PDA

Zobacz pełną wersję : Trec Kreatyna CM3 360caps+HMB 440 caps+DYMATIZE ELITE PROTEIN 2,270kg



zlykoma
10-03-10, 16:44
Witam mam na oku zakup tych odżywek,jeżeli brał już to ktoś proszę pisać opinie,nigdy wcześniej nie stosowałem odżywek,ciągle na sucho.
Waga:70
Wzrost:1,77
Bic:34,5
Pytanie brzmi jak to wszystko połączyć,co najpierw i ile?czy może czegoś brakuje?myślałem jeszcze nad jakimś gainerem ale myśle że proteiny starczą,sam nie wiem czekam na opinie.
Pozdro.

Dominick
10-03-10, 17:09
hmb nie kupuj zamiast tego bcaa..
te gainery to glupota bialko masz a wegle z ryzu itp

zlykoma
10-03-10, 17:52
A czym się różni hmb od bcaa?bo nie bardzo kumam w tych sprawach,jakie są efekty brania hmb lub bcaa z kreatyną cm3?

Dominick
10-03-10, 18:39
bcaa to aminokwasy rozgałęzione działają antykatabolicznie doskonale chronia miesnie przed spaleniem przy aerobach sam to teraz wcinam wiec sie dowiedzialem o tym duzo
hmb pieniadze wyrzucine w bloto

zlykoma
10-03-10, 19:40
Aha spoko,a jakie bcaa jest najlepsze,jakiej firmy?i co wogóle daje branie bcaa z kreatyną cm3,jakieś lepsze efekty niż z hmb?

Dominick
10-03-10, 19:47
wiesz co zalezy ile masz kasy ja kupiłem bcaa extra z activlab'a
no efektem ubocznym jest zwiekszenie masy miesniowej :)

zlykoma
10-03-10, 19:50
Aha czyli jakbym brał bcaa z kreatyną cm3 to efekty były by raczej zadowalające?no i plus proteiny

goreek
10-03-10, 19:50
jak masz kase to zainwestuj w HMBolon dla mnie osobiscie bardzo dobrze pomogl ale niestety to jest bardzo duzy wydatek a przy tym trzeba go brac ladnych pare miesiecy zeby widac bylo efekty

Dominick
10-03-10, 20:00
efekty beda i to ci moge zagwarantowac jak spelnisz kilka warunkow:
1. na treningu dasz z siebie wszystko i nie bedziesz sie opierdalal
2.diete bedziesz trzymal
3.witaminy i ok 3 litrow wody dziennie
4.wspomozesz sie kreatyna z bcaa

goreek
10-03-10, 20:46
Dominick to co napisales to jest podstawa poprawnego cwiczenia oprocz 4 punktu bo HMBolon ma juz w sobie kreatyne i nie potrzeba wiecej wystarczy dobra dieta i poprawny trening mowie na wlasnym przykladzie

Dominick
10-03-10, 20:53
z doswiadczenia wiem ze ludzie odpuszczaja na treningu i wmawiaja sobie ze juz nie moga... a potem narzekaja na brak efektow.. trzeba pokonac wlasny organizm zeby dac mu do myslenia ze do przetrwania potrzeba wiecej miesni :>

goreek
10-03-10, 21:01
masz racje duzo od psychiki zalezy. No i kazdy czlowiek ma inny organizm i dobrze jest sprawdzac co jest najlepsze dla naszego organizmu, ja podczas treningu nie zwracam uwagi na liczbe powtorzen biore odpowiedni ciezar i macham nim az ostatnia serie ledwo pociagne ale przynajmniej przy tym czuje ze mi miesnie pracuja i pieka. I W tym sporcie nie chodzi o to zeby podniesc jak najwiecej tylko o to zeby robic to poprawnie. a co do HMBolonu to polecam wytrwalym i tym co maja kaske:D

zlykoma
10-03-10, 22:26
a jak bym chciał łączyć bcaa z kreatyną to jakie najlepsz bcaa jest?jaka firma?