PDA

Zobacz pełną wersję : Rzezba na lato



lukasz16s
10-03-10, 18:56
Jestem po dość długim okresie treningu masowego oraz skończyłem własnie cykl na kreatynie.Jestem z tego okresu dosyć zadowolony ale zebralo sie troszke fatu.Chciałbym go splaić i osiągnąć świetną rzeżbe na lato.Nie robilem aerobow ponieważ gram w piłke w klubie i myślałem ze treningi z piły zastąpią mi aeroby.A więc jak z treningiem mam zmienić plan aby ćwiczyc każda partie 2x w tygodniu(typowy dla rzeżby)+aeroby,jakieś bieganie i a6w czy wystarczy zostać przy splicie 3 dniowym i zmniejszyć tylko bilans diety na ujemny?Do tego jakie aero itp.

bibski
10-03-10, 19:10
przede wszystkim dieta potem sam zobaczysz jak tłuszcz leci jak za słabo to pokombinuj z treningiem

ciachowicz
10-03-10, 19:24
do diety i aerobow mozesz jakies suple dokupic, bo miecho tez poleci + jakis spalacz

lukasz16s
10-03-10, 20:54
Tego fatu nie jest duzo.. chodzi mi o spalenie tego lekkiego brzuszka,wyrobienie kaloryfera i o podkreslenie troszke miesni na lato :)

krupek1
11-03-10, 20:41
do diety i aerobow mozesz jakies suple dokupic, bo miecho tez poleci + jakis spalacz

skorzystam z tematu jeśli można:) o jaki spalacz Ci chodzi? Moze byc np. HMB?

slim shady
11-03-10, 20:49
HMB nie warto

co do treningu wystarczy zwykły split/fbw z dużymi ciężarami, możesz robić superserie

ważniejsze w tym wypadku są dieta i aeroby

Krzych_91
11-03-10, 21:07
W ogóle spalaczy nie warto :)