PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w treningu



Lebron16
09-03-10, 15:44
moj trening wygladał tak, dokupi moglem cwiczyc nogi, bo teraz jestem niestety kontuzjowany:
pon: klatka - 4s plaska - 4s skos gora - 3-4s rozpietki
wt: biceps - 4s lamany- 4s mlotki - 2s o noge
sr: plecy - 4s podciagania - 4s wioslowania - 3s martwy ciag
czw: barki: 4s wycisk sprzed glowy, 4s wycisk zza glowy, po 2 s na boki i do przodu + kaptury
pt: biceps - to samo co wtorek i nogi [ same przysiady]
pt: triceps- wyciskanie francuskie 4s lamanym - jedna reka hantlem lezac 4s , dobicie pompki tylem

niecwiczylem ok. 2 miesiecy z powodu kontuzji, teraz cwicze 2 tygodnie bez nog i plecow
teraz pytam sie o porady :
ten tydzien mam zamiar cwiczyc pon. sr. pt - biceps z tricepsem, aby cos w koncu ruszyło, trening wyglada tak : przeplatane serie : 4s stojac gryfem lamanym po 6-8 pwt, 4s lezac hantlem triceps potem 4s mlotkow siedzac przeplatanem z wyciskaniem siedzac lamanego [ to chyba francuskie?]
klatke i barki chyba będe ćwiczył normalnie czyli tak jak kiedys cwiczylem, proszę o porade co do barkow- jakie cwiczenia?

co po tym zaczac robic? chce cwiczyc 2 razy w tygodniu biceps + triceps- najlepiej poniedzialek i piatek ew. niedziela i piatek, we wtorek albo srode klatke i czwartek barki;
prosze abyscie wytlumaczyli mi jakie cwiczenia wykonywac na dana partie ciala, w jakiej kolejnosci, ile serii, ew. powtorzen
pomoc mi ustalic trening i podac okres w jakim mam nim cwiczyc, bardzo prosze o pomoc
a jeszcze podam wiek itp:
16 lat, staz 6 miesiecy? [ teraz ok. 1,5 miesiaca przerwy]

szycha77
09-03-10, 20:54
Ćwiczymy 3 lub 4 razy w tyg. TO JEST MAKS!!!

Lebron16
09-03-10, 21:02
no to bede cwiczyl 4razy w tygodniu, 2x biceps + triceps, klatka i barki
a co z reszta moich pytan ? jestes w stanie udzielic mi odpowiedzi ?