mówijonasz7, wtrakcie tego ostro jechac z areobowymi ćwiczeniami. A jak już tłuszczu troche spalisz wtedy przyłozyć się do treningu na rzeżbe juz takiego z prawdziwego zdarzenia ;) Jak masz jeszcze jakies pytania to wal na prv bo tutaj moge nie odp.

[ Dodano: 06-02-2007, 14:44 ]
wykarz - wykaż :P sory za błąd :P

jonasz7
07-02-07, 10:24
Prezydent_1c, dobrze napisał tylkoja bym polecił ci po ACT zrobić mase z aerobami a
rzeźbe potem!!
Żebyrobić rzeźbe musisz mieć troche mięsa nie oleju :razz:
pzdr.