PDA

Zobacz pełną wersję : miejscowe spalacze



NeverLetGo
11-03-10, 07:26
Witam,

stosował ktoś miejscowe spalacze? Jeśli tak ciekaw jestem opinii na temat ich skuteczności...
Wiadomo, że stsowane tylko jako uzupełnienie pożądnej redukcji (dieta, aeroby etc.).

W Polsce raczej nie ma tych środków, chyba że ktoś sprowadzał.

Firma Avant LABS:

- Lipoderm Ultra - podobno Yohimbina stosowana zewnętrznie działa znacznie lepiej:

http://www.bodybuilding.com/store/al/lipoultra.html

Firma Avant Reaserch:

- Napalm:

http://www.bodybuilding.com/store/avant/napalm.html

Podobno mix obu daje niezłe efekty. Wiadomo chodzi "dopalenie" fatu z miejsc gdzie na koniec jest najtrudniej...

Z góry thx!

NLG

Symu
11-03-10, 11:05
napalm ładnie wygląda ale szczerze Ci powiem że sam jestem ciekaw tych spalaczy. Wątpie żebyś znalazł kogoś kto stosował bo nie idzie tego u nas dostac. Kiedys na forum kosmetycznym czytałem że dziewczyny próbowały sobie robić takie kremy ale za bardzo paliła je skóra i poprzestawały.

AKRO
11-03-10, 11:23
Kolejny głupi wynalazek.

NeverLetGo
11-03-10, 11:54
napalm ładnie wygląda ale szczerze Ci powiem że sam jestem ciekaw tych spalaczy. Wątpie żebyś znalazł kogoś kto stosował bo nie idzie tego u nas dostac. Kiedys na forum kosmetycznym czytałem że dziewczyny próbowały sobie robić takie kremy ale za bardzo paliła je skóra i poprzestawały.

no właśnie jak czytałem na forach w US to wbrew pozorom nie do końca jest to "kolejny głupi wynalazek".. podobno efekty są, wiadomo cudu nie ma!

hmmm może ktoś zagraniczny sie jeszcze trafi co sam testował..

fallenursus
11-03-10, 12:28
Zly dzial kolego.
Joha w badaniach aplikowana naskornie nie wykazala lipolizy:) to tylko marketing.

NeverLetGo
11-03-10, 14:46
Zly dzial kolego.
Joha w badaniach aplikowana naskornie nie wykazala lipolizy:) to tylko marketing.

i wszystko jasne... yhh

MolderDist
13-03-10, 01:13
Słyszałem, że joha miejscowo akurat działa dobrze, ale nie przygladałem się temu bliżej, więc może się myle

Co do wszystkich "spalaczy" miejscowych

tak naprawde, głównie ich efekt to "zrzucenie" wody podskórnej z miejsca, gdzie się stosowało, spalanie, nawet jeżeli to w naprawde minimalnym stopniu

tylko, ze po odstawieniu "spalacza" woda spowotem powróci ;-) Także, takie zabawaki mogą się czasem przydać, ale zawodnikom przed zawodami.

slim shady
13-03-10, 01:58
na pozbycie się pod skórnej wody na więcej bym nie liczył, zresztą chyba ciężko się to zmywa